breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter ویژگی جدید «Help Me Write» گوگل ارسال ایمیل را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند
هوش مصنوعی

ویژگی جدید «Help Me Write» گوگل ارسال ایمیل را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند

اردیبهشت 26, 1402 0018

Google یک ویژگی جدید Gmail را معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد ایمیل‌ها را سریع‌تر و ساده‌تر بنویسند. «Help Me Write»، ابزار جدیدی است که از هوش مصنوعی برای تولید پیش‌نویس ایمیل بر اساس ورودی کاربر استفاده می‌کند.

«Help Me Write» در Gmail چیست؟

Help Me Write

فرض کنید پشت میز خود هستید و به پیش نویس ایمیل خالی نگاه می کنید. شما می دانید چه می خواهید بگویید، اما کلمات به درستی بیان نمی شوند. اینجاست که «Help Me Write” وارد می شود، جدیدترین افزوده به فهرست ویژگی های Gmail با هدف ساده تر کردن زندگی شما.

این تابع مفید از هوش مصنوعی برای توصیه کلمات و جملات مناسب هنگام تایپ استفاده می کند. با این حال، مهارت های آن فراتر از آن است. حتی ممکن است پاراگراف های کاملی را پیشنهاد کند تا به شما کمک کند ایده خود را به طور مؤثر و سریع انجام دهید.

اما همه چیز به همین جا ختم نمی شود! “Help Me Write” همچنین ممکن است در گرامر و املا به شما کمک کند. دیگر نیازی به جستجوی دیوانه وار در گوگل ندارید که از «اثر» یا «اثر» استفاده کنید – این برنامه مجهز به هوش مصنوعی این مشکلات آزاردهنده را برای شما حل خواهد کرد.

«Help Me Write» همچنین می‌تواند به شما کمک کند با فردی که به زبان دیگری صحبت می‌کند ارتباط برقرار کنید. این می‌تواند ایمیل‌های شما را به زبان‌های مختلف ترجمه کند، و ارتباط بین مرزی (و زبانی) را به سرعت تبدیل کند.

در حالی که “Help Me Write” در حال حاضر تحت آزمایش بتا است، همه کاربران Gmail می توانند به آن دسترسی داشته باشند. بنابراین، دفعه بعد که برای کلمات گیر کردید، چرا این ویژگی هوشمندانه را بررسی نکنید؟ ممکن است این همان چیزی باشد که برای کمک به نوشتن ایمیل ایده آل به شما نیاز دارید.

نحوه استفاده از “Help Me Write”

Help Me Write
 1. در Gmail، نوشتن ایمیل را شروع کنید. نوشتن یک ایمیل جدید را در Gmail شروع کنید و گزینه “Help me write” را انتخاب کنید.
 2. گزینه “Help me write” را انتخاب کنید. روی دکمه “Help me write” کلیک کنید و مراحل را برای نوشتن ایمیل خود دنبال کنید.
 3. بر اساس ورودی شما، هوش مصنوعی پیش‌نویس ایمیل را ایجاد می‌کند.AI یک ایمیل بر اساس توصیه‌های ورودی شما می‌نویسد.
 4. سپس ایمیل را می توان ویرایش و نهایی کرد. می توانید قبل از ارسال ایمیل را تغییر دهید و آن را تکمیل کنید.

به سادگی شروع به نوشتن ایمیل کنید و سپس روی دکمه “Help Me Write” کلیک کنید تا این ویژگی فعال شود. این برنامه یک پیش نویس ایمیل ایجاد می کند که می توانید آن را در صورت نیاز سفارشی کنید. کاربران ممکن است لحن و حالت ایمیل را تغییر دهند و همچنین آن را حرفه ای تر، کوتاه تر یا طولانی تر کنند.

چگونه “Help Me Write” می تواند به شما کمک کند؟

ایمیل‌ها را برای شما بهبود دهید

ساندار پیچای (مدیر عامل Google) به مثال درخواست بازپرداخت هزینه سفر هنگام راه‌اندازی عملکرد اشاره کرد. با استفاده از تعاملات قبلی با شرکت هواپیمایی، فناوری هوش مصنوعی یک ایمیل کامل برای درخواست بازپرداخت ایجاد می کند. علاوه بر این، گزینه ای برای اصلاح ایمیل با رسمی کردن، کوتاه کردن، یا دقیق کردن آن وجود دارد.

