breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter همکاری متحول کننده: هوش مصنوعی Duet برای Google Workspace چگونه بازی را تغییر می دهد
هوش مصنوعی

همکاری متحول کننده: هوش مصنوعی Duet برای Google Workspace چگونه بازی را تغییر می دهد

اردیبهشت 22, 1402 006

Google Workspace با گنجاندن هوش مصنوعی مولد در طیف ابزارهای خود، نحوه همکاری افراد را تغییر می‌دهد. Duet AI، یک ابزار جدید، وعده افزایش بهره وری را با کمک به کارهایی مانند نوشتن، سازماندهی، و تجسم داده ها می دهد.

معرفی هوش مصنوعی در Workspace، تعهد فعلی شرکت به فضاهای کاری مشترک را گسترش می‌دهد. Workspace به ساده‌سازی گردش‌های کاری، افزایش کیفیت جلسه، و امکان کارکردن بیشتر به کاربران با دسترسی به قدرت هوش مصنوعی مولد کمک می‌کند.

Google در اوایل سال جاری ابزارهای هوش مصنوعی مولد را در Gmail و Google Docs منتشر کرد که با استقبال خوب آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد مواجه شد. مردم در حال حاضر از این ابزارها در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود استفاده می‌کنند، از نوشتن ایمیل‌های مشتری و درخواست‌های شغلی گرفته تا ایجاد طرح‌های پروژه.

سال‌های متمادی، گرامر و بررسی کلمات مبتنی بر هوش مصنوعی Google، و همچنین عملکردهای نوشتن و پاسخ هوشمند، از ویژگی‌های محبوب بوده است. در واقع، کاربران تنها در سال گذشته بیش از 180 میلیارد بار از این قابلیت‌ها استفاده کرده‌اند، که نشان‌دهنده تعهد شرکت برای بهبود مستمر تجربه نوشتن برای مشتریانش است.

کاربران می‌توانند با انتشار Duet AI برای Google Workspace، سود قابل‌توجهی در بهره‌وری، سازماندهی و کارایی داشته باشند، که کار مشترک را آسان‌تر از همیشه می‌کند.

به شما در نوشتن

کمک می کند

هوش مصنوعی Duet اکنون در برنامه تلفن همراه Google Workspace، به‌ویژه Gmail در دسترس است. این ویژگی برای کمک به کاربران در نوشتن کارآمدتر با ارائه پاسخ‌های جامع به درخواست‌های تنها چند کلمه در نظر گرفته شده است. این به کاربران امکان می‌دهد به سرعت و به سادگی ایمیل‌های حرفه‌ای و دقیق را در حین سفر ایجاد کنند.

Google همچنین قصد دارد با ارائه کمک های متنی، قابلیت Duet AI را بهبود بخشد. این نشان می‌دهد که ابزار به‌طور خودکار نام‌ها و سایر اطلاعات مربوطه را پر می‌کند و فرآیند تهیه پیش‌نویس ایمیل را حتی بیشتر آسان‌تر می‌کند.

راه‌اندازی Duet AI برای تلفن همراه با انتشار پشتیبانی متنی همراه خواهد بود و تضمین می‌کند که کاربران به پیشرفته‌ترین قابلیت‌ها برای کمک به نوشتن کارآمد دسترسی دارند. این عملکرد جدید مطمئناً نوشتن ایمیل، ایجاد پاسخ های حرفه ای و همکاری موثرتر را برای کاربران آسان تر می کند.

متن به تصویر در اسلایدهای Google

Google Workspace با پیاده‌سازی Duet AI در برنامه اسلایدهای خود، نحوه تولید ارائه‌ها را تغییر می‌دهد. این ابزار جدید کاربران را قادر می‌سازد تا گرافیک‌های جذاب و متمایز را تنها با چند کلمه ایجاد کنند، و فرآیند زمان‌بر و پرزحمت قبلی توسعه تصاویر برای ارائه‌ها را کاهش می‌دهد.

