breadcrumbs_delimiter کسب و کار breadcrumbs_delimiter اکنون می توانید یک دامنه .Dad برای وب سایت خود درخواست کنید. شوخی های پدر
کسب و کار

اکنون می توانید یک دامنه .Dad برای وب سایت خود درخواست کنید. شوخی های پدر

اردیبهشت 13, 1402 0015

چرا دامنه سطح بالای جدید Google هنگام گوش دادن به مشکلات دیگران همدل نبود؟ زیرا در هر موقعیتی خود را  دامنه می‌دانست.

بسیاری از میانبرهای دامنه از Google کاملاً کاربردی هستند. تایپ کنید doc.new در نوار آدرس مرورگر و بام! شما یک Google Doc جدید دارید. در حالی که برخی از دامنه های اخیراً اعلام شده بر روی بهره وری متمرکز شده اند، یک گزینه جدید به همه چیز پدری، جوک های شرم آور و همه چیز اختصاص داده شده است. “.dad” به دنیا خوش آمدید.

شاید یک دقیقه باشد که به این فکر کرده اید که “.com” در انتهای اکثر وب سایت ها چگونه است. URL ها اغلب پس از چند ضربه روی صفحه کلید به صورت خودکار تکمیل می شوند، بنابراین کاربران به ندرت مجبور می شوند یک آدرس کامل را تایپ کنند. در حالی که ممکن است برای کارهای اداری رسمی به دامنه «.gov» یا برای بازی‌های قابل دانلود به دامنه «.io» بروید، دات کام همچنان مقصد اصلی آنلاین است.

آیا «.dad» خواهد بود. انقلابی در نحوه استفاده ما از اینترنت برای همیشه ایجاد کنید؟ احتمالا نه. آیا برخی از دامنه های جدید اختصاصی پدر باعث خنده شما می شود؟ کاملا. از میانبرهایی مانند jokes.dad، meme.dad و dad.dad برای یافتن مجموعه‌هایی از طنزهای نرم‌افزاری که هنگام پوشیدن یک جفت شورت کروکس و باری از آن لذت ببرید.

نه تنها برای شوخی کردن، دامنه های جدید “.dad” همچنین شامل راهنمایی برای پدرانی است که می خواهند والدین بهتری باشند (mr.dad)، صاحبان حیوانات خانگی بهتر (dog.dad)، و لرزاننده الاغ بهتر (dance.dad). ادامه دهید، در تمام طول سال در pun-tastic feliznavi.dad، یا چند دقیقه را صرف چمن زنی 8 بیتی خود با داده های classic.dad.

آیا ایده خود را برای وب سایتی با محتوای پدری دارید؟ از get.dad برای شروع فرآیند ادعای یک دامنه اختصاصی. شاید بتوانید همه استادان کباب پز را به مجموعه جناس های براتورست خود بخندانید؟ یا ممکن است به پدران خسته‌ای که در طول بازی های بسکتبال روی کاناپه به خواب می روید؟ در مورد پیگیری بدترین انتخاب‌های مد که به نظر می‌رسد پدران دوست دارند، چطور؟ هر چیز سرگرم‌کننده و پدرانه را می‌توان به‌عنوان بخشی از دامنه «.dad» گنجاند.

چه فرزند اول شما هنوز پوشک باشد، چه آخرین نوجوان شما در کالج نباشد، یا هرگز برنامه‌ریزی نکنید. اصلاً داشتن بچه، خندیدن به جوک های احمقانه احساس خوبی دارد. برای تجربه بهتر آنلاین، وقت آن است که اینترنت را فقط با کمی شوخ طبعی بیشتر در فضای مجازی القا کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×