breadcrumbs_delimiter دنده breadcrumbs_delimiter هر آنچه باید درباره MoviePass جدید بدانید
دنده

هر آنچه باید درباره MoviePass جدید بدانید

فروردین 20, 1402 1027

MoviePass، استارت‌آپ تحت محاصره که هدف آن انقلابی در تماشای فیلم در سینما بود (و به طور غیر مستقیم) بازگشته است. پس از ورشکستگی، یک بیماری همه گیر که به هر حال سینماها را تعطیل کرد، و یک خرید، در حال تغییر است در مدل اشتراک در اینجا چیزی است که ما در مورد MoviePass 2.0 می دانیم.

چه اتفاقی برای MoviePass قدیمی افتاد؟

در صورتی که از سرعت بالایی برخوردار نیستید، نسخه کوتاه در اینجا آمده است: چندین سال، MoviePass یک اشتراک ساده برای تماشای فیلم در سینما ارائه کرد. این شرکت مدل های مختلفی را آزمایش کرد، مانند 15 دلار در ماه برای چند فیلم، یا 40 تا 50 دلار در ماه برای فیلم های نامحدود.

سپس، در سال 2018، شرکت تغییری جسورانه و پوچ ایجاد کرد: تا یک فیلم هر روز با 10 دلار در ماه. در بسیاری از نقاط کشور، این قیمت کمتر از قیمت یک بلیت فیلم است. و MoviePass برای هر بلیت بهای کامل را به سینماها پرداخت می کرد. میلیون ها کاربر ثبت نام کردند و چرا ثبت نام نکردند؟ اساساً این پول رایگان از MoviePass بود.

طرح خوب نشد. با گذشت زمان، MoviePass مجبور شد قیمت ها را افزایش دهد، پشتیبانی مشتری شروع به ضعیف شدن کرد و شرکت برنامه‌های جایگزین برای درآمدزایی شکست خوردند. بدتر از آن (برای MoviePass، اما برای ما عالی است)، خود زنجیره‌های تئاتر شروع به ارائه اشتراک‌های خود کردند. .

اینها از نظر مالی مقرون به صرفه تر بودند، زیرا تئاترها نسبت به پرداخت بلیط MoviePass به سینماها کمتر به استودیوها پرداخت می کنند. به علاوه، حتی اگر سینماها در فروش بلیت ضرر کنند، باز هم از افزایش درآمد امتیازات سود خواهند برد. (در یک مقطع زمانی، MoviePass در تلاش برای درآمدزایی استدلال کرد که باید از امتیازات فروش سینماها کاسته شود. این همچنین خوب پیش نرفت.)

در نهایت MoviePass ورشکست شد، و یکی از بنیانگذاران شرکت، استیسی اسپایکس، شرکت را پس گرفت. چرا این همه تاریخ مرتبط است؟ خوب، اگر قصد ثبت نام دارید، بهتر است به خاطر داشته باشید که این مورد دیگری در یک خط طولانی از مدل های کسب و کار تلاش شده. باید دید که آیا این یکی جواب می دهد یا خیر.

چگونه برای MoviePass ثبت نام کنم؟

تکرار فعلی MoviePass (به نام MoviePass بتا) به صورت مرحله‌ای ارائه می‌شود—احتمالاً برای کمک به کاهش عجله و تصادف مشابهی که سلف خود تجربه کرده است، که مطمئناً یک عامل خطر است، زیرا خود لیست انتظار در لحظه پخش مستقیم خراب شد). در 25 آگوست 2022، این شرکت یک لیست انتظار برای پنج روز باز کرد.

اگر در آن پنجره در لیست انتظار ثبت نام کرده باشید، در صف دعوت به MoviePass جدید هستید. هنگامی که وارد شوید، یک حافظه پنهان از دعوت‌ها دریافت خواهید کرد که می‌توانید برای دوستان خود ارسال کنید. اگر دوره لیست انتظار را از دست دادید، یافتن فردی با یکی از این دعوت‌ها بهترین گزینه تا تابستان 2023 خواهد بود.

MoviePass بتا به‌صورت هم‌زمان در همه بازارها عرضه نمی‌شود. این شرکت می‌گوید که بر اساس تعداد افرادی که در فهرست انتظار در یک منطقه ثبت‌نام می‌کنند، علاقه را در بخش‌های مختلف کشور می‌سنجید. بسیاری از شهرهای بزرگ مانند شیکاگو، آتلانتا، دالاس و آستین قبلاً دسترسی پیدا کرده اند. قیمت‌ها نیز بسته به شهری که در آن هستید، به ویژه در نیویورک و کالیفرنیا تا حدودی متفاوت خواهد بود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×