breadcrumbs_delimiter کسب و کار breadcrumbs_delimiter از هوش مصنوعی مولد بیشتر می خواهید؟ در اینجا 9 منبع مفید وجود دارد
کسب و کار

از هوش مصنوعی مولد بیشتر می خواهید؟ در اینجا 9 منبع مفید وجود دارد

فروردین 29, 1402 0045

موج اخیر خدمات هوش مصنوعی مولد، از ChatGPT برای Midjourney، برای استفاده ساده طراحی شده اند: ایده این است که هر کسی می تواند متن یا تصویر را با استفاده از زبان طبیعی و غیر فنی تولید کند. موانع کمی برای ورود وجود دارد.

به این ترتیب، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد نحوه استفاده از این ابزارها و فناوری زیربنای آنها وجود دارد، به خصوص اگر می خواهید با کمک این ابزارها کاری واقعا خلاقانه انجام دهید. مدتی را با منابعی که در اینجا فهرست کرده‌ایم بگذرانید و به سرعت به یک اپراتور هوش مصنوعی باهوش‌تر از حد متوسط ​​تبدیل خواهید شد.

از نمایش‌هایی در مورد توانایی‌های هوش مصنوعی گرفته تا بحث در مورد این ویدئوها، پادکست‌ها، خبرنامه‌ها و وبلاگ‌ها چگونه به بهترین نحو اجرا می‌شوند، ارزش نشانک‌گذاری را دارند، اگر مایلید در انقلاب مولد هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کنید که در اطراف ما اتفاق می‌افتد.

Inside My Head

برخی از بهترین منابع موجود در مورد هوش مصنوعی مولد، Substacks هستند و Inside My Head نمونه‌ای از این موارد است. این برنامه که توسط تکنولوژیست لینوس اکنستام اجرا می شود، دارای مجموعه ای از مطالب مفید مرتبط با هوش مصنوعی است که شامل آموزش هایی در مورد دریافت نتایج بهینه از این ابزارها و ایجاد smartest prompts.

همچنین اخباری در مورد آخرین اتفاقات در دنیای هوش مصنوعی وجود دارد، نشانگرهایی در برنامه های مختلف که می تواند کمک کننده باشد. به شما، و وعده های بسیار بیشتری در آینده را می دهد – از جمله یک دوره آموزشی هوش مصنوعی. خواندن برخی از پست‌ها رایگان است، در حالی که برخی دیگر نیاز به اشتراک 10 دلاری در ماه دارند.

Inside My Head در Substack

Towards AI

Towards AI is a one -فروش آنلاین را برای تمام نیازهای مولد هوش مصنوعی خود متوقف کنید—شامل اخبار و نظرات، آموزش‌ها، یک جامعه آنلاین شلوغ و موارد دیگر است، با هوش مصنوعی و آخرین پیشرفت‌ها به عنوان موضوعی که در همه چیز جریان دارد.

این سایت ابزارهایی را پوشش می دهد که به شما کمک می کند از هوش مصنوعی بهره بیشتری ببرید، مصاحبه هایی با مهندسان شاغل در این زمینه ارائه می دهد، و البته خبرنامه ایمیل اجباری را دارد که می توانید در آن ثبت نام کنید. همچنین داستان هایی در مورد برخی از کاربردهای جالب هوش مصنوعی وجود دارد که ممکن است قبلاً به آنها فکر نکرده باشید.

به سمت هوش مصنوعی در متوسط

پادکست هوش مصنوعی

پادکست هوش مصنوعی از انویدیا هر دو هفته یکبار قسمت‌هایی را منتشر می‌کند و همه جنبه‌های هوش مصنوعی، از جمله هوش مصنوعی مولد را پوشش می‌دهد. تأثیر این فناوری بر بازی، علم، ورزش، زبان، سخت‌افزار و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

هر هفته یک یا دو مهمان ویژه از یک سازمان مختلف در زمینه هوش مصنوعی وجود دارد. و منبعی جذاب و تفکربرانگیز برای گسترش دانش هوش مصنوعی شما و فهمیدن اینکه این نوآوری‌های مختلف ممکن است در آینده به کجا برسند.

پادکست هوش مصنوعی

Visually AI یکی از زیرمجموعه‌های بهتر مرتبط با هوش مصنوعی است.

هوش مصنوعی بصری از طریق دیوید نیلد

بصری

یکی دیگر از منابع Substack، Visual AI پروژه ای از خالق Heather Cooper است. این ابزار به شما می‌گوید از نظر ابزارهای هوش مصنوعی مولد چه چیزی وجود دارد و به شما کمک می‌کند از آن‌ها حداکثر استفاده را ببرید – خواه شامل متن، تصاویر یا هر چیز دیگری باشد که هوش مصنوعی قادر به تولید آن باشد.

این یکی از منابع جدیدتر موجود است، بنابراین در زمان نگارش محتوای زیادی برای دستیابی به آن وجود ندارد، اما در حال حاضر یک جعبه ابزار هوش مصنوعی وجود دارد که می‌توانید دانلود کنید و یک بحث اخلاقی. توجه داشته باشید که برخی از پست‌ها پشت یک دیوار پرداخت قفل شده‌اند که از 8 دلار در ماه شروع می‌شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×