ارتباط موثر

این برنامه فوق‌العاده به کاربران کمک می‌کند کارت‌های تشکر، ایمیل‌های بعدی و نامه‌های پوششی برای درخواست‌های شغلی را در زمان بی‌سابقه ایجاد کنند. این برنامه به عنوان یک افزونه برای عملکردهای پاسخ هوشمند و نوشتن هوشمند Gmail عمل می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تا به سرعت و به طور مؤثر این نوع ایمیل‌ها را تولید کنند.

سازمان خود را حفظ کنید و مهارت های نوشتاری خود را تقویت کنید

این برنامه الگوهای ایمیل را ردیابی می کند و به کاربران امکان می دهد سازماندهی شده بمانند. همچنین با ارائه انتقادات و ایده‌ها به کاربران در بهبود توانایی‌های نوشتاری خود کمک می‌کند و در نتیجه ایمیل‌های صیقلی‌تر و حرفه‌ای‌تر می‌شوند.

مزایای استفاده از “Help Me Write”

 • صرفه جویی در زمان: پیش نویس های ایمیل را برای شما ایجاد می کند، که برای فرستندگان ایمیل معمولی یا ایمیل نویسان بی تجربه مفید است.
 • بهبود دقت: عبارات و جملات مرتبط را برای جلوگیری از مشکلات دستوری و املایی پیشنهاد می کند.
 • بهبود وضوح: برای اطمینان از دریافت صحیح اطلاعات، عبارات واضح و ساده را پیشنهاد می کند.
 • ایمیل‌های خود را جالب‌تر کنید: برای توضیح موفقیت‌آمیز مفاهیم، ​​زبانی متقاعدکننده و تاثیرگذار را توصیه می‌کند.
 • دسترسی به مخاطبان بیشتری: عبارت مناسبی را برای مخاطبان مختلف پیشنهاد می‌کند تا تضمین کند که ایمیل‌ها به خوبی دریافت می‌شوند.
 • توصیفی باشید و از مشخصات استفاده کنید: برای افزایش کیفیت متن، گنجاندن جزئیات خاص بسیار مهم است.
 • برای تغییر پیش‌نویس تلاش کنید: در حالی که برنامه می‌تواند الگو را تولید کند، کاربران باید تلاش کنند و توانایی‌های نوشتن خود را تمرین کنند تا ایمیل شخصی‌تر و خواندن آن لذت‌بخش‌تر شود.

محدودیت های “Help Me Write”

 • هنوز در حال توسعه است. در نتیجه، ممکن است همیشه عبارت درست یا مناسبی ارائه نکند. برای مثال ممکن است نتواند پیچیدگی‌های فرهنگ‌ها یا شرایط مختلف را درک کند.
 • این جایگزینی برای قضاوت انسان نیست. در حالی که «به من کمک کن بنویسم» ممکن است ابزار مفیدی باشد، به خاطر داشته باشید که این یک فرد انسانی نیست. از درک زمینه کامل یک موقعیت یا ماهیت پیچیده ارتباطات انسانی ناتوان است. در نتیجه، بسیار مهم است که در حین استفاده از «به من کمک کن بنویسم» اختیار خود را اعمال کنید و مطمئن شوید که متنی که ایجاد می‌کند برای آن مناسبت قابل قبول است.
 • اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید، ممکن است استفاده از آن چالش برانگیز باشد. از آنجایی که “Help me write” بر روی مجموعه داده عظیمی از متن انگلیسی آموزش داده شده است، بهترین گزینه برای افرادی است که انگلیسی را روان صحبت می کنند. اگر به زبان انگلیسی روان صحبت نمی کنید، ممکن است در استفاده صحیح از «Help me write» مشکل داشته باشید.

همچنین بخوانید: یک به‌روزرسانی جدید در رویداد Google I/O 2023

این مقاله به شما کمک می‌کند تا با ویژگی «به من در نوشتن کمک کنید» در Gmail بیاموزید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و انتقادات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×