breadcrumbs_delimiter امنیت breadcrumbs_delimiter هکری که توییتر مت والش را ربوده بود “خسته بود”
امنیت

هکری که توییتر مت والش را ربوده بود “خسته بود”

فروردین 30, 1402 2035

هکری که ادعا می‌کند توئیتر مت والش، مفسر راست‌گرای شب گذشته، می‌گوید که منظور او هیچ آسیبی نبوده است – اگرچه او به وضوح در موقعیتی بود که می‌توانست مقداری از آن را درخواست کند. او می‌گوید تمام هدف این حمله برانگیختن جنجال و ایجاد آشوب در توییتر بود.

اگر این تمام چیزی بود که او به دنبال آن بود، خب، ماموریت انجام شده بود.

حساب والش برای اولین بار سه شنبه شب پس از یک سری فعالیت‌های خارج از منزل به خطر افتاد. پست های شخصیتی در فید او ظاهر شد. آنها شامل ضربه زدن به دیگر چهره های محافظه کار رسانه ای، از جمله همکار و مجری دیلی وایر، بن شاپیرو بودند. در توییتی خطاب به شاپیرو، هکری که با نام مستعار Doomed شناخته می‌شود، نوشت: «می‌دانی چه کردی، تو یک همجنس‌گرای بسته هستی و پشت یهودی بودن پنهان می‌شوی».

توئیت‌های دیگر شامل «جو روگان یک پدوفیل است» و «می‌توانم تایید کنم که اندرو تیت ربوده شده و آن دختران را به انجام رسانده است» اشاره‌ای به کیک بوکسور سابق بریتانیایی و زن‌ستیز جنجالی که سال گذشته در رومانی به اتهام قاچاق انسان دستگیر شد.

والش، که میزبان پادکست Daily Wire به نام خودش است، اغلب به عنوان “ترول آنلاین” شناخته می شود. او قبلاً خود را به عنوان یک «فاشیست تئوکراتیک توصیف کرده بود، و ادعا می کند که انیمه “شیطانی،” و هل داد برای اعدام های ایالتی پزشکان که کودکان زیر سن قانونی را ارائه می کنند والش به دلیل تلاش‌هایش برای دامن زدن به حملات آنلاین و رسانه‌ها علیه جامعه LGBTQ و تحقیر افراد ترنس به‌ویژه به‌عنوان «آرایش‌کننده»، اخیراً مورد انتقاد قرار گرفت.

مجموعه ای از اظهارات دوباره ظاهر شده که در آن او به دختران اشاره می کند در سن 16 سالگی به عنوان “بارورترین.”

یک توییت پین‌شده در نمایه والش، که چند ساعت پس از شروع هک‌ها به حالت تعلیق درآمد، چنین بود: My Pronouns Are That/N***a.”

به گفته Doomed، هک با استفاده از تکنیکی به نام تعویض سیم کارت انجام شد. این حمله معمولاً شامل فریب دادن یک ارائه‌دهنده تلفن همراه توسط هکرها می‌شود تا شماره تلفن قربانی را به سیم‌کارتی که هکرها کنترل می‌کنند، به جای سیم‌کارتی که در تلفن قربانی است تغییر دهد. با این حال، Doomed ادعا می‌کند که تلفن والش با کمک یک “خودی” به خطر افتاده است.

علاوه بر حساب توییتر او، به نظر می‌رسد حساب‌های والش در گوگل و مایکروسافت نیز در معرض خطر قرار گرفته‌اند و به Doomed اجازه داده شده است. دسترسی نامحدود به ایمیل‌های خصوصی میزبان راست‌گرا.

چندین اسکرین شات به عنوان اثبات نفوذ ارائه شد، از جمله یک کپی آشکار از فرم مالیات W2 والش، که کارفرمای او را به‌عنوان خدمات Bentkey فهرست می‌کند. ، LLC، ناشر Daily Wire. (در سوابق تجاری، شاپیرو به عنوان مدیر شرکت ذکر شده است.) سایر تصاویر شامل پیام مستقیم شاپیرو در توییتر از سال 2017 بود. ایمیل های بین والش و مفسر محافظه کار استیون کرودر، میزبان پادکست بلندتر با شلوغی، مورخ مارس 2014. و عکسی از والش که کاغذی به تاریخ نوامبر 2020 در دست دارد – ظاهراً برای تأیید اعتبار برخی از پیام‌های همراه استفاده می‌شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×