breadcrumbs_delimiter فرهنگ breadcrumbs_delimiter 45 بهترین نمایش در نتفلیکس در حال حاضر
فرهنگ

45 بهترین نمایش در نتفلیکس در حال حاضر

فروردین 18, 1402 1026

مشاهده تأثیرات آن آسان است—چهارشنبه قسمتهای مساوی است ماجراهای دلخراش سابرینا، ریوردیل و  (با توجه به اینکه توسط آلفرد گاف و مایلز میلار ساخته دومی ساخته شده است جای تعجب نیست) – اما همه اینها با بازی خارق العاده و لذیذ جنا اورتگا در نقش خود چهارشنبه افزایش یافته است، بدون اینکه به حساسیت های بصری کارگردان تیم اشاره کنیم. برتون. با یک بازیگر نقش مکمل فوق العاده، از جمله کاترین زتا جونز و لوئیس گوزمان در نقش مورتیشیا و گومز آدامز. فرد آرمیسن در نقش عمو فستر دیوانه؛ گوندولین کریستی در نقش Nevermore’s Principal Weems; و فیلم سینمایی چهارشنبه آدامز، کریستینا ریچی، به‌عنوان معلم گیاه‌شناسی، این اسپین‌آف جدید خانواده آدامز یک لذت بعد از هالووین است.

Cyberpunk: Edgerunners

در حالی که هسته Cyberpunk 2077 بازی توسعه دهنده CD Projekt Red هنگام عرضه در سال 2020 بینندگان را تقسیم کرد، این اقتباس در عوض در اولین تلاش خود طلا می گیرد. تقریباً مانند یک انیمیشن Breaking Bad، Edgerunners نوجوانی مبتکر به نام دیوید مارتینز را دنبال می کند که زندگی امیدوار کننده اش در شهر شبانه آینده نگرانه و تحت کنترل شرکت ها پس از مرگ مادرش به طور تصادفی از بین می رود. عمل خشونت آمیز برخلاف Breaking Bad، دیوید از مزایای یک ایمپلنت سایبرنتیک پیشرفته بهره می برد که به او قدرت و سرعت فوق بشری می دهد و با کمک لوسی، یک نترونر که در حومه جامعه زندگی می کند، شروع به قیام می کند. از طریق صفوف دنیای زیرین جنایتکار. انیمیشنی پویا توسط Studio Trigger – استودیوی ژاپنی پشت شاهکارهای انیمیشن Kill la Kill و BNA: Brand New AnimalEdgerunners یک اکتشاف بدیع از فساد است. یأس، اعتماد، و خیانت، و قابل دسترسی است چه از طرفداران هاردکور بازی باشید و چه تنها تجربه شما از سایبرپانک تماشای Blade Runner آن یک بار است.

بیایید صادق باشیم: سریال های متحرک مبتنی بر در بازی‌های ویدیویی معمولاً دامنه‌ای از پول نقد ارزان تا کراوات‌های نیمه مناسب و فراموش‌نشدنی وجود دارد که برای هیچ‌کس غیر از طرفداران سخت‌افزار غیرقابل دسترس است. در مقابل، Arcane با برقراری ارتباط با لیگ افسانه‌ها Riot Games جدا از جمعیت است. در حالی که شخصیت‌های اصلی آن، خواهران یتیم وی و جینکس، شخصیت‌های قابل بازی در بازی هستند، بینندگان برای لذت بردن از این حماسه استیمپانک جنگ طبقاتی، خیزش‌های داخلی و مردمی که در بین آن‌ها گیر کرده‌اند، نیازی به آگاهی از داستان آن‌ها ندارند. Arcane با سبک هنری زیبای نقاشی، شخصیت‌های قوی، و ضربات داستانی اغلب تکان‌دهنده، از ریشه‌های خود سرپیچی می‌کند و به یکی از بهترین سریال‌های انیمیشنی در سال‌های اخیر تبدیل می‌شود – و جوایز زیادی از جمله Primetime دریافت کرده است. امی برای برنامه انیمیشن برجسته، برای اثبات آن.

