breadcrumbs_delimiter فرهنگ breadcrumbs_delimiter شکست The Love Is Blind ثابت می کند که نتفلیکس چیزهای زیادی برای یادگیری دارد
فرهنگ

شکست The Love Is Blind ثابت می کند که نتفلیکس چیزهای زیادی برای یادگیری دارد

فروردین 28, 1402 1013

هواداران نشستند یکشنبه عصر آماده تماشای یک اتحاد زنده Love is Blind بودند و بدانید که آیا تیفانی و برت فصل‌های مورد علاقه واقعاً «برای همیشه» هستند یا خیر، همانطور که Netflix متعلق به خود تویتر اعلام شد. اما غول استریم در لحظه بزرگ خود خم شد و نتوانست درام را در زمان واقعی به بینندگان خود ارائه دهد. پس از حدود 90 دقیقه، نتفلیکس اعلام کرد که آن را کنار می‌گذارد، و به جای آن تصمیم گرفت که این اتحاد مجدد را ضبط کند و انتشار آن را دوشنبه بعدازظهر.

“خطاب به همه کسانی که تا دیروقت بیدار ماندند، زود از خواب بیدار شدند، بعدازظهر یکشنبه خود را رها کردند … ما بسیار متاسفیم که Love is Blind Reunion Live Reunion برگزار نشد. نتفلیکس در یک توئیت. ما اکنون در حال فیلمبرداری آن هستیم و در اسرع وقت آن را در نتفلیکس خواهیم داشت. باز هم متشکرم و متاسفم.» نتفلیکس به درخواستی برای اظهار نظر در مورد علت مشکلات پخش زنده آن پاسخی نداد.

نتفلیکس تلویزیون را مختل کرد – که در مورد پخش زنده اتفاق خوبی داشت – فقط اخیراً آن را بازگرداند و مشترکین خود را با یک برنامه زنده استندآپ ویژه کریس راک در ماه مارس. حرکت به سمت محتوای زنده به طور گسترده به عنوان فشاری برای کمک به نتفلیکس در جهت متمایز کردن خود در زمینه رقابتی پخش‌کننده‌های ویدیویی دیده می‌شود، به‌ویژه که این شبکه با قول دادن به به اشتراک گذاری رمز عبور را کاهش دهید. اما برنامه‌نویسی زنده در استریم دشوارتر از پخش است، و نتفلیکس از اولین استریمری که قربانی موانع فنی می‌شود فاصله زیادی دارد – به‌ویژه وقتی صحبت از محتوای پرتقاضا می‌شود.

جان کندال، تحلیلگر ارائه رسانه در شرکت مشاوره Omdia می‌گوید: «می‌توان گفت آنقدر محبوب است که با موفقیت شکست می‌خورد». محتوای موردانتظار مانند یک نمایش پرطرفدار، که به شدت توسط نتفلیکس به بازار عرضه شده است، چیزی است که این شبکه برای برجسته کردن نیاز دارد. اما snafu ممکن است به دلیل تلاش افراد زیادی برای دسترسی به برنامه ایجاد شده باشد. کندال می‌گوید: «نتفلیکس به تازگی با این مشکل مواجه شده است، اما نه اولین هستند و نه آخرین خواهند بود.

در حالی که پخش تلویزیونی تلویزیون زنده را ساده به نظر می‌رساند، پخش‌کننده‌ها به دلیل استفاده از تکنیک‌های متفاوت از آنها عقب می‌مانند. پخش یک سیگنال از یک به بسیاری می فرستد. این را به عنوان سیگنال سنتی تلویزیون یا رادیو در نظر بگیرید که خاموش می شود، و سپس بسیاری از مردم با چرخاندن تلویزیون و انتخاب کانال، آن را تنظیم می کنند. اما استریم مجموعه‌ای از یونیکست‌ها است – ارسال سیگنال به یک دستگاه در صورت تقاضا. کندال می‌گوید که این فرصت بیشتری برای اشتباه پیش‌روی ایجاد می‌کند، چه در ایجاد محتوا، انتقال آن به سرورها یا تحویل به کاربران. تماشای افراد بیشتر به این معنی است که به پهنای باند بیشتری نیاز است. و اگر استریمرها تقاضا را کمتر پیش بینی کنند، می توانند با مشکلاتی مواجه شوند. کندال می‌گوید

به‌ویژه نتفلیکس در اینجا با چالش‌هایی مواجه است، زیرا تنها یک راه برای توزیع محتوای خود دارد: از طریق برنامه نتفلیکس در تلویزیون، رایانه، تلفن یا تبلت. رقبایی مانند HBO افرادی دارند که از طریق برنامه‌ها و همچنین افرادی که از HBO از طریق اشتراک‌های کابلی خود استفاده می‌کنند، دارند که نحوه توزیع محتوا در زمان‌های شلوغ کانال را متنوع می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×