» کسب و کار » لایحه ای در ایالات متحده، کودکان زیر 13 سال را از پیوستن به رسانه های اجتماعی منع می کند
کسب و کار

لایحه ای در ایالات متحده، کودکان زیر 13 سال را از پیوستن به رسانه های اجتماعی منع می کند

اردیبهشت 6, 1402 30108

در حالی که همه شرکت‌های بزرگ رسانه‌های اجتماعی سیلیکون ولی – از اینستاگرام گرفته تا TikTok – می‌گویند که کودکان را از استفاده از برنامه‌هایشان مسدود می‌کنند، این سناتورها می‌گویند این تلاش‌ها شکست خورده است.

شاتز می‌گوید: «این کار نمی‌کند.» هیچ حق آزادی بیان وجود ندارد که با الگوریتمی که شما را ناراحت می‌کند گیر کرد و این الگوریتم‌ها ما را به طور فزاینده ای قطبی و تحقیرکننده و افسرده می‌کنند. و از یکدیگر عصبانی هستند و این به اندازه کافی بد است که برای همه ما بزرگسالان اتفاق می افتد، حداقل کاری که می توانیم انجام دهیم محافظت از فرزندانمان است.

در حالی که این اقدام توسط دموکرات‌های مترقی و یکی از سرسخت‌ترین محافظه‌کاران در سنا حمایت می‌شود، قانون‌گذاران از سراسر طیف ایدئولوژیک به همان اندازه نسبت به این پیشنهاد بدبین هستند و راه دشواری را برای تصویب نشان می‌دهد. هرگونه اقدام رسانه ای جدید، از جمله اقداماتی که هدفشان کودکان است. بسیاری از قانونگذاران بین محافظت از کودکان به صورت آنلاین و حفظ اینترنت قوی آنطور که ما می شناسیم دچار سردرگمی هستند. طبیعتاً اکثر سناتورها برای راهنمایی به خانواده خود نگاه می کنند.

«نوه‌های من تلفن تاشو دارند. سناتور میت رامنی، جمهوری‌خواه یوتا، می‌گوید: آن‌ها تا زمانی که بزرگ‌تر نشوند، گوشی هوشمند ندارند. رامنی – که پذیرای این ایده است، اگر در ابتدا مشکوک باشد – می‌گوید که حتی در خانواده‌اش در مورد این مسائل یکسانی وجود ندارد.

رامنی می‌گوید: «من پنج پسر دارم، بنابراین پنج خانواده متفاوت هستند و رویکردهای متفاوتی دارند. «و کوچک‌ترین پسر سخت‌گیرترین پسر است، و بزرگ‌ترین پسر واقعاً فکر نمی‌کرد که این موضوع آنقدر بزرگ باشد.»

برای اسمیت، سناتور مینه‌سوتا نگران بود. در مورد مهمانی او به عنوان خواهر بزرگ، زمانی که پسرانش در سنین قبل بر سر اولین رایانه رومیزی خانواده با هم دعوا می کردند، حتی یکنواختی در خانواده او وجود نداشت. و فرزندان او نیز ثابت کردند که هکر (مینی) هستند.

“ما در تلاش بودیم بفهمیم که چگونه بر تعامل آنها با کامپیوتر نظارت کنیم، و به سرعت متوجه شدیم که حداقل برای آنها، وضع قوانین سخت و سریع دشوار است، اسمیت می گوید چون بچه ها راهی پیدا می کنند. «و والدین مختلف قوانین متفاوتی برای آنچه فکر می‌کنند برای فرزندانشان مناسب است، دارند.»

در حالی که اسمیت به این معیار جدید باز است، او محتاط است. “من حدس می‌زنم به قوانین سخت و سریع کمی مشکوک هستم، زیرا مطمئن نیستم که کار می‌کنند و به نوعی فکر می‌کنم که والدین و بچه‌ها باید این آزادی را داشته باشند که تصمیم بگیرند چه چیزی برای خانواده‌شان مناسب است. اسمیت می‌گوید.

در حالی که اسمیت یک دموکرات مترقی است، در این معیار جدید، او در حال حاضر با سناتور رند پل، جمهوری‌خواه کنتاکی با گرایش آزادی‌خواه، همسو است. «والدین بر آنچه فرزندانشان در اینترنت می بینند، آنچه در تلویزیون می بینند نظارت دارند، همه این موارد مهم هستند. من مطمئن نیستم که می‌خواهم دولت فدرال [درگیر] باشد.

این اقدام جدید رقابتی نیز دارد. همین هفته گذشته، سناتورهای ریچارد بلومنتال، دموکرات کانکتیکات، و لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی، جمهوری خواه ارشد کمیته قضایی سنا، دوباره قانون EARN IT – قانون حذف سوء استفاده و غفلت گسترده از فناوری های تعاملی. این اقدام باعث حذف حفاظت‌های بخش 230خواهد شد. > برای هر سایتی که محتوای استثمار جنسی کودکان را به صورت آنلاین منتشر می کند. بخش 230 همچنان یک قانون بسیار بحث برانگیز است زیرا از مشاغل آنلاین در برابر مسئولیت بیشتر مواردی که کاربران آن در پلتفرم های خود پست می کنند محافظت می کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×