مرد شنی

مرد شنییکی از محبوب ترین سریال های طنز 40 سال گذشته است. کتاب‌های نیل گیمن، یک فانتزی تاریک در مورد رویاها، واقعیت، داستان‌ها و رابطه‌ی سخت بین آن‌ها، خواندنی ضروری برای نوجوانان گوت و افراد باسواد بوده است. در حالی که تلاش‌ها برای آوردن حماسه رویای بی‌پایان – که گاهی به عنوان مورفئوس، تجسم جاودانه و ارباب سرزمین‌های شبانه، خشمگین و وحشتناک در خشم او شناخته می‌شود – روی پرده، عملاً از زمان نمایش کمیک در سال 1988 در جریان بوده است. -توسعه اقتباس نتفلیکس ارزش صبر کردن را دارد. این یک ترجمه عالی از دو رمان گرافیکی اول این مجموعه است و رویا (یک تام استوریج غم انگیز و با ابهت) را دنبال می کند که پس از یک قرن اسارت در اسارت توسط غیبت گرانی که او را به جای خواهرش مرگ به دام انداختند، قدرت و پادشاهی خود را بازیابی می کند. کربی هاول-باپتیست). به طور مناسب، این نمایش دارای سرعتی رویایی است، خطوط بین روایت‌های اپیزودیک و کمان‌های طولانی‌تر را محو می‌کند، و به همان اندازه احتمال دارد که تماشاگران را بر سر سرنوشت یک غارگول گریه کنند و با اعمال سادیستی یک کابوس فراری شوکه کنند. -قاتل سریالی به نام The Corinthian (بوید هالبروک). سفر مرد شنی به صفحه ممکن است شب‌های بی‌قرار باشد، اما نتیجه رویایی است که نمی‌خواهید از آن بیدار شوید.

لمونی اسنیکت مجموعه ای از رویدادهای ناگوار

اقتباس: واژه ای که در اینجا به معنای “ترجمه کامل یک سری تاریک و خوشمزه از رمان های جوان به یک رسانه تصویری بدون قربانی کردن چیزهای عجیب و غریب ماورایی منبع” است – درست تا دیالوگ هایی که به دقت در نظر گرفته شده اند و کتابچه های دیوار چهارم که توسط خود لمونی اسنیکت ارائه شده است. یا، اگر حساس هستید، پاتریک واربرتون). برداشت نتفلیکس از مجموعه 13 کتابی اسنیکت یک دستاورد دیدنی است، که حماسه کامل یتیمان بودلر ناامید – ویولت، کلاوس و بچه سانی – را بیان می کند، زیرا آنها مکررا از دسیسه های کنت اولاف بدجنس (نیل پاتریک هریس صحنه دزدی) می گریزند. ) در پی مرگ مشکوک والدینشان. نسخه کوتاه شده فیلم 2004 را فراموش کنید—این شاهکار سه فصلی چشم انداز قطعی دنیای وحشتناک اسنیکت است.

عشق، مرگ + روبات ها

طراحی شده توسط کارگردان Deadpool تیم میلر، Love, Death + Robots شاید جسورانه ترین پیشنهاد انیمیشن نتفلیکس تا به امروز باشد. در این مجموعه گلچین، که در آن تنها موضوع مشترک، تفسیر منحصر به فرد هر قسمت از آن سه مضمون همنام است، بینندگان با مفاهیم وحشی برخورد می کنند که شامل پیچش های مرگبار گلادیاتوری در نبردهای جانوران به سبک پوکمون، ماست حساس، مستعمره‌های فراسیاره‌ای با قدرت فوق‌العاده و روبات‌های شایان ستایشی که عمر بیشتری از بشریت داشته‌اند تا با دنیایی که ما پشت سر گذاشته‌ایم گیج شوند. عشق، مرگ + روبات‌ها که بسیار تجربی است، از بازی با سبک‌ها و ژانرهای انیمیشن هراسی ندارد و به فهرست خارق‌العاده‌ای از جمله دیوید فینچر که اولین کارگردانی انیمیشن خود را انجام داد، این آزادی را می‌دهد تا هر داستانی را بیان کنند. آنها می خواهند. نمایش مملو از ایده است و عملاً با انرژی بصری ارتعاش می‌کند، و شما هرگز نمی‌دانید قرار است چه چیزی به دست آورید—که نیمی از لذت است.

