breadcrumbs_delimiter امنیت breadcrumbs_delimiter یک گروه ضد ترانس دکتر 10000 فایل محرمانه را فاش کرد
امنیت

یک گروه ضد ترانس دکتر 10000 فایل محرمانه را فاش کرد

اردیبهشت 12, 1402 1010

در حالی که مطالب صریحاً مذهبی نیستند، به وضوح هدفشان این است که ازدواج همجنس‌گرایان را به عنوان رفتاری نابهنجار و غیراخلاقی نشان دهند. همچنین به پزشکانی که توسط این گروه لابی می‌شوند، گفته می‌شود که از بیماران بخواهند که راهنماهای والدین مبتنی بر مسیحیت را خریداری کنند، از جمله راهنماهایی که به والدین کمک می‌کند تا موضوع رابطه جنسی با کودکان 11 و 12 ساله خود را مطرح کنند. این کالج به والدین پیشنهاد می‌کند که برای یک «سفر شبانه ویژه» برنامه‌ریزی کنند، که بهانه‌ای برای القای هنجارهای جنسی در فرزندانشان مطابق با عملکرد انجیلی است. این گروه به والدین پیشنهاد می‌کند که ابزاری به نام «کیت گریز»، مجموعه‌ای از کتاب‌های کاری که حدود ۵۴ دلار به صورت آنلاین قیمت دارند، بخرند. کتاب‌های کار به‌طور روشمند والدین را از طریق فرآیند شروع موضوع راهنمایی می‌کنند، اما تنها پس از یک غوغای یک روزه هدیه دادن و بازی بداهه.

این کتاب‌ها مملو از بازی‌ها و پازل‌هایی هستند که والدین و کودک می‌توانند با همدیگر آن‌ها را انجام دهند. در طول این فرآیند، کودک به آرامی مفهوم «خلاصه جنسی» را هضم می کند، درس هایی که به کمک کتاب مقدس بیش از حد ساده شده و تمثیل های مدرسه کتاب مقدس به خوبی پایمال شده اند.

سند دیگری که گروه با اعضای خود به اشتراک گذاشته است حاوی اسکریپتی برای قرار ملاقات با خردسالان باردار است. هدف آن به وضوح مشخص شده است: این توصیه به طور خاص برای کاهش احتمال تماس افراد زیر سن قانونی با متخصصان پزشکی طراحی شده است که به شدت مخالف سقط جنین نیستند. یک اسکریپت تمرینی توصیه می‌کند که پزشک به صغیر اطلاع دهد که «اکیداً مخالف» سقط جنین است، و اضافه می‌کند که «این روش نه تنها نوزادی را که حمل می‌کنید می‌کشد، بلکه برای شما نیز خطرناک است». (از نظر پزشکی، اصطلاح “جنین” و “نوزاد” قابل تعویض نیستند، دومی به نوزاد تازه متولد شده کمتر اشاره می کند بیش از یک سال سن دارد.)

از پزشکان خواسته می شود که توصیه کنند که خردسال از وب سایتی بازدید کند که مانند سایر وب سایت هایی که با بیماران به اشتراک گذاشته می شود، صراحتاً مذهبی نیست، بلکه فقط بازدیدکنندگان را به کاتولیک هدایت می کند. “مراکز حاملگی بحرانی” را اداره کنید، که به شدت سقط جنین را رد می کنند. همین سایت توسط گروه‌های ضد سقط جنین مانند «حق ملی برای زندگی» به طور گسترده تبلیغ می‌شود، که سال گذشته معتقد بود قطع بارداری یک قربانی تجاوز جنسی 10 ساله باید غیرقانونی باشد.

حرفه ای ها

تلاش برای ممنوعیت مایفپریستون، که دادگاه عالی ماه گذشته آن را متوقف کرد در انتظار بررسی بیشتر، با موانع قانونی قابل توجهی مواجه است، اما در نهایت می تواند از ساختار محافظه کارانه نامتناسب دادگاه استیناف بهره مند شود. بیشتر قدرت قانونی در این مبارزه توسط یک گروه قدیمی‌تر و با بودجه بهتر به نام اتحاد دفاع از آزادی تأمین می‌شد که با برخی از نخبگان سیاسی کشور – معاون رئیس‌جمهور سابق مایک پنس و قاضی دیوان عالی، امی کونی بارت، ارتباط برقرار کرده است. آنها.