Google workspace Doc 2

مدل‌های تصور هوش مصنوعی Duet توانایی تجسم چیزی را دارند که قبلاً وجود نداشته است و به کاربران اجازه می‌دهد تا مفاهیم هنری خود را زنده کنند. این امر به ویژه برای بازاریابان و آژانس‌های خلاق در مراحل اولیه طوفان فکری مفهومی ارزشمند است، زمانی که ورودی بصری واضح برای جلوگیری از هدر رفتن کار در آینده بسیار مهم است.

به عنوان مثال، یک بازاریاب که روی یک کمپین ساده کار می کند تا پاریسی ها را برای رفتن به سافاری ترغیب کند، می تواند یک گرافیک خلاقانه ایجاد کند که کاملاً دیدگاه هنری منحصر به فرد آنها را از یک درخواست منعکس کند. این ویژگی جدید اسلایدها این پتانسیل را دارد که شیوه تولید ارائه‌ها را تغییر دهد و آن را آسان‌تر و کارآمدتر از همیشه کند.

تغییر ایده‌ها و داده‌ها با Google Sheets

با گنجاندن Duet AI، برنامه کاربرگ‌نگار Google Workspace به‌روزرسانی قابل‌توجهی دریافت می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد داده‌های خود را سریع‌تر از همیشه ارزیابی کرده و روی آن‌ها عمل کنند. این ابزار جدید با طبقه‌بندی خودکار داده‌ها و تولید استراتژی‌های شخصی‌شده، مدیریت داده‌ها را ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند.

ابزارهای طبقه‌بندی به‌ویژه هیجان‌انگیز هستند زیرا می‌توانند زمینه داده‌ها را در یک سلول درک کنند و آن‌ها را برچسب‌گذاری کنند و بار ورود دستی داده‌ها را از بین ببرند. هوش مصنوعی Duet فرآیند را ساده می کند و در ایجاد تجزیه و تحلیل مختصر و از نظر بصری جذاب، در زمان حیاتی صرفه جویی می کند، خواه این یک تیم توسعه محصول باشد که احساسات بازخورد کاربر را تجزیه و تحلیل می کند یا یک استخدام کننده منابع انسانی که داده های مصاحبه را خلاصه می کند.

Google workspace Sheet 1

علاوه بر این، قابلیت جدید «به من کمک کن سازماندهی کنم» در کاربرگ‌نگار یک تغییر دهنده بازی است. این برنامه به طور خودکار برای فعالیت ها، پروژه ها یا هر فعالیتی که کاربران می خواهند ردیابی یا مدیریت کنند، برنامه های سفارشی ایجاد می کند. Sheets طرحی را ایجاد می‌کند که به افراد کمک می‌کند بر اساس یک توصیف اولیه از هدف مورد نظر سازماندهی شوند. چه یک تیم رویداد در حال ترتیب دادن یک کنفرانس فروش باشد یا یک مدیر در حال هماهنگی یک نشست تیمی باشد، هوش مصنوعی Duet ابزارهایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که برای ایجاد برنامه های هماهنگی که آنها را به خوبی شروع می کند، نیاز دارند. به طور کلی، این آخرین ارتقای Sheets قول تغییر بازی برای مدیریت داده ها را می دهد و آن را سریعتر و کارآمدتر از قبل می کند.

همچنین Google Bard.

اتصالات معنادار در Google Meet

Google Workspace با گنجاندن Duet AI در برنامه Meet خود، کنفرانس ویدیویی را به سطح کاملاً جدیدی می‌برد. ابزار جدید به کاربران امکان می‌دهد پس‌زمینه‌های سفارشی برای مکالمات ویدیویی خود ایجاد کنند، و روشی سرگرم‌کننده و خلاقانه برای بیان خود و بهبود ارتباطات در طول تماس‌های ویدیویی به آنها ارائه می‌دهد.

