» کسب و کار » پردیس جدید مایکروسافت قیمت خانه ها را افزایش داد. مشاغل کجا هستند؟
کسب و کار

پردیس جدید مایکروسافت قیمت خانه ها را افزایش داد. مشاغل کجا هستند؟

فروردین 15, 1402 30167

بر اساس بیانیه مایکل اسمیت، دبیر مطبوعاتی دیکنز، آندره دیکنز، شهردار آتلانتا، با مایکروسافت تماس گرفته است تا نگرانی های خود را در مورد این توقف بیان کند. اسمیت می گوید: «اعلام 2021 پردیس عواقب اقتصادی برای جوامع اطراف داشت. “این اعلام تاخیر در توسعه باعث ایجاد ابهامات می شود و شهردار می خواهد اطمینان حاصل کند که مایکروسافت به تعهداتی که در قبال شهرمان داده است عمل می کند.”

در طول دهه گذشته، آتلانتا یک جامعه استارت آپی فناوری غیرمعمول متنوع و پر رونق را پرورش داده است که شاید شناخته شده ترین داستان موفقیت آن پلتفرم جلسه Calendly باشد. مجموعه‌ای از کالج‌ها و دانشگاه‌ها – از جمله جورجیا تک، کلارک، اسپلمن، مورهاوس، ایالت جورجیا، و کالج هنر و طراحی ساوانا – به مجموعه‌ای بزرگ و متنوع از استعدادهای فناوری تغذیه می‌کنند.

این همان چیزی بود که مایکروسافت را در ابتدا به شهر برای پردیس جدید خود کشاند، رئیس جمهور برد اسمیت در اعلامیه سرمایه گذاری آتلانتا در فوریه 2021 شرکت گفته شد. در بیانیه اصلی، این شرکت گفت که قصد دارد آتلانتا را تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز مایکروسافت آن، که قبل از آن تنها دفاتر در سانفرانسیسکو و ایالت واشنگتن قرار دارند. ما تاثیر سرمایه گذاری با این اندازه بر شهری مانند آتلانتا را درک می کنیم. این پتانسیل بسیار زیادی دارد، اما اگر به درستی انجام نشود، جنبه‌های منفی آن می‌تواند بیشتر از این وعده باشد.»

مایکروسافت می‌گوید هنوز قصد دارد حدود یک چهارم زمین را برای استفاده جامعه رزرو کند، اما این کاربری‌ها هیچ جدول زمانی ندارند. عقب نشینی در آتلانتا بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر این شرکت است. که شامل اخراج حدود 10000 کارمند و ارزیابی مجدد دارایی ها و اجاره نامه های املاک و مستغلات شرکت می شود. مایکروسافت تنها شرکتی نیست که در برنامه های آتی دفتر خود تجدید نظر می کند. طرح های ساخت و ساز آمازون متوقف شده برای نیمه دوم و بزرگتر پروژه HQ جدید خود در آرلینگتون، ویرجینیا، در ماه مارس، و Alphabet همچنین دارایی های اداری خود را کاهش خواهد داد.

داستین هیلیس، عضو شورای آتلانتا، که نماینده برخی از ساکنان اطراف سایت پیشنهادی است، می‌گوید که مایکروسافت نه پیش از این و نه از زمانی که مکث خود را اعلام کرده بود، در تماس نبوده است. با این حال، با توجه به سرمایه گذاری قابل توجه و وعده های داده شده به Grove Park و سایر محله های اطراف، امیدوارم مایکروسافت با توسعه این قطعه زمین قابل توجه به سمت جلو حرکت کند – به طور بالقوه با مسکن کمتر و نیروی کار مقرون به صرفه تر و خرده فروشی که نیازهای منطقه را برآورده می کند. هیلیس می‌گوید.

از دهه 1920، محله‌هایی که در کنار زمین خریداری شده توسط مایکروسافت قرار دارند، تقریباً به طور کامل ساکنان آفریقایی آمریکایی را در خود جای داده‌اند. طبق به داده های کمیسیون منطقه ای آتلانتا، ارزیابی اهداف و محله پارک گروو پارک.

در دهه های اخیر، عدم سرمایه گذاری اقتصادی در این منطقه باعث شده است که این محله حتی از منابع تجاری اولیه مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بی بهره بماند. در سال 2018، متوسط ​​درآمد خانوار برای خانواده‌های گرو پارک 23000 دلار بود و حدود نیمی از ساکنان کمتر از 25000 دلار در سال درآمد داشتند (در مقایسه با کمتر از یک چهارم افراد در منطقه شهری آتلانتا). بین سال های 2010 تا 2017، جمعیت این محله نزدیک به 25 درصد کاهش یافته است.

«کل منطقه واقعاً یک بیابان غذا است. نزدیک‌ترین فروشگاه‌های مواد غذایی بیش از ۲ مایل دورتر هستند. وقتی مایکروسافت وارد شد، آنها گفتند که در جامعه سرمایه گذاری خواهند کرد، در یک فروشگاه مواد غذایی، مسکن ارزان قیمت، و همچنین یک بانک و مواردی از این قبیل. بنابراین نگرانی اکنون این است که حالا که آنها در حال توقف هستند، چه اتفاقی قرار است بیفتد؟ آرتور تول، رئیس هیئت مدیره انجمن محله ایستگاه هاول، نماینده یکی از محله های نزدیک به سایت توسعه، می پرسد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×