» شبکه‌های اجتماعی » متا در مورد فلسفه فید فیس بوک تجدید نظر می کند
شبکه‌های اجتماعی

متا در مورد فلسفه فید فیس بوک تجدید نظر می کند

مهر 14, 1401 60210

وقتی به فیس‌بوک می‌گویم می‌خواهم کمتر یا بیشتر چیزی را ببینم، آیا به این معنی است که مثلاً به آن می‌گویم که نمی‌بینم. آیا می خواهید سیاست را ببینید؟

در حال حاضر، این ویژگی بیشتر بر روی نویسنده محتوا تأثیر می گذارد. اما ما به دنبال راه‌هایی هستیم تا سیگنال‌های دیگر را نیز در نظر بگیریم و شروع به پرسیدن کنیم: «خوب، استیون، آیا منظورت محتوای بیشتر از تام بود یا منظورت محتوای بیشتر درباره نیویورک یانکیز بود؟»

ویژگی دیگری که اعلام کردید به کاربران این امکان را می دهد که محتوای بیشتری را از دوستان و خانواده درخواست کنند. نمی‌دانم آیا این اصلاحی است برای اعلامیه ژوئیه که فید اصلی را به انواع محتوای افرادی که هرگز ندیده‌اید باز کرد. آیا موتور دیسکاوری انحراف از تمرکز اصلی فیس بوک بر روی افراد در نمودار اجتماعی شما نیست؟

فیس بوک هنوز در هسته اصلی خود درباره دوستان و خانواده است. موتور اکتشاف ما شامل چند چیز متفاوت بود. یکی این است که چگونه شما را با افرادی که قبلاً می شناسید مرتبط کنیم؟ اما همچنین، چگونه شما را با افرادی که ممکن است بخواهید بشناسید مرتبط کنیم.

شما زمانی روی محصولی به نام افرادی که ممکن است بشناسید. اکنون متا درباره افرادی به من می گوید که باید شان را بشناسم، حتی اگر هرگز آنها را ملاقات نکنم. این یک تفاوت بزرگ است.

این چیزی است که مردم به ما گفته اند که واقعاً می خواهند ببینند، به خصوص جوانان. مردم می خواهند از فیس بوک و این برنامه های رسانه های اجتماعی برای کشف بیشتر علایق خود استفاده کنند. من انتخاب کرده ام که در برخی از گروه های آشپزی در فیس بوک حضور داشته باشم، مانند یک گروه عالی که در آن همه مردم رستوران های جدید در منطقه خلیج را به اشتراک می گذارند. عاشقشم. اما اکنون فیس‌بوک همچنین یاد می‌گیرد که بگوید: “هی، این خالقان بزرگ آشپزی وجود دارند” و فهمیده شد که من به ویژه به کباب کردن علاقه دارم. در حال نشان دادن مطالبی از چند خالق بزرگ است که به من انگیزه می دهند آشپزی کنم و آنها را دنبال کنم.

شما از جوانان نام می برید. فیس بوک سال هاست که این جمعیت شناسی را از دست داده است و تعداد کمی از جوانان از آن استفاده می کنند یا حداقل بسیاری ادعا می کنند که از آن استفاده نمی کنند. از زمانی که شروع به تغییر فید کردید تا به طور خاص به این مخاطبان رسیدگی کنید، آیا افزایشی در استفاده آنها از محصول مشاهده کرده اید؟

وقتی می گوییم جوان، منظورمان بزرگسالان جوان است، رده سنی 18 تا 29 سال. ما واقعاً شروع به تمرکز توسعه محصول خود روی آنها کردیم، پیرامون Reels، حول توصیه‌ها، در مورد آسان‌تر کردن اشتراک‌گذاری افراد در استوری‌ها یا پیام‌رسانی، علاوه بر فید. همه این کارها الهام گرفته از تحقیقاتی است که ما در مورد نیازهای بزرگسالان جوان ساخته ایم. ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم، اما من نسبت به آنچه تاکنون دیده ام بسیار خوشبین هستم.

روش بدبینانه برای مشاهده تغییرات شما این است که جوانان اکنون از طریق فیس بوک به TikTok می روند، نه برای ایجاد ارتباط، بلکه فقط برای سرگرمی خود. و شما نمی خواهید آن را از دست بدهید.

افراد همچنان می خواهند با دوستان خود به اشتراک بگذارند، اما آنها به طور فزاینده ای از چیزهایی مانند محصول Stories ما استفاده می کنند. زودگذر است، جایی که داستان 24 ساعت طول می کشد. و آن‌ها می‌خواهند تجربیات خود را از طریق پیام‌رسانی با دوستان خود به اشتراک بگذارند، جایی که من می‌توانم گفتگوی صمیمی‌تری با چند دوست داشته باشم.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×