breadcrumbs_delimiter کسب و کار breadcrumbs_delimiter با هیئت شغلی «Anti-Woke» برای ناسیونالیست های مسیحی ملاقات کنید
کسب و کار

با هیئت شغلی «Anti-Woke» برای ناسیونالیست های مسیحی ملاقات کنید

فروردین 25, 1402 1022

در 19 مارس، دونالد ترامپ جونیور ایمیلی از طریق شرکتی که فهرست ایمیل پدرش را مدیریت می کند، ارسال کرد. هسته کمپین، که “پیشرفت عظیمی در جنگ فرهنگی” را اعلام می کند. ترامپ نوشت که جنگ فرهنگی «به آمریکای شرکتی می‌آید». او افزود که محافظه‌کاران ابزار «جدید» برای مقابله با محل‌های کاری «بیدار» دارند: هیئت شغلی RedBalloon «رایگان برای کار». ترامپ به عنوان انگیزه ای برای ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت، 20 نسخه امضا شده از آخرین کتاب خود، Triggered را پیشنهاد کرد.

«هیئت های بزرگ شغلی مانند Indeed و ترامپ در یک ویدیوی تبلیغاتی که در سایت پخش ویدئوی راستگرای رامبل منتشر شد، گفت: ZipRecruiter در واقع سیاست‌های «بیدار» در محل کار را ترویج می‌کند. “آنها بخش بزرگی از مشکل هستند.” دقیقاً مشکل چیست، یا کلمه “wake” قرار است چه چیزی باشد. ایستادن برای غیر از شیبلت محافظه کارانه، نامشخص است.

ایستادن در کنار پسر ارشد فردی که اخیراً متهم شده است. رئیس در تبلیغ RedBalloon عنصر  متأسفانه نام بنیانگذار، اندرو کراپوشتز. داستان منشأ RedBalloon به سال 2021 برمی‌گردد، زمانی که کراپوشتز ادعا می‌کند که او از سمت مدیرعاملی شرکت سابقش، EMSI، اخراج شده است. entrepreneurship-and-freedom-andrew-crapuchettes” class=”external-link” data-event-click=”{“element”:”ExternalLink”,”outgoingURL”:”https://opentheo.com/i/7250795400066720060/ entrepreneurship-and-freedom-andrew-crapuchettes”}” href=”https://opentheo.com/i/7250795400066720060/entrepreneurship-and-freedom-andrew-crapuchettes” rel=”nofollow noopener” target=”_blank” محافظه کار و مسیحی.»

RedBalloon به صراحت “ضد بیدار شدن » در یک فشار محافظه کار گسترده تر در سال های اخیر برای ایجاد یک «اقتصاد موازی» جدا از ارزش های مترقی قرار می گیرد. ایده این بوده است که توسط ترامپ کوچکتر تبلیغ می شود و کارشناسان راست افراطی مانند چارلی کرک از نقاط عطف ایالات متحده. و در حالی که یک اکوسیستم موازی جناح راست از رسانه ها مورد توجه قرار گرفته است، سایر پروژه های ضد بیداری چندان خوب عمل نکرده اند. بانکی را در نظر بگیرید که توسط پیتر تیل تامین مالی شده بود و با خود لغو شد، یا اینکه پارلر جایگزین راستگرای توییتر به حدود 20 کارمند کاهش یافته است. همانطور که NBC News گزارش داد ماه گذشته، بنیانگذاران محافظه کار فناوری در جدیدترین کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار گفتند که معتقدند برخی از شرکت هایی که بخشی از جنبش «اقتصاد موازی» بودند، در آرمان های خود از خود جلو افتادند.

‘An مسیحی محافظه کار بی عذرخواهی

ماهیت خاص ایمان مسیحی کراپوشت ها چیزی است که ممکن است باعث توقف طرفداران جدایی کلیسا از دولت شود. در نوامبر 2021،  Guardian گزارش داد Crapuchettes به عنوان یکی از بزرگان کلیسای مسیح در مسکو، آیداهو—کلیسایی که توسط مردی رهبری می‌شود که «علناً جاه‌طلبی ایجاد «تئوکراسی» را در آمریکا بیان کرده است. /p>

وقتی شرکت را اداره می‌کردم، معتقد بودم که هر کس باید تمام وجود خود را به کار بیاورد، کراپوشتز در پاسخ به سوالی درباره ایمانش می‌گوید. “و به عنوان یک مسیحی محافظه کار بی عذرخواهی، این بدان معناست که وقتی شام سالانه کریسمس خود را می خوریم، من برای غذا دعا می کنم.”

در رابطه با نقش کراپوشتز به عنوان یکی از بزرگان کلیسایی که دین سالاری مسیحی را ترویج می‌کند، او می‌گوید که این موضوع “هیچ وقت” به عنوان یک درگیری توسط هیئت مدیره سابق او مطرح نشده است.

“آیا این یک مشکل اساسی بود؟ من هیچ نظری ندارم،» کراپچتس می گوید.

Crapuchettes می‌گوید که مشکلات با کارفرمای سابقش از زمانی شروع شد که او و هیئت مدیره EMSI در مورد مسائل مختلف اجتماعی سر به سر زدند. کراپوچتس می گوید: «تغییر اجتماعی Covid-BLM-George Floyd اتفاق افتاد. ما به یکسری چیزها برخورد کردیم و آنها در نهایت کار را فروختند.»

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×