» کسب و کار » لینکدین در نهایت راه هایی برای تأیید شغل شما ارائه می دهد
کسب و کار

لینکدین در نهایت راه هایی برای تأیید شغل شما ارائه می دهد

فروردین 23, 1402 20108

بعد از با اشاره در ژوئن 2022 که شرکت شاهد “افزایش فعالیت های کلاهبرداری” بوده است در پلتفرم خود و در سراسر وب، LinkedIn در ماه اکتبر تلاش‌های خود را برای شناسایی و حذف حساب‌های جعلی بیشتر، گسترش راستی‌آزمایی و به طور کلی «تقویت اصالت» برای بیش از 900 میلیون کاربران. اطلاعیه های امروز به طور چشمگیری مقیاس و دامنه این ابتکارات راستی آزمایی را گسترش می دهد.

داشتن توانایی تأیید مؤلفه های هویت و شغل شما، مهاجمان را از ایجاد شخصیت های خیالی و حتی شرکت های جعلی باز نمی دارد. “تأیید” مشاغل ساختگی اما اگر تأیید شغل به طور گسترده در لینکدین پذیرفته شود، جعل هویت حساب‌های مشروع و ساختن شخصیت‌های جعلی جذاب برای بازیگران بد را سخت‌تر می‌کند.

«به سادگی با جستجوی تأیید، اعضاء مایکروسافت در یک پست وبلاگ که امروز منتشر شد نوشت.

به نظر می رسد که عرضه سه گزینه تأیید در ایالات متحده آغاز شده است. رودریگز در پست وبلاگ نوشت که همه کاربران لینکدین در سراسر جهان فوراً به روش های تأیید دسترسی نخواهند داشت. او نوشت: «ما به مرور زمان دسترسی و راه‌های مشارکت شما را گسترش می‌دهیم.

مایکروسافت خاطرنشان می‌کند که ابزارهای شناسه تأیید شده آن بر اساس استانداردهای باز است که شرکت می‌گوید این استانداردها را ایجاد خواهد کرد. برای سیستم لینکدین آسان تر است تا با سیستم های مدیریت کارکنان یا منابع انسانی موجود همکاری کند. مایکروسافت چند سالی است که روی طرح‌های هویت غیرمتمرکز سرمایه‌گذاری کرده و در حال توسعه آن است. مایکروسافت نوشت: «در لینکدین، اعضا گزینه‌ای برای تأیید محل کار خود در نمایه خود خواهند دید. در پست وبلاگ خود “با چند ضربه بر روی تلفن خود، اعضا می توانند شناسه کارمند دیجیتال خود را از سازمان خود دریافت کنند و انتخاب کنند که آن را در لینکدین به اشتراک بگذارند.” واقعاً می تواند شیوع کلاهبرداری های آنلاین را کاهش دهد – یا حداقل کار مهاجمان را به روش های بعدی دشوارتر کند. برای مثال، از زمان خرید توسط ایلان ماسک در سال گذشته، توییتر به دلیل تغییر مورد انتقاد قرار گرفته است. مدل راستی‌آزمایی به سرویسی که هر کسی که کارت اعتباری دارد می‌تواند هزینه آن را بپردازد.

«بسیاری از بازیگران یک نمایه LinkedIn می‌سازند و وانمود می‌کنند که من از WIRED هستم، و من کارگردان هستم رونی توکازوفسکی، مشاور اصلی تهدید در شرکت امنیت سایبری Cofense می گوید: آنها می توانند خودسرانه هر چیزی را که می خواهند قرار دهند. مواردی وجود دارد که کلاهبرداران از طریق لینکدین با قربانیان تماس می گیرند و برای کلاهبرداری های سرمایه گذاری یا توزیع آگهی های شغلی جعلی گفتگو را آغاز می کنند. موارد کلاهبرداری قطعاً از طریق لینکدین اتفاق می‌افتد.”

در حالی که شبکه اجتماعی حرفه‌ای از تنها پلتفرمی است که مجرمان و بازیگران تحت حمایت ملت در آن درگیر هستند، لینکدین همچنان مشروعیت و مشروعیت خاصی را حفظ کرده است. این احساس که یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای بی‌خطر و پیش پا افتاده است. بنابراین ممکن است بستری باشد که در آن ارائه گزینه‌هایی برای تأیید اطلاعات ضروری است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×