» هوش مصنوعی » چیت شیت نهایی ChatGPT برای طراحان ظاهری
هوش مصنوعی

چیت شیت نهایی ChatGPT برای طراحان ظاهری

اردیبهشت 20, 1402 10132

ChatGPT یک ابزار قدرتمند تولید محتوای زبان طبیعی است که ممکن است به طراحان ظاهری در ایجاد وب‌سایت‌های جالب و کاربرپسند کمک کند. در این مقاله، چند نکته و تاکتیک برای استفاده از ChatGPT برای تولید محتوا برای پروژه های طراحی وب خود را خواهید خواند. خواهید فهمید که چگونه:

  • ChatGPT ممکن است برای تولید سرفصل‌های وب‌سایت، شعارها، زیرنویس‌ها و سایر اجزای متن استفاده شود.
  • موکاپ‌ها، وایرفریم‌ها و نمونه‌های اولیه را برای طرح‌بندی و طراحی وب‌سایت خود با ChatGPT ایجاد کنید.
  • ChatGPT ممکن است برای ایجاد نظرات، ایده‌ها و پیشرفت‌هایی برای طراحی و عملکرد وب‌سایت شما استفاده شود.

با نحوه تولید محتوا برای پروژه های طراحی وب خود با ChatGPT آشنا شوید. این پست یک برگه تقلب کامل برای استفاده از ChatGPT برای طراحی ظاهری در اختیار شما قرار می دهد.

ایجاد چک لیست برای طراحی frontend با استفاده از ChatGPT

ایجاد چک لیست طراحی ظاهری ممکن است به طراحان کمک کند تا اطمینان حاصل کنند که تمام اجزای طراحی مربوطه در نظر گرفته شده اند. طراحان ممکن است به سادگی با استفاده از ChatGPT که شامل ویژگی های مهمی مانند جریان کاربر، قابلیت دسترسی، طرح رنگ، تایپوگرافی، سازگاری و قابلیت استفاده است.

اعلام

یک چک لیست برای frontend برای یک [صفحه] عالی در جدول ایجاد کنید
ChatGPT

ایجاد جریان کاربر برای طراحی frontend

به عنوان مثال، فرض کنید به تازگی آخرین محصول خود را منتشر کرده اید، و در حالی که به نظر می رسد روی کاغذ موفقیت آمیز است، تعاملی را که انتظار داشتید دریافت نمی کنید. سرت را تکان می‌دهی، متحیر می‌شوی که چرا کاربران نمی‌مانند. این زمانی است که توسعه یک جریان کاربر وارد عمل می شود. این کلید کشف معمای نحوه تعامل مصرف کنندگان با محصول شما است و به شما در شناسایی مناطق دردناک کمک می کند و در نهایت تجربه کلی کاربر را بهبود می بخشد.

شما می‌توانید با ترسیم مسیر کاربر، درباره اهداف، رفتارها و موانع احتمالی کاربر اطلاعات کسب کنید. و در اینجا نحوه استفاده از ChatGPT آورده شده است:

اعلام

آیا می توانید جریان کاربر را برای یک [نوع برنامه] ایجاد کنید؟
ChatGPT

ایجاد سیستم طراحی با استفاده از ChatGPT

سیستم‌های طراحی، یکنواختی، کارایی و کیفیت را در کار طراحی تضمین می‌کنند، اما توسعه آن دشوار و زمان‌بر است. Chat GPT می‌تواند با ایجاد یک سیستم خاص برای نیازهای شما، از جمله تایپوگرافی، پالت‌های رنگ، شبکه‌های طرح‌بندی، و نماد نگاری به شما کمک کند.

اعلام

یک مستندات سیستم طراحی برای یک [Element developer Front] بنویسید؟ در جدولی با حالت هایی مانند پیش فرض، کلیک، شناور، فعال، فوکوس و غیرفعال نشان داده شود. این حالت ها را با نشانه طراحی (رنگ، ​​فونت)

توصیف کنید

ChatGPT

تولید پالت رنگ با استفاده از Chat GPT

Chat GPT از هوش مصنوعی برای ایجاد پالتی از رنگ‌ها استفاده می‌کند که با شخصیت و سبک برند شما مطابقت دارد و در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی می‌کند.

پست

آیا می توانید رنگ های اولیه، ثانویه و ثالث را برای یک [وب سایت] پیشنهاد کنید؟ در جدول نشان داده شود.
ChatGPT

ساخت کاربر شخصی با استفاده از ChatGPT

با ایجاد پرسونای کاربر با استفاده از Chat GPT، می‌توانید کمپین‌های بازاریابی موفق‌تری ایجاد کنید و مخاطبان خود را بهتر درک کنید. درباره جمعیت‌شناسی، رفتارها و انگیزه‌ها بیشتر بدانید.

پست

آیا می توانید یک شخصیت کاربر برای یک [وب سایت] ایجاد کنید؟ در یک جدول نمایش داده شود.
ChatGPT

از ChatGPT برای نوشتن نسخه های وب سایت استفاده کنید

آیا از متن عمومی وب سایت که نمی تواند مخاطبان هدف شما را مجذوب خود کند خسته شده اید؟ من هم همینطور بودم تا اینکه Chat GPT را امتحان کردم. اکنون که از Lorem Ipsums استفاده نمی کنم، می توانم بهتر ایجاد کنم. با استفاده از قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی Chat GPT، می‌توانید محتوای شخصی‌سازی‌شده و با کیفیتی ایجاد کنید که دقیقاً متناسب با نام تجاری شما باشد و با مخاطبان هدف شما صحبت کند. این پیشنهاد را برای بهبود تجربه کاربری وب سایت خود با کپی جذاب امتحان کنید.

پست

10 نسخه از پیام خطای 404 را برای یک [Website] ایجاد کنید.
ChatGPT

اکنون ممکن است از Chat GPT برای ایجاد پیامی حرفه ای و حساس استفاده کنیم که تمایل آنها را برای پرداخت به روشی مختصر و ساده بیان می کند. این واقعاً به من کمک کرد تا با برخی از مشتریان مشکل‌ساز برخورد کنم.

پست

با مشتری که علیرغم تکمیل پروژه، قیمت نهایی را به من پرداخت نکرده است، مذاکره کنید. آیا می توانید برای من پیامی ایجاد کنید تا برای او ارسال کنم؟
ChatGPT

همچنین راهنمای مهندسی اعلان اولیه.

این مقاله به شما کمک می کند تا در مورد برگه چیت Chat GPT برای طراحان ظاهری بیاموزید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و انتقادات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×