» کسب و کار » بایننس و کوین‌بیس وارد یک جنگ نظارتی شده‌اند
کسب و کار

بایننس و کوین‌بیس وارد یک جنگ نظارتی شده‌اند

فروردین 17, 1402 30164

اگر درخواست کسب‌وکاری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار رد شود، نمی‌تواند خدمات مرتبط با اوراق بهادار را در ایالات متحده ارائه دهد، حداقل به شکلی که در درخواست آن توضیح داده شده است. Siemer می‌گوید به دلیل سردرگمی در طبقه‌بندی دارایی‌های رمزنگاری شده، این احتمال می‌تواند یک «تهدید وجودی» باشد. او می‌گوید: «رفتن و ثبت‌نام به معنای از بین رفتن وجود است». هیچ چارچوبی وجود ندارد. هیچ راهی وجود ندارد.”

مسئله رمزارز چیست را می توان در دادگاه حل کرد. یک پرونده در حال انجام بین SEC و متقاطع برای مثال، انتظار می‌رود که شرکت پرداخت مرزی Ripple بر روی ارز دیجیتال XRP تا حدودی روشن کند که آیا ارزهای دیجیتال باید به عنوان اوراق بهادار تلقی شوند (و توسط SEC تنظیم شوند) یا خیر. پس از دو سال، حکم پرونده نزدیک است، اما چون در دادگاه منطقه ای اجرا می شود، سابقه الزام آور ایجاد نمی کند. با این حال، یک پیروزی برای SEC باعث تقویت ادعای آن برای تبدیل شدن به یک تنظیم کننده واقعی ارزهای دیجیتال می شود.

افراد در این صنعت می گویند که تصمیم بهتری برای کنگره ایالات متحده اتخاذ خواهد شد. قانون جامع حاکم بر کریپتو اتحادیه اروپا در مسیر معرفی قوانین ارزهای رمزپایه گسترده در سال 2024، تحت قانون بازارهای رمزنگاری (MiCA) قرار دارد، و کشورهایی مانند ژاپن و امارات نیز به سرعت حرکت کرده اند، اما ایالات متحده عقب مانده است. تعدادی از مرتبط با رمزنگاری لوایح در کنگره 177 مطرح شد، اما با پایان آخرین جلسه در دسامبر از بین رفت، و بنابراین باید به طور رسمی مجدداً مطرح و مورد بحث قرار گیرد. دوباره.

مولوینی که شش سال را در مجلس نمایندگان گذراند، می‌گوید بعید است که چیزی شبیه به قانون رمزنگاری جامع امسال در کنگره راه پیدا کند، پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2024. . اما او می‌گوید که خط نقره‌ای این است که رمزارز «دو حزبی» است – به باورهای آزادی‌خواهانه در هر دو طرف شکاف سیاسی متوسل می‌شود – که به این معنی است که موضوع قانون‌گذاری در «خطوط قبیله‌ای» حل و فصل نخواهد شد.

ملوانی می‌گوید: «کار کردن بدون مقررات سخت است، زیرا شما نمی‌دانید چه هستید. “شما نمی خواهید بیش از حد تنظیم شوید … اما به اندازه کافی برای ارائه راهنمایی و وضوح نیاز دارید. این نقطه شیرین است.”

در برخی از بخش‌های جامعه رمزنگاری، امتناع رگولاتورها از تعیین خطوط واضح به عنوان تلاش عمدی برای بیرون راندن صنعت از ایالات متحده.

صرف نظر از قصد، پیامد ادامه Mulvaney و Siemer می گویند: ابهام در طبقه بندی دارایی های رمزنگاری، تنظیم کننده مسئول و روند ثبت خدمات در دولت احتمالاً خروج مشاغل رمزنگاری از کشور است.

در اواخر ماه مارس، Circle Internet Financial، صادرکننده استیبل کوین USDC، اعلام کرد برنامه هایی برای ایجاد یک دفتر مرکزی اروپا در پاریس. طبق یک گزارش بلومبرگ، کوین بیس همچنین در حال طراحی یک نسخه فراساحلی از پلتفرم معاملاتی خود است. گروال از تایید آن خودداری کرد، اما می‌گوید که این شرکت “توجه دقیقی به رشد بازارهای خارج از ایالات متحده دارد.”

الگوی مشابهی در بین شرکت‌های رمزنگاری کوچکتر در حال اجرا است. Siemer می گوید که Wave Digital Assets در حال آماده سازی طرح اضطراری خود است. اگرچه این شرکت هنوز در حال بررسی خروج از ایالات متحده نیست، اما به دلیل نگرانی در مورد جو نظارتی، استخدام در این کشور را متوقف کرده است.

پیرس، کمیسر SEC، می گوید که هدف آژانس کمک به این سازمان است. امکان آزمایش ایمن با فناوری، نه برای سوق دادن صنعت کریپتو به خارج از کشور. اما او با این تفسیر موافق است. «اگر می‌خواهید پیامی بفرستید که رمز ارز را در ایالات متحده می‌خواهید، اما می‌خواهید مطابقت داشته باشد، راه ارسال آن پیام کمک به شرکت‌ها [برای سازگاری] است. اما ما نمی‌بینیم که چنین اتفاقی می‌افتد،» او می‌گوید.

ش ”

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×