Google Meet

یکی از مزایای اصلی این عملکرد این است که از حریم خصوصی محیط اطراف کاربران محافظت می کند و به آنها اجازه می دهد بدون نگرانی در مورد آنچه در پس زمینه می گذرد با دیگران ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال، در طول جلسه تالار شهر در محل کار، یک مدیر ممکن است کارمند ماه را با ترکیب بصری چیزهای مورد علاقه خود جشن بگیرد، در حالی که یک مدیر فروش می تواند از پس زمینه شخصی برای انعکاس صنعت یا بازار مشتری در طول تماس با یک فرد آینده نگر استفاده کند. مشتری.

این تماس شخصی روشی عالی برای نشان دادن این است که به افرادی که با آنها درگیر هستید و آنچه برای آنها مهم است علاقه مند هستید. علاوه بر این، کاربران به راحتی می‌توانند پس‌زمینه‌های خود را متناسب با روحیه یا سبک خود تغییر دهند و تماس‌های ویدیویی را سرگرم‌کننده‌تر و خلاقانه‌تر از همیشه کنند. Google Workspace یک بار دیگر نحوه ارتباط و اتصال افراد در دنیای دیجیتال را با Duet AI بازتعریف می کند.

بلوک‌های هوش مصنوعی در Docs شما را در جریان نگه می‌دارند

کاربران Google Workspace اکنون می‌توانند از یک ویژگی بوم هوشمند بهبودیافته استفاده کنند، که به تیم‌ها کمک می‌کند متمرکز بمانند و در یک سند کارآمدتر کار کنند. کاربران می‌توانند ساعت‌ها در کار صرفه‌جویی کنند و فرآیند خود را با استفاده از @ نامگذاری ساده‌تر کنند. این ویژگی در تجربه جدید نوشتن با کمک Docs ادغام شده است و به شما امکان می دهد هنگام تهیه اطلاعات مانند شرح شغل، سرعت بیشتری داشته باشید. هوش مصنوعی Duet نه تنها به ایجاد محتوا کمک می کند، بلکه از تراشه های هوشمند برای اطلاعاتی مانند موقعیت مکانی و وضعیت، و همچنین متغیرهایی برای سفارشی سازی مانند نام شرکت ها استفاده می کند.

Google workspace Content 2

به‌علاوه، مشتریان می‌توانند انتظار مدل‌های عصبی بهبودیافته‌ای را برای دستور زبان داشته باشند که می‌تواند نوشتار در سطح حرفه‌ای را به زبان‌های مختلفی مانند اسپانیایی، فرانسوی و ژاپنی تولید کند. صفحه توصیه تصحیح جدید شامل ویژگی‌های مؤثرتری است، مانند توصیه برای نوشتن به شیوه‌ای واضح، به حداقل رساندن تکرار، و استفاده از صدای رسمی یا پرانرژی. کاربران در مورد زمان و نحوه دریافت پیشنهادات تصحیح شده انعطاف کامل دارند. این ویژگی‌ها به کاربران امکان می‌دهند با حفظ کیفیت و دقت، بهتر و سریع‌تر بنویسند.

ثبت نام کنید و از Workspace استفاده کنید

کاربران برای درک کامل از مزایای آن باید هوش مصنوعی را در Workspace آزمایش کنند. به همین دلیل است که اعلام بازگشایی عمومی Workspace Labs باعث ایجاد چنین جنجالی شده است. با این تغییر، افراد بیشتری می‌توانند ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید Workspace را کشف کنند و با گسترش Workspace به کاربران و کشورهای بیشتری در هفته‌های آینده، فهرست انتظار کنترل می‌شود. این گام بزرگی برای در دسترس قرار دادن پتانسیل هوش مصنوعی در Workspace برای مخاطبان گسترده‌تر است و مطمئناً علاقه علاقه‌مندان به فناوری و کارشناسان تجارت را برانگیخته است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×