آکادمی چتر

پس از جلوگیری از آخرالزمان و به دام افتادن در دهه 1960، خواهر و برادرهای ناکارآمد خوانده خانواده هارگریوز خود را در زمان حال و رو در رو با خانواده هارگریوز می یابند. به نظر می رسد، بهم ریختن پیوستار فضا-زمان می تواند اثرات غیرقابل پیش بینی داشته باشد، مانند اینکه مربی بدسرپرست-پدر-شخصیت-اسلش-مربی شما هفت نوزاد ابرقدرت مختلف را به جای شما به فرزندی قبول کند. گرفتار شدن در یک جدول زمانی جایگزین بدترین کار نیست. external-link” data-event-click=”{“element”:”ExternalLink”,”outgoingURL”:”https://en.wikipedia.org/wiki/Kugelblitz_(astrophysics)”}” href=”https:/ /en.wikipedia.org/wiki/Kugelblitz_(astrophysics)” rel=”nofollow noopener” target=”_blank”>Kugelblitz در شرف نابودی واقعیت برای مبارزه با آن است. این فصل سوم جایی است که آکادمی چتر از کمیک های اصلی (که توسط خواننده اصلی My Chemical Romance ساخته شده اند جرارد وی و هنرمند گابریل با) پیشی می گیرد، یعنی بینندگانی که تازه وارد می شوند و کسانی که هر پانل را خوانده اند. از منابع منبع به همان اندازه در مورد اینکه این فصل آنها را به کجا خواهد برد – و چیزهای عجیب و غریب در شرف رسیدن هستند، به همان اندازه در تاریکی هستند.

چیزهای عجیب و غریب

سریال علمی تخیلی/ترسناک نوستالژیک نتفلیکس برای فصل چهارم خود بازگشته است که شش ماه پس از نبرد Starcourt و با بازیگران اصلی آن برای اولین بار از هم جدا شدند. خانواده بایرز و یازده در کالیفرنیا به سر می برند، هاپر هنوز (به نحوی) در یک زندان روسیه است، و خدمه باقی مانده در هاوکینز، ایندیانا، در خانه هستند و در شرف مواجهه با یک تهدید جدید وحشتناک – دبیرستان هستند. اوه، و هجوم دیگری از وارونه وحشتناک. برادران دافر همچنان نوستالژی های زیادی در دهه 1980 برای بینندگانی که با رژیم غذایی اسپیلبرگ، لوکاس و کریون بزرگ شده اند، ارائه می دهند، در حالی که خطرات جدید را افزایش می دهند. منتظر درام، ترس و – البته – تعداد زیادی Dungeons & Dragons باشید، زیرا نمایش فرقه در آستانه فصل پنجم و پایانی خود غرش می‌کند.

روسیه عروسک

در عروسک روسی، نادیا یک عروسک دارد مشکل بسیار بزرگ: زمان در اطراف او می شکند. در فصل اول نادیا – با بازی ناتاشا لیون، که یکی از خالقان سریال نیز هست – در حال مرگ در جشن تولد خودش است، اما بارها و بارها در آنجا بیدار می‌شود و در سبک Groundhog Day گرفتار می‌شود. حلقه بزنید تا بتواند گره شخصی شده خود را در پیوستار فضا-زمان باز کند. همه چیز فقط در فصل دوم عجیب‌تر می‌شود، جایی که نادیا می‌بیند که در حال سفر به گذشته به سال 1982 و زندگی در بدن مادرش است که در حال حاضر به شدت از خود نادیا باردار است. هر دو فصل خنده‌دار و تأمل برانگیز هستند و به آسیب‌های شخصی و نسلی منعکس می‌شوند، همگی بدون اینکه پتانسیل تفکر فلسفی را زیاد کنند.

