breadcrumbs_delimiter کسب و کار breadcrumbs_delimiter فورد جامپ تلاش خود را برای احیای دیترویت آغاز کرد
کسب و کار

فورد جامپ تلاش خود را برای احیای دیترویت آغاز کرد

اردیبهشت 5, 1402 1015

تقریباً دو دهه پس از افتتاح در سال 1913، ایستگاه مرکزی میشیگان یک ایستگاه اصلی در بین شهری کشور بود. شبکهی ریلی. سپس خودروی شخصی ایالات متحده را اشغال کرد و دیترویت رد شد . در دهه 1970، مشاغل خودرو از ایالت و کشور خارج شدند و فساد محلی افزایش یافت. در آغاز قرن، انبار قطار و برج‌های اداری 18 طبقه پشت آن به مدت 30 سال رها شده بودند، نمای بیرونی رنگ و رو رفته بر فراز محله‌های کورک‌تاون و مکزیک‌تاون دیترویت، نشانه‌ای از اینکه اوضاع در دیترویت بسیار بد پیش می‌رفت.

تا سال 2018، شهر و شرکت فورد موتور آماده گفتن داستان دیگری بودند. در آن سال، فورد اعلام کرد که ایستگاه و منطقه اطراف آن را تصاحب کرده است، یادگاری از نوع حمل‌ونقل گذشته که خودروساز و برادران سازنده‌اش تماماً کشته بودند.

امروز. ، مدیران فورد و دولت شهری و رهبران جامعه مراسم افتتاحیه یک ساختمان را در محوطه جدید ایستگاه، بخشی از پروژه 950 میلیون دلاری که آن را میشیگان مرکزی می نامد، برگزار خواهند کرد. (ایالت میشیگان حدود 126 میلیون دلار دیگر در تامین مالی جدید و موجود برای پروژه. ) ساختمان جدید که مخزن کتاب نام دارد، به عنوان یک فضای همکاری نوآوری برای کارآفرینان و محققان حمل و نقل عمل خواهد کرد.

بیل فورد، رئیس اجرایی فورد، می گوید که توسعه مجدد پردیس یک پروژه است. امضا کردن. او می‌گوید: «میشیگان سنترال از یک داستان در مورد زوال دیترویت به داستانی در مورد تولد دوباره دیترویت تبدیل خواهد شد، دومین اقدامی که باعث می‌شود این شهر به خانه مشاغل مبتنی بر فناوری و خودرو محور تبدیل شود که نسل بعدی حمل‌ونقل را می‌سازد. فورد که همچنین نوه هنری فورد موسس شرکت و هاروی فایرستون، غول صنعت تایر است، می‌گوید: «این اولین شواهد ملموسی است که این چشم‌انداز در حال تحقق است.

فورد بخشی از یک جنبش گسترده تر برای احیای مرکز شهر دیترویت است، اگرچه اثرات آن هنوز مشخص نیست. دیترویت تقریباً نیمی از جمعیت خود را بین سال‌های 1950 تا 2000 از دست داد. اگرچه استادیوم‌های ورزشی جدید، رستوران‌ها و ساخت‌وسازهای مسکونی در مرکز شهر، مورد خوش‌بین‌های محلی را تقویت کرده است، سرشماری‌های اخیر ایالات متحده نشان می‌دهد که این منطقه در گذشته به خونریزی ساکنان ادامه داده است. دهه، شاید تا حدی به دلیل همه گیری کووید-19 باشد. (شهر براساس نتایج Cen ایالات متحده از اداره ایالات متحده شکایت کرده است، با این ادعا که تغذیه ساکنان اقلیت را کم شمار می کند، که بر بودجه دولت تأثیر می گذارد.) 

فورد انتظار دارد بسیاری از مشاغل دیگر به پردیس مرکزی 30 هکتاری میشیگان که شامل 14 هکتار پارک است نقل مکان کنند. فضای باز برای عموم افتتاحیه امروز روی مخزن کتاب متمرکز است، یک ساختمان تقریباً 100 ساله در روبروی ایستگاه مرکزی که زمانی میزبان فروشگاه کتاب، سوابق و لوازم مدارس دولتی دیترویت بود. در حال حاضر، آن را به عنوان یک سازنده 270،000 فوت مربع و فضای راه اندازی متمرکز بر تحرک، یک زمین تخم ریزی بالقوه برای شرکای آینده فورد خدمت می کند. مقامات مرکزی میشیگان می گویند که حتی قبل از افتتاح رسمی ساختمان امروز، بیش از 25 شرکت به نمایندگی از 150 کارمند در انبار کتاب مستقر شده اند که نماینده شرکت هایی هستند که روی وسایل نقلیه خودمختار و الکتریکی، جاده هایی که فقط برای ماشین های روباتی ساخته شده اند و آلودگی هوا کار می کنند. همه آنها با سازمانی به نام Newlab مرتبط هستند، یک انکوباتور تولیدی که قبلاً فضای نوآوری را در یارد نیروی دریایی بروکلین راه اندازی کرد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×