breadcrumbs_delimiter کسب و کار breadcrumbs_delimiter صاحبخانه بعدی شما می تواند 100 نفر تصادفی باشد
کسب و کار

صاحبخانه بعدی شما می تواند 100 نفر تصادفی باشد

فروردین 10, 1402 1014

شرایط سخت اقتصادی، جوانان را ایجاب کرده است که خود را سازگار کنند. طبق گزارش انجمن ملی مشاوران املاک، میانگین سنی خریدارانی که برای اولین بار خانه در ایالات متحده خریداری می کنند به 36 سال رسیده است. مردم دیرتر ازدواج می کنند، احتمال بیشتری برای پرداخت وام دانشجویی دارند و دستمزدهای ثابت بیشتری دارند. در این مدت قیمت ملک در حال افزایش است. در فینیکس، آریزونا، متوسط ​​قیمت خانه در سال 2004 کلاس  174815 دلار. در سال 2023، این 450000 دلار. میانگین حقوق‌ها از 2004 تا 2021 70 درصد افزایش یافت و از قیمت‌های انفجاری مسکن عقب ماند.

این بخشی از چیزی است که Emanette Peniche را به سنگ صابون کشاند. . پنیچه که خانه خود را در لس آنجلس – 1500 مایلی دورتر از خانه کوچک آجری در فایتویل – زندگی می‌کند و اجاره می‌کند، می‌گوید که از سرمایه‌گذاری بیشتر در ابتدای شروع کارش پشیمان است و اکنون تعداد انگشت شماری ملک در کارنامه خود دارد. پنیچه، 33 ساله که در بازاریابی محصول در متا کار می کند، می گوید: «من بلافاصله جذب سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شدم. در واقع، او به قدری جذب این مدل شد که در سال 2021 به عنوان یک مشاور بدون دستمزد به Arrived تخصص بازاریابی داد.

Saapstone شبیه به سایر املاک سرمایه گذاری تبلیغ شده توسط Arrived است، مانند the شزی در چاتانوگا، تنسی، یا میموزا در توسکالوزا، آلاباما. فریزیر، مدیر عامل Arrived می‌گوید اولین خانه‌هایی که در این پلتفرم تبلیغ می‌شوند احتمالاً برای دو تا سه سال فروخته نخواهند شد و به آنها فرصت می‌دهد تا از آن‌ها قدردانی کنند. سپس سرمایه‌گذاران می‌توانند پول نقد کنند.

به‌گفته Frazier، سرمایه‌گذار به طور متوسط ​​حدود 3500 دلار را برای پنج یا شش ملک خرج می‌کند. برت نیومن، رئیس برند و محتوا در Arrived می‌گوید، اما سرمایه‌گذاری‌ها می‌تواند به 25000 دلار برسد و شامل سرمایه‌گذاران معتبر نیز می‌شود. با این حال، اکثر مردم کمتر از 1000 دلار سرمایه گذاری می کنند. و طبق گفته Arrived، این عنصر تحویل 1.2 میلیون دلار سود سهام برای سرمایه گذاران در سال 2022. به گفته شرکت، مجموعه املاک آن در مجموع 1.4 میلیون دلار در همان سال افزایش یافت.

سایر استارتاپ‌های مالکیت کسری رویکردهای متفاوتی نسبت به یک ایده دارند. reAlpha، شرکت اجاره تعطیلات، سهام در املاک سرمایه گذاری را برای استفاده به عنوان Airbnbs می فروشد. این شرکت می گوید از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل املاک و پیش بینی قابلیت زندگی آنها به عنوان اجاره تعطیلات استفاده می کند. سپس املاک را خریداری، بازسازی و مدیریت می کند. هوش مصنوعی Lofty با پشتیبانی Y Combinator به مردم اجازه می دهد توکن هایی را با قیمت 50 دلار در خانه خریداری کنند. سپس مردم می توانند از توکن های خود برای رأی دادن به تصمیمات مدیریتی در مورد املاک خود استفاده کنند، مانند نحوه انجام تعمیرات و اینکه آیا مستاجر باید اخراج شود.

لاندا سهام حداقل ده ها خانه شهری را در داگلاسویل، جورجیا، شهری در غرب آتلانتا، و خانه های بیشتری در آتلانتا و سایر حومه های آن می فروشد. این منطقه ای است که شاهد هجوم سرمایه گذاران بوده است، تا حدی به لطف قوانین بحث برانگیز که به نفع صاحبخانه هاست – از جمله قانونی که کنترل اجاره را ممنوع می کند. اما فعالیت‌های عمده سرمایه‌گذار در آتلانتا این فضای فهرست‌بندی را کاهش می‌دهد—چهار سرمایه گذار بزرگ املاک و مستغلات در این منطقه تخمین زده می شود 27,000 ملک با کلاس = “ywall” داشته باشند. تمایل به ایالت های Sunbelt و Mountain که در سراسر جنوب ایالات متحده گسترده شده اند، نباید تعجب آور باشد – استارت آپ های سرمایه گذاری کسری به سادگی از روندهای تعیین شده توسط سایر سرمایه گذاران املاک پیروی می کنند. این تا حد زیادی از زمان رکود بزرگ که در سال 2007 آغاز شد و بازار املاک و مستغلات را در ایالات متحده تغییر داد، وجود داشت. سرمایه‌گذاران بزرگ، با حمایت سرمایه‌های مخاطره‌آمیز و تقویت‌شده توسط فناوری‌های جدید، نه تنها ساختمان‌های آپارتمانی، بلکه خانه‌های تک‌خانواره‌ای را در حومه‌های تاریخی مقرون‌به‌صرفه‌تر، مانند آتلانتا، شارلوت، کارولینای شمالی، و فینیکس، خریدند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×