breadcrumbs_delimiter کسب و کار breadcrumbs_delimiter ممکن است خودروی دست دوم شما به زودی با هزینه اشتراک عرضه شود
کسب و کار

ممکن است خودروی دست دوم شما به زودی با هزینه اشتراک عرضه شود

فروردین 17, 1402 0017

به رانندگان خودروهای دست دوم که خودروسازان خط مستقیمی با آنها دارند – چه از طریق ایمیل یا برنامه – اغلب دوره های آزمایشی رایگان ارائه می شود که هدف آنها جذب مشتری به مدل اشتراک است. مالکیت خودرو اما بسیاری از رانندگان خودروهای دست دوم به راحتی مورد هدف قرار نمی گیرند، به ویژه آنهایی که خودروهای خود را از طریق شبکه های کنترل شده توسط نمایندگی های خودروسازان خریداری نمی کنند.

نظرسنجی در سال 2021 از بیش از 2000 آمریکایی مالکان خودرو، شرکت داده‌ها و تجزیه و تحلیل ریسک LexisNexis را هدایت کردند تا تخمین بزنند که 83 درصد از صاحبان خودروهای دست دوم با اتصال داخلی «بدون استفاده می‌مانند» – به این معنی که خودروسازان پول روی میز گذاشته‌اند.

از سال 2021، LexisNexis سرویسی به نام Owner Check ارائه کرده است که هدف آن کمک به خودروسازان است تا مالکان خودروهای دست دوم را ریشه کن کنند. دیو نمتودا، رئیس محصولات خودروسازی این شرکت، می‌گوید، این می‌تواند «مجموعه‌های داده‌های متفاوت» را برای تعیین زمانی که یک خودرو صاحب جدید دارد و برعکس، چه زمانی یک خودروی جدید دارد، مرتبط کند. این شرکت اعلام نمی‌کند که کدام خودروسازان از Owner Check استفاده می‌کنند، اما می‌گوید شرکت‌هایی که 65 درصد از بازار جهانی خودرو را به خود اختصاص داده‌اند یا در حال آزمایش هستند یا در حال بحث درباره این سرویس هستند.

همه این موارد جدید هستند. پیشنهادات اشتراک راه جدیدی را برای خودروسازان ایجاد می‌کند تا بتوانند رقابت کنند و برند خود را در ارتباط با دیگران قرار دهند. بیورن آنوال، معاون مدیرعامل ولوو می‌گوید که این شرکت احساس می‌کند که دریافت هزینه اضافی برای فعال کردن سخت‌افزاری که قبلاً در خودرو وجود دارد، غیرمنصفانه است – او می‌گوید: «مثل صندلی گرم‌کن»، اما خوب است که برای نرم‌افزارهای پیچیده‌تر هزینه دریافت کنید. نمونه ای از آن ممکن است کمک پارکینگی باشد که تصاویر را از چندین دوربین به هم می چسباند. او می‌گوید: «این تا حدودی تحقیقات بازار است، اما تا حدی فقط عقل سلیم است.

این یک نظریه معقول است، اما مانند استراتژی های اشتراک همه خودروسازان، نظریه ای که تا حد زیادی آزمایش نشده است. اوندری بورکاکی، یکی از شرکای ارشد شرکت مشاوره مک کینزی که در زمینه نرم افزار خودرو کار می کند، می گوید که برخی از پیش بینی های صنعت برای تعداد مشترکان و درآمد بیش از حد خوش بینانه ثابت شده است.

او می گوید: این سوال بی پاسخ است: این است: “مردم واقعاً برای چه چیزی می پردازند؟” Cariad فولکس‌واگن گزارش شده ضرر سالیانه 2 میلیارد دلاری در سال گذشته، در میان تاخیرهای محصول نرم افزار، و تنها نیست automoker که برای ساخت آسان تلاش کرده است -سیستم های مورد استفاده همانطور که نرم‌افزار و درایوهای مشترک این شرکت‌ها به صاحبان خودروهای دست دوم گسترش می‌یابد، پتانسیل امیدهای آنها نیز از بین می‌رود – یا واقعاً، واقعاً دیوانه می‌شوند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×