breadcrumbs_delimiter کسب و کار breadcrumbs_delimiter با توجه به قوانین سخت‌تر انتشار گازهای گلخانه‌ای، ممکن است گزینه‌های EV بیشتری دریافت کنید
کسب و کار

با توجه به قوانین سخت‌تر انتشار گازهای گلخانه‌ای، ممکن است گزینه‌های EV بیشتری دریافت کنید

فروردین 23, 1402 00145

خودروسازان وعده های زیادی در مورد خودروهای الکتریکی داده اند. جنرال موتورز، فورد و ولوو – برخی از جاه طلب‌ترها – متعهد شده‌اند که حداقل تا سال 2035 فقط خودروهای بدون آلایندگی بفروشند. در ایالات متحده نیمی از آن است.

اما پیشنهاد جدیدی که امروز توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده منتشر شد، خودروسازان را تهدید می‌کند تا صحبت‌های بزرگ برقی خود را متوقف کند. این آژانس استانداردهای انتشار گازهای گلخانه ای سخت تری را پیشنهاد کرده است که محاسبه می کند تا سال 2032 خودروهای الکتریکی باید دو سوم فروش خودروهای سواری جدید را تشکیل دهند و میلیون ها خودروی برقی دیگر را در لات های نمایندگی بفرستند. همچنین می‌خواهد استانداردهای کامیون‌های سنگین را سخت‌تر کند، البته با شدت کمتر.

در جریان یک جلسه توجیهی رسانه‌ای در چهارشنبه، مایکل ریگان، مدیر EPA، این پیشنهادها را که در سال 2027 اجرا می‌شوند، “قوی‌ترین” خواند. – استانداردهای فدرال آلایندگی برای خودروها و کامیون ها. در صورت تصویب، این قوانین می تواند از انتشار تقریباً 10 میلیارد تن دی اکسید کربن تا سال 2055 جلوگیری کند.

قوانین جدید آلایندگی با وادار کردن خودروسازان به اطمینان از اینکه هر سال بین سال های 2027 تا 2032 عمل می کند، عمل می کند. ، مجموع آلایندگی همه وسایل نقلیه ای که آنها می فروشند کمتر می شود. برای دستیابی به این اهداف رو به کاهش بدون کاهش فروش، تولیدکنندگان باید خودروهای سبزتری را ارائه دهند. این می تواند به معنای افزایش مصرف سوخت، ارائه هیبریدی های بیشتر یا راه اندازی خودروهای بیشتری با انرژی هیدروژن یا باتری باشد. اشتهای زیاد مصرف کنندگان برای خودروهای الکتریکی و بیش از تریلیون دلار که خودروسازان برای برقی‌سازی در نظر گرفته‌اند، نشان می‌دهد که ساخت خودروهای باتری‌دار بیشتر ممکن است ساده‌ترین راه صنعت برای کاهش آلاینده‌ها باشد.

این پیشنهادها می‌تواند به یکی از پیشنهادات دولت بایدن تبدیل شود. اقدامات قابل توجهی در جهت کاهش آلودگی هوا و کربن زدایی سیستم حمل و نقل ایالات متحده، که به تنهایی مسئول بیش از یک چهارم از انتشار گازهای گلخانه ای در این کشور است.

دو سال پیش، معامله زیرساختی دو حزبی 7.5 میلیارد دلار برای ساخت شبکه شارژ EV در سراسر کشور سرمایه گذاری کرد تا رانندگان ممکن است یک روز بدون ترس از تمام شدن برق، پرسه بزند. تابستان گذشته، قانون کاهش تورم مشوق های جدیدی ایجاد کرد. برای کسب‌وکارهایی که به فکر برق‌رسانی ناوگان خودروها و کامیون‌های خود هستند، و اعتبار مالیاتی جدیدی را راه‌اندازی کردند که به شرکت‌هایی که باتری و خودروهای الکتریکی تولید می‌کنند در ایالات متحده پاداش می‌دهد.

خودروسازان شکایت کرده‌اند که این قوانین جدید، خودروهای برقی را بسازید که واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی هستند. اما آنها پروژه‌های معدنی، باتری‌سازی و تولیدی جدید در ایالات متحده، نهال‌ها، امیدهای کاخ سفید، یک صنعت خودروسازی جهانی را تحریک کرده‌اند.که توسط ایالات متحده هدایت می شود و نه چین.

دیو کوک، یک تحلیلگر ارشد وسایل نقلیه در اتحادیه دانشمندان نگران، می گوید که پیشنهاد EPA در حال ساخت است. در مورد سیاست های قبلی برای روشن کردن آنچه که از خودروسازان انتظار می رود، در حالی که ایالات متحده تلاش می کند انتشار کربن را کاهش دهد، مشخص شود. او می گوید: «ما هویج را به آنها دادیم. “حالا چوب اینجاست.”

این برای رانندگان چه معنایی دارد؟ اگر قوانین سختگیرانه جدید EPA اعمال شود، آمریکایی‌ها باید در دهه آینده خودروهای برقی مقرون‌به‌صرفه‌تری را در نمایندگی‌های فروش ببینند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×