breadcrumbs_delimiter استارت آپ breadcrumbs_delimiter سیلیکون ولی بعدی در هارتلند ایالات متحده خواهد بود
استارت آپ

سیلیکون ولی بعدی در هارتلند ایالات متحده خواهد بود

شهریور 31, 1401 30104

سرمایه‌گذاری‌های Rise of the Rest که شما ستایش می‌کنید مطمئناً از این شور و نشاط منتفع شده است — و اکنون ممکن است آسیب ببیند.

برخی از سرمایه گذاران خطرپذیر دره سیلیکون که بر شهرهای در حال رشد متمرکز بودند ممکن است عقب نشینی کنند. اما بسیاری متوجه خواهند شد که دیوانه وار است که 75 درصد از سرمایه خطرپذیر تنها به سه ایالت در دهه گذشته رفته است. در مرحله بعدی، شهرهای Rise of the Rest مزیتی دارند زیرا استارت‌آپ‌ها در آنجا تمایل بیشتری به سرمایه‌گذاری دارند. آنها مجبور بوده اند، زیرا نمی توانند تصور کنند که همیشه می توانند سرمایه بیشتری جذب کنند.

در مورد سرمایه صحبت می کنیم، شما دو سرمایه برای سرمایه گذاری در Rise of جمع آوری کرده اید. بقیه شرکت ها بازده آن 150 میلیون دلار اول چقدر بود؟

ما آن را اعلام نکرده‌ایم. ما گفتیم زمانی که آن صندوق را جمع آوری کردیم، بازدهی بالاتری ایجاد خواهیم کرد. ما گروه بسیار قابل توجهی از سرمایه گذاران فردی داشتیم – جف بزوس، هوارد شولتز، ری دالیو، هنری کراویس …

آیا آنها با شما تماس می گیرند تا بگویند چقدر خوشحال هستند؟

آنها به طرز خوشایندی شگفت زده شده اند که ما به همان خوبی که اکثر آنها انتظار داشتند، انجام می دهیم، اگر بهتر نباشد.

پس شما واقعاً می‌گویید که از این سرمایه‌گذاری‌های منطقه‌ای بازدهی «بالاترین» دریافت می‌کنید؟

سطح برتر.

The کسی که شما برای اداره آن صندوق انتخاب کردید جی دی ونس بود. اما کتاب شما حتی یک ذکر هم از او ندارد. آیا از زمانی که ونس رفته، با او قطع رابطه کرده اید؟ MAGA؟

او حدود یک سال با ما بود، اما سپس به اوهایو نقل مکان کرد. از زمانی که اعلام کرد نامزد انتخابات شده است، با او صحبت نکرده ام و از آن کمپین حمایت نکرده ام. من از برخی از چیزهایی که او گفته تعجب می کنم.

شما او را تا حدودی به دلیل شور و شوق او برای گرد هم آوردن کشور استخدام کردید. اما به نظر می رسد که او قبل از اتخاذ رویکردی کاملاً متفاوت و تفرقه انگیز از آن برای تبلیغ خود استفاده کرده است. احساس می‌کنید اسنوکر شده‌اید؟

این کلمه کمی قوی به نظر می‌رسد. بیشتر صحبت های ما درباره صندوق و شرکت هایی بود که از آنها حمایت می کردیم. گاهی اوقات درباره سیاست صحبت می‌کردیم، و چیزهایی که او در مورد آن صحبت می‌کرد با آنچه اکنون می‌گوید ناسازگار به نظر می‌رسد. از نظر کاری که از او خواستیم کمک کننده بود. این تورهای اتوبوسی که ما انجام دادیم یک چیز قرمز در مقابل آبی نبود. در حالی که تلاش‌های ما سیاسی هستند، از این نظر که چه اقتصادهایی را نجات می‌دهیم، و در کار بر روی طرح‌های دولتی که شامل نوآوری است، من همیشه سعی کرده‌ام از سیاست دوری کنم.

کتاب شما مهاجرت را تبلیغ می کند. در سیلیکون ولی، درصد باورنکردنی از بنیانگذاران خارج از ایالات متحده متولد شده اند. من مطمئن نیستم که در مناطق رو به رشدی که شما تبلیغ می‌کنید همین امر صادق باشد.

این شهرها از آنچه مردم فکر می‌کنند متنوع‌تر هستند. میامی با یک جامعه استارتاپی قوی که اکثر کارآفرینان آن از سایر نقاط جهان هستند به ذهن متبادر می شود. آتلانتا، بالتیمور و واشنگتن دی سی، درصد کارآفرینان سیاه پوست بسیار بالاتری نسبت به آنچه در دره سیلیکون می بینید دارند، زیرا این نشان دهنده تنوع این جوامع است. من معتقدم که اگر آمریکا راه خود را گم کند و دیگر مبتکرترین و کارآفرین ترین کشور جهان نباشد، محتمل ترین دلیل آن عدم داشتن یک سیاست مهاجرتی خواهد بود که مانند چند قرن گذشته از مردم استقبال کند. ما نیاز به حمایت دو حزبی برای اصلاحات مهاجرت داریم.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×