Heartstopper

تگ لاین جلد اول رمان های گرافیکی اصلی آلیس اوسمن، خالق، زیباترین خلاصه Heartstopper: “پسر با پسر ملاقات می کند.” این سریال یک درام کمدی-درام نوجوانانه صمیمانه در یک مدرسه گرامر بریتانیایی و حوالی آن می گذرد، این سریال چارلی خجالتی و بی دست و پا – تنها دانش آموز آشکارا همجنس گرا در ترومن عالی – و عاشقانه رو به رشد او با نیک، “پادشاه راگبی” محبوب مدرسه را دنبال می کند. با این حال، در حالی که نمایش به موضوعات دشواری می پردازد، مانند بیرون آمدن، فشار همسالان، و حتی حمله، ارزهای اصلی Heartstopper شادی، جذابیت و امید هستند. با بازی‌های خارق‌العاده از بازیگران جوان LGBTQ+ و حضور مهمان اولیویا کولمن در نقش مادر نیک، Heartstopper یک رمان عاشقانه برای اعصار است.

Orange Is the New. سیاه

یکی از اولین موفقیت های بزرگ نتفلیکس همچنان یکی از بهترین نمایش های آن این درام هفت فصلی زندان در ابتدا پیپر چپمن (تیلور شیلینگ) را دنبال می‌کند که او به خاطر یک جرم قاچاق مواد مخدر به زندان لیچفیلد فرستاده می‌شود، اما به زودی به نمایشی درباره زندگی و شرایط افرادی که با آنها زندانی است تبدیل می‌شود. شامل کیت مولگرو، لاورن کاکس، اوزو آدوبا، و ناتاشا لیون روسیه عروسک می شود. OITNB که ظاهراً درام است، به تدریج جدی‌تر می‌شود و موضوعات نژادی، عدالت، فساد، و نقص‌های کل سیستم زندان را بررسی می‌کند در حالی که هرگز احساس موعظه نمی‌کند. گاهی اوقات چالش برانگیز است، اما هرگز کمتر از جذب کننده است.

گریس و فرانکی

زاده فکر مارتا کافمن، خالق Friends، این کمدی تیزبین جین فوندا و لیلی تاملین را به عنوان شخصیت‌های اصلی، آشنایان دیرینه مجبور به زندگی مشترک پس از آن به نمایش می‌گذارد. شوهرانشان آنها را در اواخر زندگی ترک می کنند – به خاطر یکدیگر. گریس و فرانکی این زوج عجیب معاصر را دنبال می‌کنند، در حالی که با بیرون آمدن شوهران سابقشان، درام کودکان بزرگسالشان و شخصیت‌های دیوانه‌کننده یکدیگر سر و کار دارند، همگی در عین حال ساختن یک شخصیت واقعی. دوستی و اثبات به خود و دنیا که سن فقط یک عدد است. گرفتن سرنخ‌ها از Arrested Development، گریس و فرانکی ارز اصلی کمدی ناخوشایند است، زیرا خانواده‌های گسترده – هانسون‌های ثروتمند و تجارت‌گرا و هیپی‌های مرزی برگشتاین – عصبیت‌های خود را باز می‌کنند. هنگام پیمایش روابط خانوادگی بزرگسالان. آن را به عنوان یک دختران طلایی امروزی در نظر بگیرید – فقط با فحش دادن و مصرف بیشتر مواد مخدر. همه هفت فصل در حال حاضر برای پرخوری در دسترس هستند.

نمایش نیمه شب

یک کشیش جوان کاریزماتیک به کلیسای یک شهرستان کوچک جزیره ای می پیوندد. اندکی پس از آن، معجزات به وجود می‌آیند: فلج راه می‌رود، نابینا می‌بیند، کسانی که زوال عقل دارند توانایی‌های خود را به دست می‌آورند. با این حال، یک راز ناگوار در قلب این احیای مذهبی نهفته است، زیرا کشیش چیزی تاریک و گرسنه را به جامعه منزوی آورده است. این مینی سریال فراطبیعی که توسط Mike Flanagan (Oculus، Doctor Sleep) ساخته شده است، ترسی آرام و خزنده را ارائه می دهد که تنش را در هفت قسمت آن افزایش می دهد. این کتاب به‌طور تاریکی آیین‌ها و سنت‌های مسیحیت را بررسی می‌کند – به ویژه جنبه‌های آدم‌خواری و خون‌آشام تغییر جوهری – و وحشتی که در کتاب مقدس یافت می‌شود. اما Midnight Mass همچنین بررسی می‌کند که چگونه می‌توان از دین برای فساد و دستکاری استفاده کرد، همه اینها در حالی که مجموعه‌ای از اجراهای خارق‌العاده از بازیگرانی شامل Hamish Linklater، Rahul Kohli، Kate Siegel و Zach Gilford را ارائه می‌دهد. /p>

