breadcrumbs_delimiter شبکه‌های اجتماعی breadcrumbs_delimiter TikTok و مدیران متا یک جبهه متحد در آلمان تشکیل می دهند
شبکه‌های اجتماعی

TikTok و مدیران متا یک جبهه متحد در آلمان تشکیل می دهند

اسفند 22, 1401 1010

غربالگری محتوای رسانه های اجتماعی برای حذف سوء استفاده یا سایر مطالب ممنوعه یکی از سخت ترین مشاغل در فناوری است، اما همچنین یکی از کم ارزش ترین ها. ناظران محتوا برای TikTok و Meta در آلمان با هم متحد شده‌اند تا از کارگرانی که برای نگه داشتن برخی از بدترین محتواها از پلتفرم‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، در یک لحظه نادر از واکنش هماهنگ کارمندان فناوری در سراسر شرکت‌ها، به رسمیت شناخته شوند.

گروه ترکیبی هفته گذشته در برلین گرد هم آمدند تا از این دو پلتفرم دستمزد بالاتر، حمایت روانی بیشتر و توانایی تشکیل اتحادیه و سازماندهی درخواست کنند. کارگران می گویند حقوق کم و اعتبار ناعادلانه ناظران را از نظر قوانین استخدامی آلمان کارگران کم مهارت می کند. یکی از مدیران که با WIRED صحبت می‌کرد، می‌گوید که آن‌ها را مجبور کرد بیش از یک سال تشریفات اداری مهاجرت را تحمل کنند تا بتوانند در کشور بمانند.

«ما می‌خواهیم شاهد به رسمیت شناختن اعتدال نباشیم. فرانزیسکا کولز، که چهار سال به‌عنوان ناظر محتوا برای TikTok کار کرده است، می‌گوید: به‌عنوان یک شغل آسان، اما یک شغل بسیار دشوار و بسیار ماهر که در واقع به مقدار زیادی تخصص فرهنگی و زبانی نیاز دارد. او یکی از 11 عضو منتخب است که برای نمایندگی کارگران در دفتر شرکت برلین به عنوان بخشی از شورای کاری منتخب کارمندان انتخاب شده است. “این باید به عنوان یک حرفه واقعی شناخته شود، جایی که به مردم احترام گذاشته می شود.”

جلسه هفته گذشته اولین باری بود که مدیران شرکت های مختلف به طور رسمی با آنها ملاقات کردند. یکدیگر در آلمان برای تبادل تجربیات و همکاری در مورد تقاضاهای یکپارچه برای تغییرات محل کار.

TikTok، Meta، و دیگر پلتفرم‌ها برای اطمینان از محتوای خشونت‌آمیز، جنسی و غیرقانونی به مدیرانی مانند Kuhles متکی هستند. حذف شده است. اگرچه الگوریتم‌ها می‌توانند به فیلتر کردن برخی از محتواها کمک کنند، اما وظایف حساس‌تر و ظریف‌تر به عهده ناظران انسانی است. بخش اعظم این کار به شرکت‌های شخص ثالث در سراسر جهان واگذار می‌شود، و ناظران اغلب از دستمزدهای پایین و شرایط بد کاری شاکی است.

آلمان، که مرکزی برای تعدیل محتوا در سراسر اروپا و خاورمیانه است. ، دارای قوانین کار نسبتاً مترقی است که اجازه ایجاد شوراهای کاری منتخب یا Betriebsrat را در داخل شرکت ها می دهد، ساختارهای قانونی به رسمیت شناخته شده مشابه اما متمایز از اتحادیه های کارگری. شوراهای کار باید توسط کارفرمایان در مورد تصمیمات عمده شرکت مورد مشورت قرار گیرند و می توانند اعضای خود را در هیئت مدیره شرکت انتخاب کنند. کارگران TikTok در آلمان یک شورای کاری در سال 2022 تشکیل دادند.

حکمت الحموری، سازمان‌دهنده منطقه‌ای در Ver.di، یک اتحادیه مستقر در برلین که به تسهیل این نشست کمک کرد، این اجلاس را “نقطه اوج کار سازمان‌دهندگان اتحادیه‌ها در محل کار شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی برای کمک به این مهم‌ها” می‌خواند. کارگران ایمنی آنلاین – ناظران محتوا – برای عدالتی که سزاوار آن هستند مبارزه می کنند. او امیدوار است که همکاری کارگران TikTok و Meta بتواند به پاسخگویی جدید به شرکت‌های فناوری با کارگران در آلمان کمک کند.

TikTok، Meta، و پیمانکار محلی اعتدال متا به درخواستی برای این موضوع پاسخ ندادند. نظر.

مدیران از کنیا تا هند و ایالات متحده اغلب از اینکه کارشان طاقت‌فرسا است، با سهمیه‌های درخواستی و زمان کمی برای تصمیم‌گیری در مورد محتوا، شکایت کرده‌اند. بسیاری از آنها گزارش کرده اند از اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) و روانی رنج می برند خسارت. با توجه به این موضوع، بسیاری از شرکت‌ها نوعی مشاوره روان‌شناختی را به کارکنان اعتدال ارائه می‌دهند، اما برخی از کارگران می‌گویند که این مشاوره کافی نیست.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×