breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter FTC در حال نزدیک شدن به هوش مصنوعی Runaway است
هوش مصنوعی

FTC در حال نزدیک شدن به هوش مصنوعی Runaway است

شهریور 21, 1401 3086

FTC در حال نزدیک شدن به هوش مصنوعی Runaway است

Caitriona Fitzgerald، معاون مدیر اطلاعات حریم خصوصی الکترونیکی، می‌گوید:

نوجوانان شایسته رشد، توسعه و آزمایش هستند. مرکز (EPIC)، یک گروه حمایت غیرانتفاعی. آن‌ها باید بتوانند ایده‌های خود را آزمایش کرده یا کنار بگذارند «در حالی که از اثرات وحشتناک تماشا شدن یا استفاده از اطلاعات دوران جوانی‌شان بر علیه‌شان بعداً زمانی که برای دانشگاه درخواست می‌کنند یا برای کار درخواست می‌کنند، رها می‌شوند». او از کمیسیون تجارت فدرال (FTC) خواست تا قوانینی برای محافظت از حریم خصوصی دیجیتال نوجوانان وضع کند.

منشأ از.

 

های یونگ هان، نویسنده گزارش دیده‌بان حقوق بشر درباره شرکت‌های آموزشی که اطلاعات شخصی را به کارگزاران داده می‌فروشند، خواهان ممنوعیت تأمین اطلاعات شخصی است. تبلیغات برای کودکان او گفت: “منافع تجاری و نظارت هرگز نباید بر منافع کودک یا حقوق اساسی آنها غلبه کند، زیرا کودکان قیمتی ندارند، نه محصولات.” در اولین انجمن عمومی که توسط FTC برگزار شد صحبت کرد تا در مورد اینکه آیا باید قوانین جدیدی برای تنظیم جمع آوری داده های شخصی اتخاذ کند یا خیر، و هوش مصنوعی توسط این داده ها تقویت می شود یا خیر صحبت کرد.

FTC به دنبال افکار عمومی است. کمک به پاسخ به سوالات در مورد نحوه تنظیم نظارت تجاری و هوش مصنوعی. از جمله این سؤالات این است که آیا باید تعریف تبعیض را فراتر از معیارهای سنتی مانند نژاد، جنسیت یا ناتوانی گسترش داد تا شامل نوجوانان، جوامع روستایی، افراد بی خانمان یا افرادی که انگلیسی به عنوان زبان دوم صحبت می کنند، شود.

در ادامه مقاله FTC در حال نزدیک شدن به هوش مصنوعی Runaway است خواهید خواند:

FTC همچنین در حال بررسی این است که آیا برخی از روش‌ها را ممنوع یا محدود کند، مدت زمانی را که شرکت‌ها می‌توانند داده‌های مصرف‌کننده را نگه دارند محدود کند، یا اقداماتی را اتخاذ کند که قبلا توسط قانونگذاران کنگره مشترک شده بود، مانند حسابرسی سیستم های تصمیم گیری خودکار برای تأیید صحت، قابلیت اطمینان و نرخ خطا.

ردیابی فعالیت افراد در وب، پایه و اساس اقتصاد آنلاین است، قدمت آن به معرفی کوکی‌ها در دهه 1990 برمی‌گردد. کارگزاران داده از شرکت‌های مبهم اطلاعات دقیقی را درباره فعالیت آنلاین افراد جمع‌آوری می‌کنند و می‌توانند در مورد افراد، مانند دوره‌های قاعدگی، یا دفعات دعا، و همچنین جمع‌آوری داده‌های بیومتریک مانند اسکن صورت، پیش‌بینی کنند.

کوکی‌ها زیربنای تبلیغات آنلاین و مدل‌های کسب‌وکار شرکت‌های بزرگی مانند فیس‌بوک و گوگل هستند، اما امروزه این دانش عمومی است که کارگزاری‌های داده می‌توانند بسیار بیشتر از تبلیغ کالاها و خدمات انجام دهند. ردیابی آنلاین می‌تواند تلاش‌ها برای ارتکاب کلاهبرداری، فریب افراد را برای خرید محصولات یا افشای اطلاعات شخصی، و حتی به اشتراک گذاشتن داده‌های موقعیت مکانی با سازمان‌های مجری قانون یا دولت‌های خارجی تقویت کند.

 

***

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00
افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×