breadcrumbs_delimiter شبکه‌های اجتماعی breadcrumbs_delimiter سناتورها هشدار می دهند که عملیات بعدی بانک ایالات متحده ممکن است تقلب شود
شبکه‌های اجتماعی

سناتورها هشدار می دهند که عملیات بعدی بانک ایالات متحده ممکن است تقلب شود

اسفند 29, 1401 1017

در سال‌های اخیر، اعضای کمیته اطلاعاتی تعدادی گزارش در مورد پتانسیل دستکاری بازارهای ایالات متحده با دیپ‌فیک دریافت کرده‌اند.

قانون‌گذاران ایالات متحده سال‌ها نگران توانایی دولت‌های خارجی متخاصم – به ویژه روسیه و چین – برای انتشار اطلاعات نادرست و براندازی انتخابات ایالات متحده از طریق رسانه های اجتماعی. نگرانی‌ها—لزوما منطقی نیست—درباره حریم خصوصی و استفاده از داده‌ها منجر به تماس‌هایی شده است برنامه رسانه اجتماعی متعلق به چینی TikTok را ممنوع کنید. سناتورها به WIRED می‌گویند که نگران هستند دولت‌های متخاصم چه چیزی از رویدادهای اخیر در سیستم مالی بیاموزند.

سناتور کریستن گیلیبراند می‌گوید: «بازیگران خارجی حداقل از سال 2016 از رسانه‌های اجتماعی برای آسیب رساندن به آمریکا استفاده می‌کنند، زیرا ما شواهدی داریم که نشان می‌دهد آنها تلاش کردند تا در انتخابات ما اختلال ایجاد کنند. دموکرات نیویورک. روسیه، چین، ایران از رسانه‌های اجتماعی برای ایجاد تفرقه بین آمریکایی‌ها، ایجاد اختلال در مسائل اقتصادی و مسائل اجتماعی استفاده می‌کنند و این کار را برای تضعیف آمریکا و تمدن ما انجام می‌دهند. بنابراین بله، این یک خطر است.

مایک راندز، جمهوری‌خواه داکوتای جنوبی، می‌گوید: «رقبای ما از رسانه‌های اجتماعی برای تقویت و افزایش هر گونه ترسی که در ذهن آمریکایی‌ها ایجاد می‌شود، استفاده می‌کنند. “آنها در این کار بسیار خوب هستند. آنها از سیستمی از ربات‌ها استفاده می‌کنند که در آن می‌توانند ترس‌ها یا نگرانی‌های مشروع را بزرگ‌نمایی کرده و عمداً تحریف کنند.” کمیته اطلاعاتی – می‌گوید که اگر آنها از کمپین فشار دیجیتالی که به گفته کارشناسان باعث مدیریت بانک شده است، تقلید نکنند، شگفت‌زده می‌شود. ریش می‌گوید: «ما انواع ورودی‌های بازیگران خارجی را می‌بینیم که تلاش می‌کنند به کشور آسیب برسانند، بنابراین واقعاً یک راه آشکار برای کسی است که تلاش کند این کار را انجام دهد.

برخی از کارشناسان. فکر کنید تهدید واقعی است «ترس زیاد نیست،» پیتر وارن سینگر، استراتژیست و همکار ارشد در New America، یک اندیشکده مستقر در واشنگتن، به WIRED گفت. از طریق ایمیل. «بیشتر عوامل تهدید سایبری، چه مجرمان و چه ایالت‌ها، آسیب‌پذیری‌های جدید ایجاد نمی‌کنند، اما متوجه آسیب‌پذیری‌های موجود می‌شوند و سپس از آنها سوءاستفاده می‌کنند. و واضح است که هم بازارهای سهام و هم رسانه های اجتماعی قابل دستکاری هستند. آنها را با هم جمع کنید و پتانسیل دستکاری را چند برابر کنید.

در عواقب رالی مبتنی بر الگوهای رفتاری GameStop – که تا حدی به دلیل تمایل به از بین بردن صندوق های تامینی کوتاه مدت سهام ایجاد شد – کارشناسان هشدار دادند که می توان از تکنیک های مشابه برای هدف قرار دادن بانک ها استفاده کرد. . در مقاله ای برای مؤسسه موقوفه کارنگی که در نوامبر 2021 منتشر شد، کلودیا بیانکوتی، مدیر بانک مرکزی ایتالیا، و پائولو چیوکا، تنظیم کننده مالی ایتالیایی، هشدار دادند. موسسات مالی در برابر دستکاری های مشابه در بازار آسیب پذیر بودند.

«جامعه های مجازی متمرکز بر امور مالی از نظر اندازه و تأثیر بالقوه اقتصادی و اجتماعی در حال رشد هستند، همانطور که توسط گروه های خرده فروشی آنلاین نشان داده می شود. معامله گران در پرونده GameStop، آنها نوشتند، “این گونه جوامع به شدت در معرض دستکاری هستند و ممکن است هدف اصلی برای بازیگران دولتی و غیر دولتی باشد که عملیات اطلاعات مخرب انجام می دهند.”

دولت پاسخ به سقوط بانک سیلیکون ولی—پول سپرده گذاران به سرعت محافظت شد کریستین براوو رومن—متخصص هوش مصنوعی، بانکداری و ریسک سرایت در دانشگاه وسترن در انتاریو . او می‌گوید: «تمام اقداماتی که برای بازگرداندن اعتماد به سیستم بانکی انجام شد، توانایی یک مهاجم متخاصم را محدود می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×