breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter Google Bard اکنون با ویژگی های جدید در 180 کشور جهان باز است
هوش مصنوعی

Google Bard اکنون با ویژگی های جدید در 180 کشور جهان باز است

اردیبهشت 21, 1402 0012

آزمایش Google Bard، که کاربران را قادر می‌سازد با هوش مصنوعی مولد همکاری کنند، از زمان راه‌اندازی آن در کمتر از دو ماه پیش، موفقیت چشمگیری داشته است. Bard با توانایی کمک به آموزش کسرها به کودکان و قابلیت‌های کدنویسی اخیراً اضافه شده، به سرعت به ابزاری محبوب برای کاربران در ایالات متحده و بریتانیا تبدیل شده است.

اکنون، Google در حال گسترش قابلیت‌های Bard است و PaLM 2، یک مدل زبان بزرگ با توانایی بالا، و معرفی حتی ویژگی های بیشتر برای بهبود تجربه کاربر. یکی از این موارد، امکان همکاری با Bard برای نوشتن ایمیل‌ها و اسناد است، با Export Actions جدید که به کاربران اجازه می‌دهد به راحتی پاسخ‌های Bard را مستقیماً به Gmail و Docs منتقل کنند.

Google همچنین دیدگاه خود را برای آینده بارد، از جمله مهارت‌های ریاضی و استدلال پیشرفته و قابلیت‌های چندزبانه بهبود یافته، به اشتراک گذاشته است. با موفقیت های اولیه که قبلاً به دست آمده است، واضح است که امکانات برای بارد بی پایان است.

Google Bardاکنون باز است

پروژه آزمایشی Google، Bard، از زمانی که چند ماه پیش راه اندازی شد، محبوبیت پیدا کرده است. برای ادامه بهبود تجربه، Google لیست انتظار را حذف کرده و دسترسی به Bard را در بیش از 180 کشور و منطقه باز کرده است و به زودی موارد بیشتری نیز ارائه خواهد شد. این حرکت با هدف جذب افراد بیشتری برای آزمایش ابزار همکاری و ارائه بازخورد به Google انجام شده است. علاوه بر در دسترس بودن گسترده تر، Bard اکنون به زبان های ژاپنی و کره ای نیز در دسترس است و برنامه هایی برای پشتیبانی از 40 زبان در آینده نزدیک در نظر گرفته شده است. علی‌رغم موفقیت Bard، Google همچنان به محدودیت‌های مدل‌های زبانی بزرگ توجه دارد و به حفظ استانداردهای بالای خود برای کیفیت و تفاوت‌های ظریف محلی ادامه می‌دهد و در عین حال به اصول هوش مصنوعی خود پایبند است.

تعامل بصری با بارد

Google Bard

Google Bard قرار است با ویژگی‌های جدید به زودی تعامل بصری‌تری پیدا کند. کاربران می‌توانند پاسخ‌های بصری به اعلان‌هایی مانند «مناظر دیدنی در نیواورلئان کدامند؟» را دریافت کنند. و همچنین متن، تجربه جامع تر و همه جانبه تر را ارائه می دهد. این بهبودها کیفیت تعامل با Google Bard را افزایش می‌دهد و استفاده از آن را آسان‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×