breadcrumbs_delimiter شبکه‌های اجتماعی breadcrumbs_delimiter TikTok برای اینفلوئنسرها برای شرکت در رالی Pro-TikTok در دی سی هزینه پرداخت کرد
شبکه‌های اجتماعی

TikTok برای اینفلوئنسرها برای شرکت در رالی Pro-TikTok در دی سی هزینه پرداخت کرد

فروردین 3, 1402 1029

الکساندرا دوتن، متخصص در ارتباطات فضایی که توسط @astro_alexandra در برنامه استفاده می‌شود، در نزدیکی واشنگتن دی سی مستقر است. اما او می گوید که از طرف این شرکت نیز حمایت شده است. “من هم هتل را گرفتم!” او می گوید. “من نمی دانم. آنها فقط مرا به آنجا می فرستند.”

در حالی که دوتن توانست با نماینده کنگره خود، گلن آیوی، نماینده مریلند، در این هفته ملاقات کند، نکته مهم برای او ملاقات با مارک کلی سناتور فضانورد بود. آریزونا زمانی که سناتور دیگر ایالت، کرستن سینما، کارمندی را برای ملاقات با اینفلوئنسرها از طرف او فرستاد، او طعم واقعی زندگی در کاپیتول را نیز چشید. مشخص نیست که آیا تور حسن نیت آنها بر روی تعدادی از منتقدان کنگره TikTok تأثیر می گذارد، که ادعا می کنند این برنامه تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده است.

Chew جدیدترین در ردیف مدیران Big Tech است. که مجبور بوده اند با قانونگذاران متخاصم (اگر اغلب ناآگاه) روبرو شوند. اما برخلاف مارک زاکربرگ از متا یا ساندار پیچای از آلفابت، چو تنها مدیرعاملی است که فناوری را در دستگاه‌های دولتی ایالات متحده ممنوع کرده یا به دست نشانده بودن حزب کمونیست چین متهم شده است.

پاسخ TikTok به قانونگذاران مبنی بر اینکه ح‌ک‌چ می‌تواند از این برنامه برای همه چیز از جاسوسی گرفته تا عملیات نفوذ در انتخابات استفاده کند، راه اندازی یک حمله روابط عمومی به واشنگتن است. علاوه بر بیش از 10 میلیون دلار شرکت کاهش یافته است. لابی‌گران طی دو سال گذشته، این هفته همچنین از  آژانس خط تلفن، “یک آژانس ارتباطات خلاق بوتیک سیاه‌پوست و غیرعادی،” برای کمک به بازگویی داستانش. از این رو، شرکت در این هفته هزینه‌های گزافی را صرف می‌کند تا بهترین دارایی‌های خود را تضمین کند – گروه متنوعی از سازندگانش – قبل از اینکه اعضای کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان آمریکا، Chew را به عامل کمونیست‌های چینی متهم کنند، با کارگزاران قدرت واشنگتن ملاقات خصوصی داشته باشد.

در کنفرانس خبری TikTok دیروز، شور و شوق ناشی از جمعیت بیش از 140 نفر ملموس بود. داستان های اینفلوئنسر عمیقا شخصی بودند. پس از یک ماه بی‌رحمانه برای این شرکت فناوری محاصره‌شده، همه تشویق‌ها و تکان دادن نشانه‌ها برای یو و دیگر سخنرانان، از جمله سه قانون‌گذار دلسوز دموکرات، باعث شد به نظر برسد که TikTok بالاخره جریان را تغییر داده و حرکتی ارگانیک به دست آورده است. این لحن به زودی با تابلوهای TikTok که توسط اعضای جمعیت نگه داشته شده بودند و دارای درخششی براق (اما نه خیلی براق) بودند که نشان‌دهنده یک شرکت روابط عمومی گران قیمت بود.

همانطور که این برنامه وجود داشت. کاربران به برای شما، تیم TikTok با دقت این کنفرانس مطبوعاتی را برای جلب توجه اولیه ترین غرایز روزنامه نگاران انجام داد. یک تأثیرگذار تاکو، با کیکی که برای دسر سرو می‌شود. یک پرستار؛ یک “وطن پرست”؛ هنرمندان; نوازندگان؛ و یک مدل سپاه مطبوعات، که تقریباً نیمی از جمعیت را تشکیل می‌داد، نمی‌توانستند به آن نگاه کنند.

شرکت فناوری فقط برای مشکلات تصویری خود پول خرج نمی کند. همچنین پیش از جلسه دادرسی امروز، ویژگی‌های ایمنی جدیدی را اعلام کرد، از جمله پذیرش فشار برای محدود کردن شدید زمان مجاز استفاده روزانه کودکان در برنامه، از نامحدود به 60 دقیقه.

TikTok همچنین از حمایت صوتی برخی قانونگذاران برخوردار شد. به گفته یک افشاگر.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×