breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter Midjourney: هوش مصنوعی که می تواند از افکار شما هنر خلق کند
هوش مصنوعی

Midjourney: هوش مصنوعی که می تواند از افکار شما هنر خلق کند

اردیبهشت 28, 1402 008

Midjourney یک ابزار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند از افکار شما هنر ایجاد کند. با ایجاد گرافیک بر اساس توضیحات شما با استفاده از یک مدل زبان بزرگ کار می کند. Midjourney ممکن است برای خلق هر چیزی که فکرش را بکنید، از نقاشی های واقع گرایانه گرفته تا مجسمه های انتزاعی استفاده شود.

Midjourney هنوز در مراحل اولیه توسعه است، اما قبلاً برای تولید چند قطعه هنری باشکوه از آن استفاده شده است. Midjourney توسط برخی از هنرمندان برای تولید اشکال جدید هنری به کار گرفته شده است، در حالی که برخی دیگر از آن برای ساخت آثار متعارف تر استفاده کرده اند. Midjourney یک ابزار قدرتمند با پتانسیل تغییر روش هنر ما است.

Midjourney چیست؟

Midjourney نمونه ای مولد هوش مصنوعی است که می تواند درخواست های زبان طبیعی را به تصاویر ترجمه کند. این تنها یکی از چندین مولد تصویر مبتنی بر یادگیری ماشینی است که اخیراً ظاهر شده است. با وجود این، در کنار DALL-E و Stable Diffusion به یکی از شناخته شده ترین نام ها در هوش مصنوعی تبدیل شده است.

Midjourney به شما امکان می‌دهد عکس‌های با کیفیت بالا را از سؤالات متنی اولیه ایجاد کنید. همچنین برای استفاده نیازی به ابزار یا نرم افزار اضافی ندارد زیرا صرفاً از طریق برنامه چت Discord عمل می کند.

نحوه استفاده از Midjourney

مرحله ۱: به سرور Midjourney Discord بپیوندید

در حال حاضر، پروژه خلق هنری Midjourney AI فقط از طریق Discord قابل دسترسی است. در نتیجه، برای شروع تولید تصویر با هوش مصنوعی، باید به سرور آن متصل شوید.

مرحله ۲: خرید اشتراک Midjourney

Midjourney برای ارائه آزمایشی رایگان حداکثر 25 عکس استفاده می‌شد. با این حال، با وجود چندین عکس مشهور هوش مصنوعی در اینترنت (از جمله عکس‌هایی از پاپ که کت پوشیده شده، ترامپ را به زندان می‌اندازد، و بسیاری موارد دیگر) و تقاضای بیش از حد سرور، Midjourney دیگر آزمایش‌های رایگان ارائه نمی‌دهد. برای شروع ایجاد هنر هوش مصنوعی، ابتدا باید یک طرح حق بیمه Midjourney را خریداری کنید.

مرحله 3: به کانال متنی Newbies بپیوندید

هنگامی که به سرور Discord ملحق شدید و عضویت Midjourney را خریداری کردید، آماده هستید تا یک پیکاسو دیجیتال شوید و اولین خلاقیت هنری هوش مصنوعی خود را ایجاد کنید. این اولین قدم شماست:

وقتی وارد کانال Midjourney شدید، «/imagine» را در کادر پیام تایپ کنید.

مرحله ۴: درخواست هنری Midjourney خود را وارد کنید

اکنون، برای تصویری که می‌خواهید با استفاده از Midjourney ایجاد کنید، عبارت prompt را بنویسید. برای بهترین نتیجه، ورودی را تا حد امکان کامل کنید. این به دلیل نیاز Midjourney به یادگیری تمام جزئیات به منظور تولید هنر هوش مصنوعی است. برای دقت بیشتر، بعد از هر کلمه از کاما (،) استفاده کنید. پس از اتمام، Enter را فشار دهید.

Midjourney در کمتر از یک ثانیه شروع به ساخت هنر هوش مصنوعی خواهد کرد. Midjourney به طور کامل هنر AI انتخابی شما را با چهار نوع متمایز در عرض چند دقیقه می سازد. در زیر عکس‌ها، چندین دکمه با برچسب U و V نیز مشاهده خواهید کرد. اینها گزینه‌های سفارشی‌سازی هستند.

به همین سادگی است که با استفاده از Midjourney هنر هوش مصنوعی شگفت انگیزی ایجاد کنید. می توانید مراحل قبلی را هر چند بار که دوست دارید تکرار کنید. Midjourney تصاویر را با استفاده از موتور پیش فرض V4 به طور پیش فرض تولید می کند. با این حال، موتور V5 به روز شده به تازگی منتشر شده است و چندین پیشرفت قابل توجه دارد. این شامل طراحی دقیق انگشتان، ایجاد نمایه‌های رنگ و جزئیات برتر و موارد دیگر است.

هزینه Midjourney چقدر است؟

Midjourney 10 دلار در ماه برای طرح پایه و 30 دلار در ماه برای طرح استاندارد هزینه دارد. طرح پایه 3.3 ساعت زمان GPU در هر ماه ارائه می دهد، در حالی که طرح استاندارد شامل 15 ساعت است. زمان اضافی GPU ممکن است به قیمت 4 دلار در ساعت خریداری شود.

Midjourney

نمونه هنر هوش مصنوعی Midjourney

پست:

1. فلامینگو با چهره ای نقاشی شده روی دیواری قدیمی، به سبک مجسمه های فوق واقع گرایانه، پیکره های تکه تکه، مواد پریشان، خاکستری روشن و کهربایی روشن، ترک خورده، فلیکر، هنری الهام گرفته از روکوکو.

Midjourney AI Art

پست:

2. پورشه 930 سبز ایرلندی در نقش شخصیت ترانسفورمرز و صحنه در وسط سیدنی

Midjourney AI Art

پست:

شهر سنگی خیره کننده در داخل دره ای گرانیتی خاکستری، تلفیقی از جنگ ستارگان و معماری احیای گوتیک، اثر مارک سیمونتی، نور طبیعی حجمی، رندر اکتان 4k واقع گرایانه با جزئیات زیبا، پردازش پس از 4k

Midjourney AI Art

پست:

یک طوفان رنگی بر فراز یک شهر، رنگ های کم رنگ، سینمایی، فوق العاده واقعی.

Midjourney AI Art

امتحان کنید Midjourney امروز و لذت ببرید.

این مقاله برای کمک به یادگیری Midjourney است. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و انتقادات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×