breadcrumbs_delimiter دنده breadcrumbs_delimiter خودروی الکتریکی جدید Polestar فاقد شیشه عقب است
دنده

خودروی الکتریکی جدید Polestar فاقد شیشه عقب است

فروردین 28, 1402 1018

Polestar یک برند طراحی محور و کاملاً الکتریکی است، بنابراین ورود Polestar 4 بی نتیجه است. غافلگیری (به خصوص، بعد از Polestars 1، 2، و 3). اما چیزی که قابل تامل است این است که این برند باهوش متفکران جانبی و صاحب سبک می‌خواهند یکی از برجسته‌ترین جایگاه‌های خودرو یعنی کوپه شاسی‌بلند را نجات دهند.

این به مدیر عامل شرکت کمک می‌کند. ، توماس اینگنلات، در زندگی قبلی یک طراح بود. ما به جای اینکه صرفاً یک SUV موجود را اصلاح کنیم، خط سقف سریع‌تری به آن بدهیم و در نتیجه عناصری مانند فضای سر و راحتی عقب را به خطر بیندازیم، Polestar 4 را از ابتدا به‌عنوان نسل جدیدی از کوپه‌های SUV طراحی کرده‌ایم که راحتی سرنشینان عقب را تحسین می‌کند. او ادعا می‌کند.

بنابراین، در حالی که قدرتمندترین Polestar 4 دو موتوره از یک باتری 102 کیلووات ساعتی برای برد ادعا شده 350 مایل (WLTP) استفاده می‌کند و با عملکرد بالا Polestar است. تا به امروز، قابل درک است که همه نگاه ها به طراحی خودرو و به ویژه قسمت عقب آن معطوف شده است. چرا؟ زیرا Polestar به طور کامل از شر شیشه عقب سنتی خلاص شده است.

آنهایی که در خانه های شیشه ای هستند

عکس: Polestar

این ایده ای است که شرکت فوق العاده با آن کاوش کرده است Precept ماشین مفهومی، اما اینجا واقعاً است. با توجه به اینکه شکل “شیشه‌خانه” خودرو، همانطور که طراحان به آن اشاره می‌کنند، هسته اصلی نحوه خواندن یک وسیله نقلیه است، حذف یک بخش عمده از آن یک بیانیه بد است.

Polestar. این کار را با پذیرش قابلیت های صفحه نمایش با کیفیت بالا که جایگزین آینه قدیمی قدیمی شده است، انجام داده است. این یک تغذیه بی‌درنگ از دوربین پشتی نصب‌شده روی سقف نشان می‌دهد و میدان دید بسیار وسیع‌تری را ارائه می‌دهد. اینها چیز جدیدی نیستند — رنج روور سالهاست که از آینه دوربین ClearSight خود استفاده می کند. —اما Polestar اولین کسی است که پتانسیل طراحی را به حداکثر رساند.

دلیل؟ در طولانی‌تر کردن شبح Polestar 4، ویژگی‌های آیرودینامیکی خودرو نیز بهینه‌سازی شده‌اند، که بخش مهمی از تسلیحات یک خودروی الکتریکی است. 4 دارای ضریب درگ 0.26 بسیار لغزنده است. اما همچنین امکان تجسم مجدد از محفظه عقب خودرو را فراهم می کند.

رئیس Polestar: “در گذشته، ما همیشه مجبور بوده ایم دریچه ای در عقب برای یک آینه فیزیکی ایجاد کنیم.” طراحی، Maximilian Missoni، به WIRED می گوید. فناوری دوربین در حال حاضر وضوح بسیار بالایی دارد، در شب به خوبی کار می‌کند، و نرم‌افزار دائماً در حال ارتقا است، بنابراین ما می‌توانیم به مرور زمان به سیستم ارزش اضافه کنیم. می‌توانیم شیشه عقب را برداریم و کل ساختار را بیشتر به عقب ببریم. این یک پیله ایجاد می کند.”

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×