یک قرارداد در اسناد فاش شده به تاریخ آوریل 2021 نشان می‌دهد که ADF موافقت می‌کند به طور قانونی نماینده کالج باشد. این قانون تصریح می‌کند که توانایی ADF برای یارانه دادن به هزینه‌های متحمل شده در جریان دادخواست‌های قضایی توسط دستورالعمل‌های اخلاقی محدود می‌شود. با این حال، همچنان می‌تواند هزینه‌های طولانی مدت را صرفاً با اعلام «فقیر» کالج ببخشد.

بر خلاف 700 عضو کالج، آکادمی اطفال آمریکا (AAP) – سازمان که بنیانگذاران کالج 20 سال پیش از آن جدا شدند – تقریباً 67000 نفر است. گسست بین این دو گروه نتیجه مستقیم بیانیه ای بود که AAP در سال 2002 صادر کرد. به گفته AAP، تحقیقات مدرن به طور قطعی نشان داده است که تمایلات جنسی والدین تأثیر نامحسوسی بر رفاه فرزندان داشته است. همانطور که آنها در خانواده های دلسوز و حامی بزرگ شدند.


کالج در اوایل با حمله به مواضع AAP به بدنامی دست یافت. در سال 2005، یک خبرنگار Boston Globe  خاطرنشان کرد که چقدر عادی شده است که کالج آمریکایی متخصصان اطفال “به عنوان نقطه مقابل” برای هر چیزی که AAP می‌گوید ذکر شود. او نوشت که این مؤسسه به دلیل اینکه توسط یک «کارمند مجرد» اداره می شد، یک نام نسبتاً «آگوست آواز» داشت.

اسناد داخلی نشان می‌دهد که مدیران گروه به سرعت با موانعی مواجه شدند که در حاشیه علم پذیرفته‌شده عمل می‌کردند. برخی ادعای مظلومیت کردند. بر اساس صورتجلسه‌های جلسه‌ای در سال 2006 که در فاش شده بود، بیشتر تحقیقات کالج «توسط یک نفر نوشته شده بود». دانشکده نتوانست سر و صدا ایجاد کند. یکی از مدیران پیشنهاد کرد که در آینده، مقالاتی که توسط مجلات پزشکی رد می شوند «باید در وب منتشر شوند». رای به انجام این کار به اتفاق آرا بود (اگرچه هیئت مدیره تصمیم گرفت که اصطلاح “منتشر نشده” بهتر از “رد” باشد).

مدیر دوم پیشنهادی را برای ایجاد یک “بخش علمی” جداگانه در وب سایت گروه ارائه کرد که صرفاً برای پیوند دادن به مقالات منتشر شده در مجلات پزشکی است. این پیشنهاد پس از اینکه در هیئت مدیره مشخص شد که آنها «مقالات کافی» برای «حرفه‌ای جلوه دادن صفحه» ندارند، لغو شد.

کالج تلاش کرد تا علت اصلی خرابی خود را شناسایی کند. یکی از کارگردانان گفت: «برای به دست آوردن نفوذ کافی، اعداد قابل توجهی، شاید 10000 مورد نیاز است.» (تلاش های استخدام کالج کمتر از 7 درصد از این هدف را در 17 سال آینده به همراه خواهد داشت.) با این حال، یکی دیگر گفت که بخش بازاریابی توصیه کرده است که «کالج باید با AAP مبارزه کند و Larry King Live.” یادداشت‌ها می‌گویند یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره، احساس می‌کرد که سازمان بیش از حد مشغول تلاش برای «پیاده‌روی از حصار» با غفلت از اذعان به اینکه «ما محافظه‌کار و مذهبی هستیم» است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×