breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter نحوه دسترسی رایگان به ChatGPT 4
هوش مصنوعی

نحوه دسترسی رایگان به ChatGPT 4

اردیبهشت 6, 1402 1016

هوش مصنوعی شیوه تعامل ما با ماشین‌ها و اطلاعات را متحول کرده است. پیشرفت‌ها در این زمینه منجر به ایجاد مدل‌های زبانی قدرتمندی شده است که می‌توانند زبانی شبیه انسان را درک، تفسیر و تولید کنند. یکی از این مدل‌ها ChatGPT 4 است، یک مدل هوش مصنوعی پیشرفته که توسط OpenAI توسعه یافته است و می‌تواند پاسخ‌های منسجم و مناسبی را به درخواست‌های مختلف ایجاد کند.

اگرچه ChatGPT 4 مزایای بی نظیری را برای مشاغل، سازمان ها و افراد ارائه می دهد، اما برای کاربران رایگان در دسترس نیست. برای آزمایش GPT-4 باید در ChatGPT Plus مشترک شوید. با این حال، راه هایی برای دسترسی رایگان به این مدل هوش مصنوعی وجود دارد. در این مقاله، برخی از بهترین روش‌ها را برای دسترسی به ChatGPT 4 بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بررسی می‌کنیم.

نحوه دسترسی رایگان به ChatGPT 4

در حالی که اکثر مردم مایل به پرداخت هزینه برای دسترسی به جدیدترین ویژگی های GPT-4 نیستند، برخی نمی توانند اشتراک های گران قیمت را بپردازند. در هر صورت، ما یک هک داریم که به شما امکان می‌دهد وارد شوید و از قابلیت‌های بسیار مورد بحث GPT-4 استفاده کنید.

همچنین GPT خودکار در مقابل ChatGPT

از ChatGPT 4 به صورت رایگان در Ora.sh استفاده کنید

Ora.sh یک پلت فرم آنلاین است که به شما امکان می دهد به راحتی برنامه های LLM را با رابط چت اشتراک گذاری ایجاد کنید. و اکنون، مصرف کنندگان ممکن است مدل ChatGPT 4 را به صورت رایگان امتحان کنند. بهترین چیز در مورد این وب سایت این است که هیچ محدودیتی برای پیام وجود ندارد. علاوه بر این، هیچ صفی وجود ندارد، بنابراین زمان انتظار وجود ندارد. اساساً، می‌توانید از ChatGPT 4 به صورت رایگان، بدون محدودیت یا هزینه استفاده کنید.

1. Ora.sh. سپس، در پایین، روی کادر چت کلیک کنید تا وارد شوید و شروع به استفاده از سرویس کنید.

ChatGPT 4

فوراً سؤالات خود را از ChatGPT 4 بپرسید. چشیدن طعم مدل جدید GPT-4 OpenAI به همین سادگی است.

از ChatGPT 4 به صورت رایگان در HuggingFace استفاده کنید

جامعه هوش مصنوعی «Hugging Face» در GitHub یک ربات چت رایگان Chat GPT 4 منتشر کرده است. این مزیت رسیدگی به درخواست های شما بدون نیاز به کلید API را برای شما فراهم می کند. با این حال، به دلیل استفاده زیاد در سایت، ممکن است مجبور شوید چند دقیقه قبل از دریافت پاسخ در صف منتظر بمانید. برای دسترسی رایگان به Chat GPT 4 از طریق Hugging Face، دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید.

1. HuggingFace  برای استفاده از ChatGPT-4

hugging face

2. اکنون عبارت جستجوی خود را تایپ کرده و دکمه “Run” را بزنید. مدل ChatGPT 4 پاسخ خواهد داد، و این تمام چیزی است که در آن وجود دارد.

GPT-4 یک پیشرفت تکنولوژیکی است. چندین مزیت ارائه می دهد که کار کاربر را آسان تر و کارآمدتر می کند. با این حال، هنگام وارد کردن اطلاعات حساس یا شخصی، باید همیشه احتیاط کرد. علاوه بر این، اتکا به مدل‌های هوش مصنوعی ممکن است سمی تدریجی برای مغز انسان باشد. هر اتفاقی بیفتد، فراموش نکنید که از ارزشمندترین دارایی خود استفاده کنید: سرتان!

از ChatGPT 4 به صورت رایگان در Bing استفاده کنید

مایکروسافت روی ChatGPT سرمایه‌گذاری کرده است و ربات چت آنها اکنون توسط جدیدترین نسخه مدل، GPT-4 هدایت می‌شود. در اینجا نحوه دریافت رایگان ChatGPT-4 آمده است.

1: جدیدترین نسخه Microsoft Edge را بر روی رایانه شخصی/لپ تاپ خود دانلود و نصب کنید.

2: به بینگ.

3: برای شروع جلسه GPT-4 روی «شروع چت» ضربه بزنید.

Bing 1

اگر به صفحه ورود به سیستم فرستاده شده اید، اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید تا شروع به استفاده از Bing کنید.

اگر از مرورگر دیگری استفاده می کنید چه؟ در آن سناریو، باید افزونه Bing را به مرورگر خود اضافه کنید.

از ChatGPT 4 به صورت رایگان در Nat.dev استفاده کنید

نات فریدمن، مدیر عامل سابق GitHub، ابزاری عالی برای مقایسه مدل های مختلف LLM ارائه شده توسط شرکت های هوش مصنوعی در سراسر جهان ایجاد کرده است. می توانید از آن برای مقایسه ChatGPT-4 با مدل های دیگر یا فقط برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدل ChatGPT-4 استفاده کنید. با این حال، محدودیت روزانه معقول ده سوال دارد. بنابراین، در اینجا مراحلی برای استفاده رایگان از ChatGPT-4 وجود دارد.

1.مرورگر خود را باز کنید و به nat.devبروید > برای ایجاد یک حساب کاربری رایگان.

nat.dev

پس از ورود به سیستم، “Model” را در پانل سمت راست به “gpt-4” تغییر دهید. همچنین می‌توانید گزینه‌های اضافی را تغییر دهید، اما در حال حاضر، همه چیز را همانطور که هست رها کنید.

Nat.dev2

اکنون می‌توانید سوالات ChatGPT-4 را به صورت رایگان بپرسید و فوراً واکنش نشان می‌دهد زیرا هیچ صفی وجود ندارد.

این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه به ChatGPT 4 به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و انتقادات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×