سفیدپوستان عزیز

تولید شده در کره، Squid Game ترکیبی از Hunger Games و Parasiteاست. > با مسابقه ای به سبک نبرد رویال. صدها نفر ناامید و شکست خورده در مسابقه ای استخدام می شوند که در آن می توانند به اندازه ای پول برنده شوند که دیگر نیازی به نگرانی در مورد بدهی های خود نباشند. تنها کاری که آنها برای برنده شدن برنده جکپات 45.6 میلیارد روپیه (35.8 میلیون دلار) باید انجام دهند، انجام شش بازی کودکانه است. اما این به این سادگی نیست: همه بازی ها دارای پیچ و تاب هستند و تعداد کمی از مردم آن را زنده می کنند. بازی ماهی مرکب شدید، بی رحمانه و اغلب بسیار گرافیکی است، اما کاملاً جذاب است. دوبله نتفلیکس در این مورد بهترین نیست، اما 9 قسمت آن به اندازه کافی قانع کننده هستند تا آن را جبران کنند.

میز سرآشپز

وقتی گرسنه هستید این را تماشا نکنید. هر قسمت از این سریال خوش آب و هوا به آشپزخانه یکی از سرآشپزهای برتر جهان می رود تا نگاهی صمیمی به فردی که پشت بشقاب ها قرار دارد داشته باشد. میز سرآشپز راهی عالی برای الهام گرفتن از غذا – و اشتیاق خلاقانه – است و شش فصل وجود دارد که می‌توانید دندان‌هایتان را در آن فرو ببرید. جدیدترین آنها شامل شان براک است که وقف احیای طعم های از دست رفته است و قصاب توسکانی داریو چکینی که تلاش می کند طرز فکر جهان را در مورد گوشت تغییر دهد. اگر واقعاً می خواهید ذائقه خود را هیجان زده کنید، فصل چهارم کاملاً به شیرینی سازی اختصاص دارد.

صندلی

در دانشگاه معتبر پمبروک (تخیلی، اما فکر کنید هاروارد، ییل و غیره)، این درام/کمدی هوشمند درست بعد از انگلیسی اتفاق می افتد. دپارتمان مدرسه اولین صندلی زن خود را با بازی ساندرا اوه، که شخصیت جی-یون کیم نیز یکی از معدود زنان رنگین پوست در این بخش است، نامگذاری می کند. او باید سیاست نقش جدید خود را مدیریت کند و همکارانش – عمدتاً پیر، سفیدپوست و صاحب شغل – زندگی خانوادگی خود را مدیریت کند و یک رابطه الکتریکی با استاد ستاره عجیب و غریب بیل دابسون داشته باشد. تیز و بسیار قابل تماشا، در قطعات نیم ساعته.

دهان بزرگ

بله، منزجر کننده و نابغه است، اما پس از آن بلوغ هم همینطور بود، یادتان هست؟ شاهکار اضطراب نوجوانان نیک کرول، یک کارتون بسیار باهوش و بی‌ادب است که گروهی از بچه‌ها و گروهی از دوستان بسیار تأثیرگذارشان را دنبال می‌کند – هیولای هورمون، جادوگر شرم و بقیه. دهان بزرگ جوک‌های دیک را به داستان‌های تلخ جنگ جهانی تبدیل می‌کند، روح دوک الینگتون را در اتاق زیر شیروانی معنا می‌کند، و بدون ترس همه چیز را از سلامت روان و والدین بد گرفته تا هویت‌های جنسی و نژادی با هوس و هوس به خود می‌گیرد. . اوه، و مقدار زیادی مایعات بدن. یکی از خنده دارترین نمایش های 10 سال گذشته، دوره.

