breadcrumbs_delimiter عمومی breadcrumbs_delimiter 26 ایده هدیه روز مادر برای ابرقهرمان زندگی شما
عمومی

26 ایده هدیه روز مادر برای ابرقهرمان زندگی شما

اردیبهشت 18, 1402 0017

صحبت می کنم، می دانم که بهترین هدیه ای که می توانید به مادرتان بدهید شما هستید. واکسن‌ها، ماسک های موثر N95 و تست‌های کووید-19 در خانه اکنون به طور گسترده در دسترس هستند، بنابراین سفر برای دیدن والدین و عزیزانتان به صورت حضوری امکان‌پذیر است (هر چند با پرواز بیش از همیشه دردناک است). اما اگر ترجیح می‌دهید دست خالی نرسید، بهتر است به آن سفر کنید، زیرا روز مادر به زودی در 14 مه نزدیک است. ما در زیر مجموعه‌ای از توصیه‌های هدیه داریم.

ممکن است مادرتان کسی باشد که شما را بیشتر از همه در دنیا دوست دارد، اما احتمالاً چیزهای دیگری نیز در جریان است، مانند ورزش کردن، خدمت کردن. در هیئت‌های غیرانتفاعی یا معاشرت با دوستان. من با سایر والدین WIRED برای انتخاب های مورد علاقه آنها مشورت کردم. اینها بهترین ایده‌های هدیه ما هستند که به مادران کمک می‌کند در خانه کار کنند، کتاب‌هایشان را حاشیه‌نویسی کنند، یا در زمان استراحتشان وارد دنیای بازی شوند. و در حالی که در آن هستید، بسیاری از راهنماهای محصول دیگر ما را بررسی کنید، مانند بهترین ایده های هدیه برای والدین جدید، بهترین پادکست‌های کودک، یا بهترین تبلت های کودکان.

به روز شده در 8 مه 2023: ما انتخاب های جدیدی اضافه کردیم، مانند لباس پرانا لوکسارا و چتر کوچک Davek.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت کنید اشتراک ۱ ساله در WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها به کار ما هر روز کمک مالی می کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×