breadcrumbs_delimiter کسب و کار breadcrumbs_delimiter اینجا عروس می آید، با عهد عروسی تولید شده توسط هوش مصنوعی
کسب و کار

اینجا عروس می آید، با عهد عروسی تولید شده توسط هوش مصنوعی

اردیبهشت 11, 1402 0014

با نزدیک شدن به اوج فصل عروسی، برخی افراد به هوش مصنوعی برای کمک به مشکلات آنها. بله، ChatGPT می‌تواند آن نذرهای بی‌نظیر عروسی را به چیزی شاعرانه‌تر تبدیل کند، یا جوک‌هایی را به آن نان تست اضافه کند.

روی کردن به یک ربات چت برای ابراز عمیق‌ترین عشق خود ممکن است سرد، تنبل یا حتی احساس شود. دیستوپیک اما کسانی که از این فناوری استفاده می‌کنند می‌گویند که می‌تواند به شکستن موانع نویسنده کمک کند که ناشی از انتظارات بالا برای یک روز خاص است. برخی از افراد با استفاده از هوش مصنوعی در صمیمی‌ترین جنبه‌های زندگی‌شان راحت می‌شوند.

برای برخی، استفاده از ChatGPT برای کمک به کلمات سنگینی مانند نذر عروسی می‌تواند شوخی به نظر برسد، اما می‌تواند این کار را انجام دهد. عباراتی را که انتظارات را نادیده می گیرند بنویسید. میشل آلبرت، که در سیاتل زندگی می‌کند، می‌گوید که از ربات خواسته بود تا نذر بنویسد و انتظار داشت چیز خنده‌داری داشته باشد. درعوض، خروجی شیرین بود، اگرچه عمومی بود. به طور گسترده ای به هوش، مهربانی و زیبایی نامزدش اشاره داشت و کلیشه هایی مانند “من تو را بیشتر از آنچه کلمات می توانند بیان کنند دوست دارم.”

با این حال، تسلط غیرمنتظره علاقه آلبرت را برانگیخت. و او را وادار به نوشتن نذر شخصی کرد. آلبرت می گوید: «بهترین مورد استفاده برای من فقط الهام است. او همچنین از ChatGPT برای ایجاد ایده هایی برای چگونگی گفتگوهای دشوار با خانواده و دوستان در مورد کوچک کردن عروسی خود استفاده کرد، به این معنی که برخی از افرادی که او دوست دارد دعوت نخواهند شد. او و نامزدش همچنین از این ربات برای کمک به تهیه برنامه سفر برای ماه عسل پنج روزه خود در هاوایی استفاده کردند.

Joy، یک وب سایت و برنامه محبوب برای برنامه ریزی عروسی، اکنون یک ابزار هوش مصنوعی ساخته شده بر روی ChatGPT برای کمک به شکست دادن نویسنده مسدود کردن. منوی کشویی آن به افراد امکان می‌دهد از میان گزینه‌های متعددی انتخاب کنند، از جمله نوشتن سخنرانی و نان تست، نوشتن یادداشت‌های تشکر، و ساخت هشتگ‌های جالب عروسی، مانند یا «#MyOhMaui» برای عروسی در هاوایی یا «#SailingToMarriageOnTheHighSeas» برای یک مورد. به سبک دزدان دریایی

ویشال جوشی، مدیر عامل و بنیانگذار جوی، می‌گوید که نگرانی اولیه را که ممکن است برخی از استفاده از هوش مصنوعی برای چنین کارهای شخصی احساس کنند، درک می‌کند. “آیا ما سعی می کنیم چیزی بسازیم که بسیار احساسی و شخصی است – آیا در تلاش هستیم آن را خودکار کنیم؟” جوشی میگه ما آن مبارزه را داشتیم.»

اما به نظر می رسد برخی از کاربران Joy بر هر شک و تردیدی غلبه کرده اند. جوشی می‌گوید تولید نذر و نان تست به محبوب‌ترین عملکرد ویژگی‌های هوش مصنوعی از زمان عرضه در ماه مارس تبدیل شده‌اند. او می‌بیند که با این واقعیت که مدت‌ها قبل از اینکه هوش مصنوعی وارد صحنه شود، بسیاری از مردم برای بیان احساسات خود در روز عروسی تلاش می‌کردند. جوشی می‌گوید: «برداشتن این احساسات بر روی کاغذ بسیار سخت‌تر از آن چیزی است که هر یک از ما تصدیق می‌کنیم.

برای تولید سخنرانی، Joy از کاربر می‌خواهد جزئیات داستانی به یاد ماندنی در مورد زوج و رابطه آنها، مانند نحوه آشنایی آنها یا زمانی که یک فرد برای اولین بار با همسر آینده خود ملاقات کرد. برای نذر، این برنامه از شخص می خواهد آنچه را که بیشتر از همه در مورد شریک زندگی خود دوست دارد، برجسته کند. سپس آنها می توانند سبک تحویل را انتخاب کنند و سیستم را به سمت تولید چیزی هدایت کنند که ممکن است از یک دوست، شکسپیر یا یک سابق بدبین باشد. یک پیشنهاد به سبک نمایشنامه‌نویس اینگونه آغاز می‌شود: «برای قدم زدن در ساحل روبرویمان، به دنیا می‌دهم تا به اشتراک بگذارد، ارزش‌های آرامش و عیاشی تو با ارزش‌های من مطابقت دارد، که بسیار نادر است.»

مانند هر چیزی که یک ربات به سبک ChatGPT منتشر می‌کند، نذرها یا سخنرانی‌های ساخته‌شده با هوش مصنوعی می‌توانند شامل داستان‌هایی باشند که ممکن است درست نباشند. در آزمایش‌های WIRED، ممکن است چندین تلاش و ویرایش طول بکشد تا اینکه ChatGPT جزئیات کافی درباره زوج یا خاطره‌ای را درج کند تا چیزی که به اندازه کافی شخصی و معتبر باشد تا در حضور مهمانان و شاهدان خوانده شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×