Lupin

آرسن لوپن، سارق خوش‌گذرانی که توسط رمان‌نویس فرانسوی موریس لبلان در اوایل دهه 1900 خلق شد، به‌عنوان آسان دیوپ، یک فرانسوی نسل اول با شیدایی برای کتاب‌های لوپین و شیدایی کتاب‌های لوپین، دوباره اختراع شد. کینه ای نسبت به نیروهای قدرتمندی که ده ها سال پیش پدرش را متهم به دزدی کردند که او مرتکب نشده بود – و باعث شد او در زندان بمیرد. دیوپ با جفت کردن پهپادها، ربات‌های شبکه‌های اجتماعی و مهارت‌های هک با ابزارهای سنتی تجارت مانند ریش‌های تقلبی، کلنگ‌ها و هوش‌های سریع، دشمنانش را در حالی که به دنبال حقیقت درباره سرنوشت پدرش می‌گردد، شکار می‌کند. در اوقات فراغت خود، دیوپ همچنین تلاش می کند تا یک ازدواج در حال فروپاشی را با هم وصله کند و رابطه بهتری با پسرش ایجاد کند. نقطه قوت این سریال پنج قسمتی که ارزش تماشای نسخه اصلی فرانسوی را دارد، در دیالوگ، توسعه شخصیت و بازی کاریزماتیک عمر سای در نقش آسان است. گریزهای واقعی و دزدی های متهورانه به زیبایی طراحی شده اند، اما بسیاری از مکانیک ها – اینکه چگونه یک قطعه معین لجردماین کار می کند، زمانی که یک ساختمان غیر قابل نفوذ نفوذ کرده است – به تخیل بیننده واگذار شده است.

بریجرتون

از شوندا رایمز، تهیه کننده اجرایی، یک درام دورهمی می آید که اتفاقاً پربیننده ترین سریال نتفلیکس هم بوده است. بریجرتون در دوران سلطنت در انگلستان اتفاق می‌افتد و خانواده قدرتمند بریجرتون را دنبال می‌کند که عشق، ازدواج و رسوایی را دنبال می‌کنند. این نمایش فوق‌العاده سرگرم‌کننده، بر اساس مجموعه‌ای از رمان‌ها ساخته شده است که هر کدام بر خواهر و برادر بریجرتون متفاوتی تمرکز دارند. سری اول به دنبال خواهر بزرگتر دافنه (فیبی داینور) و ازدواج آشفته او با یکی از واجد شرایط ترین مجردان لندن، دوک سیمون باست (Regé-Jean Page) است. فصل دوم رابطه بین برادر دافنه، آنتونی (جاناتان بیلی)، زنی که او برای ازدواج انتخاب می‌کند، و درام‌های خانوادگی و اجتماعی که این اتفاق به راه می‌افتد را بررسی می‌کند.

آخرین شانس U

آخرین شانس U یکی از بهترین هاست مجموعه مستند موفق در نتفلیکس، و قسمت پنجم بهترین مستندی است که تا به حال شده است. این مجموعه زحمات دانش‌آموزان-ورزشکار را دنبال می‌کند که هدفشان ورود به تیم‌های فوتبال کالج بزرگ و در نهایت NFL است، و تغییر تمرکز آن از شهرهای روستایی با جاه‌طلبی‌های بزرگ و استعدادهای وارداتی به کالج Laney در اوکلند، کالیفرنیا. یک برد لین ثروتمند نیست برای بهبود تیمش بازیکن وارد نمی کند. به بازیکنانش خانه یا غذا نمی دهد. این بخشی واقعی از جامعه است و بازیکنان از آن جامعه می آیند. نتیجه سریالی است که نوری را بر نابسامانی و نابرابری رو به رشد در آمریکا می تاباند، زیرا سرریز از همسایه سانفرانسیسکو، اوکلند سابقاً یقه آبی را زیبا می کند. و برخلاف فصول گذشته، سرمربی لین یک الاغ غیرقابل تحمل نیست. سریال به مکان‌های تاریک می‌رود، اما برای آن بهتر است.

Self Made: Inspired by Life of Madam C.J. Walker

این مینی سریال نشان می دهد که چگونه خانم سی جی واکر از یک لباسشویی بیوه به غول مراقبت از مو تبدیل شد و به اولین زن خودکار آمریکایی تبدیل شد. در این فرآیند میلیونر شد. این مجموعه بر اساس کتاب On Her Own Ground اثر A’Lelia Bundles، نوه‌ی واکر، دریچه‌ای به زندگی زنان آفریقایی آمریکایی در اوایل دهه 1900 ارائه می‌کند. اکتاویا اسپنسر، برنده جایزه اسکار، که در نقش قهرمان قهرمان نقش آفرینی می کند، برای غلبه بر تعصبات نژادی پس از برده داری و یافتن جایگاه خود در یک سیستم سرمایه داری تحت سلطه مردان مبارزه می کند.

دزدی پول

وقتی یک تیم 9 نفره از جنایتکاران دزدی جسورانه ای را در ضرابخانه سلطنتی اسپانیا انجام می دهند. ، آنها متقاعد شده اند که برنامه دقیق آنها هر احتمالی را پوشش می دهد. اما همه چیز زمانی شروع به آشکار شدن می کند که مغز متفکر مرموز پشت دزدی شروع به نزدیک شدن به کارآگاه پلیس می کند که مسئول آزادی امن 67 گروگان است. اگرچه داستان پیچ در پیچ محدودیت‌های زودباوری را در نقاطی محدود می‌کند، دزدی پول یک سریال هیجان‌انگیز و پر تنش است که شخصیت‌های اصلی معیوب آن را به طرز شگفت‌آوری همدردی می‌کند.

غیر متعارف.

این مینی سریال Esty را دنبال می کند که 19 سال است. پیرزنی که از تربیت فوق ارتدکس خود در جامعه یهودی حسیدی ویلیامزبورگ فرار می کند و به برلین می رسد، جایی که به سرعت متوجه می شود که چقدر زندگی می تواند متفاوت باشد. اما در حالی که او تلاش می کند دوستان جدیدی پیدا کند و شروعی تازه در شهر داشته باشد، شوهرش و پسر عمویش به دنبال او می آیند و مصمم به بازگرداندن او هستند. طرح داستان دراماتیک و قانع‌کننده است و فلاش‌بک‌ها به تجربه استی با ازدواج منظم، بینشی از زندگی ارتدکس و تلاش‌های او برای ایفای نقشی که از او انتظار می‌رود ارائه می‌دهد. تضاد فرهنگ ها گاهی تا حد احمقانه بازی می شود، اما بازی شیرا هاس در نقش اصلی شما را به صفحه نمایش نگه می دارد.

Ozark

هنگامی که جیسون بیتمن در نقش مایکل بازی می کرد، به دیدن او به عنوان یک احمق غمگین عادت کردند Bluth در Arrested Development. در Ozark، او یک جنبه کاملاً جدید را نشان می دهد، در نقش مشاور مالی مارتی بیرد، که متوجه می شود تمام خانواده خود را از حومه شیکاگو به کوه های اوزارک نقل مکان می کند. در میسوری دلیل؟ او درگیر یک طرح پولشویی برای کارتل های مکزیکی شد که برای جدا شدن از آن مشکل دارد. فضایی که مملو از تعلیق، احساس گناه، و اربابان مواد مخدر دردسرساز است، یادآور بریکینگ بد است. این یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های نتفلیکس است، و با اتمام فصل چهارم و پایانی آن، اکنون زمان مناسبی برای فرو رفتن در این دنیای تیره و تار اما جذاب است.

آموزش جنسی

اگرچه حال و هوای کاملاً آمریکایی دارد، با جوک‌ها، گروه‌های کاپلا و میانگین دختران، آموزش جنسی در بریتانیا و در ولز فیلمبرداری شده است. الف>. آسا باترفیلد در نقش یک نوجوان بی دست و پا بازی می کند که برای پول شروع به مشاوره جنسی می کند و گیلیان اندرسون به عنوان مادر درمانگر جنسی (در واقع واجد شرایط) او را مجذوب خود می کند. در حالی که موضوع عنوان اغلب منبع کمدی است، آموزش جنسی همچنین مسائل مربوط به صمیمیت و هویت را به روشی هوشمندانه و قابل کاوش می کند.

The Witcher

Netflix Original The Witcher است، با استانداردهای انتقادی عینی، به خصوص خوب نیست. اما به‌عنوان لذت‌های گریز از پرخوری، یک پیروزی مطلق است. این مجموعه بر اساس یک فرانچایز ادبیات فانتزی لهستانی که پس از اقتباس موفقیت‌آمیز بازی‌های ویدئویی آن شهرت جهانی پیدا کرد، داستان گرالت ریویا (هنری کاویل) را دنبال می‌کند که شغلش به عنوان یک “جادوگر” جهش یافته باعث می‌شود هیولاها را برای پول بکشد. با این حال، قهرمان ما با صدای شنی، خود را گرفتار نقشه بزرگتری می‌بیند، زیرا سرنوشت او با یک شاهزاده خانم یتیم در حال فرار و یک جادوگر قدرتمند که محدودیت‌های توانایی‌های او را آزمایش می‌کند، در هم می‌پیچد. سریال با دیالوگ محدود، خشونت هیولا، و جدول زمانی نامشخص خود، گاهی اوقات بیشتر شبیه ترکیبی از صحنه های کوتاه بازی های ویدیویی است تا یک روایت دراماتیک منسجم – اما کار می کند. The Witcher تشخیص می‌دهد که بینندگان همیشه نمی‌خواهند نمایش‌های فانتزی مسخره‌شان بیش از حد بالا باشد و عمدتاً آنجا هستند تا جلوه‌های جادویی جالب و گرالت جذاب را در حمام ببینند (هیچ‌کس را شگفت‌زده می‌کند. برهنگی زنانه بی دلیل نیز زیاد است).

غیرقابل باور

وقتی ماری آدلر (کیتلین دوور) گزارش می دهد که به او تجاوز شده است، خود را در یک سیستم عمیقاً معیوب می بیند که زندگی آسیب دیده او را از هم خواهد پاشید. بر اساس یک داستان واقعی، UnBelievable عواقب تجاوز جنسی آدلر و دو کارآگاه زن را دنبال می‌کند که سال‌ها بعد با هم متحد می‌شوند تا مجموعه‌ای از جنایات بسیار مشابه را کشف کنند. مصیبت ویرانگر آدلر گاهی اوقات این ساعت را به طرز قابل درک دشواری تبدیل می‌کند، اما اجرای عالی و تمرکز بر صدای قربانیان – که اغلب در نمایش‌هایی که خشونت علیه زنان را به تصویر می‌کشند غایب است – آن را به کاوشی ظریف و غیرقابل چشم پوشی از تأثیرات پایدار خشونت جنسی تبدیل می‌کند. .

تاریک

اگر از حال و هوای تلویزیون خود خوشتان می آید، سریال علمی تخیلی Dark برای شما مناسب است. اولین سریال آلمانی زبان Netflix Original (یک گزینه برای دوبله انگلیسی وجود دارد، اگرچه نسخه بدون دوبله برتر است)، Dark با یک رابط مخفی، یک نوجوان گم شده و یک غار شبح وار آغاز می شود. حال و هوای بقیه نمایش را تنظیم می کند. چیزی که در ابتدا به نظر می رسد یک تحقیق معمایی ساده است، به زودی به یک طرح جاه طلبانه سفر در زمان با فضای فراوان تبدیل می شود. 26 قسمت فشرده در سه فصل پخش می شود، و هر چه بیشتر تماشا کنید، بیشتر می بینید که عنوان مناسب است.

BoJack Horseman

در دهه 1990، BoJack Horseman ستاره یک کمدی کمدی تلویزیونی بود. از آن زمان خیلی چیزها تغییر کرده است. این مجموعه انیمیشن با بوجک 20 سال پس از اوج گرفتن او شروع می شود، زیرا او در میانسالی و چرخه بی پایان سوء مصرف مواد فرو می رود. در یک لس آنجلس که نیمه پرجمعیت از هیبریدهای انسان و حیوان است، بوجک با ترس وجودی خود در این کمدی تیره و تاریک خنده دار کنار می آید. نیمه اول فصل اول کمی سنگین است و خنده ها را سبک می کند، اما به محض اینکه به مرحله اجرا برسد، این کمدی سوررئال با صداگذاری های خیره کننده ای از ایمی سداریس، ویل آرنت و آرون پل، خودش را نشان می دهد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×