breadcrumbs_delimiter عمومی breadcrumbs_delimiter «با من قرار بگذار» Google Docs و جستجوی بیش از حد بهینه شده برای عشق
عمومی

«با من قرار بگذار» Google Docs و جستجوی بیش از حد بهینه شده برای عشق

شهریور 11, 1401 30133

«با من قرار بگذار» Google Docs و جستجوی بیش از حد بهینه شده برای عشق:

من با اولسون تماس گرفتم تا از او بپرسم که چه چیزی او را ترغیب کرد تا یک سند Date Me منتشر کند. همه گیر شدن بخشی از این داستان است، زیرا البته اینطور است. کاترین اولسون در توییتر به من گفت: “به دلایل واضح، من اغلب به مهمانی ها، رویدادهای گروهی یا ملاقات با دوستان دوستان نمی رفتم.

” «من چیزی می‌خواستم که معرفی‌های دوست از دوست را در دنیای همه‌گیر فعال کند.»اولسون بیشتر می‌خواست افرادی را که به این سبک دوست‌یابی علاقه‌مند نیستند فیلتر کند. و برای یافتن تطابق مناسب، به تصادف تکیه نکنید.

“اگر خودانگیختگی هنوز جواب نداده است، چرا به آن کمک نکنیم؟” او برای من نوشت.همه اینها عمیقاً عقلانی است. شما ممکن است بگویید عملی نیز هست، مگر اینکه تمایز بین عملی و عقلانی این روزها در سیلیکون ولی مهم است، زیرا عقل گرایی اکنون خرده فرهنگ تأثیرگذار خودش است. تقریباً تمام افرادی که در این داستان به آنها اشاره شده است، عقل‌گرا هستند یا به قول اولا، دارای ارزش‌های مرتبط با نوع‌دوستی مؤثر هستند.

اولسون گفت که او فکر نمی‌کند که سند دوست‌یابی فرمت فراگیر خارج از این حلقه‌ها باشد: «این همیشه (؟) چیزی برای انتقال در جوامع خرده‌فرهنگی ما بوده است. این یک قالب «توسط آدم‌های عصبی، برای آدم‌های عصبی» است!»اما مطمئنا، دوست‌یابی و عشق همیشه قابل بهینه‌سازی نیستند.

ما فکر می‌کنیم که می‌دانیم چه می‌خواهیم، ​​اما در واقع در ارزیابی چیزهایی که ما را خوشحال می‌کند، بسیار احمق هستیم. یا همانطور که WIRED قبلا توضیح داده شد، “پیش بینی شرکای عاشقانه خوب دشوار است با داده ها پیش بینی شرکای عاشقانه دلخواه با داده ها آسان است.

و این نشان می‌دهد که بسیاری از ما همگی اشتباه قرار می‌گیریم.”من نیز مانند بسیاری از افراد، از برنامه‌های دوستیابی روشن و خاموش استفاده کرده‌ام، و عمیق‌ترین درکم، که اینطور نیست. بسیار عمیق، این است که افرادی که در مکالمات واقعی به آنها علاقه مند می شوم، اغلب افرادی هستند که ممکن است در یک برنامه به آنها منتقل شده باشم.

همچنین، من هرگز سند Date Me را انجام نداده ام، زیرا به نظر می رسد آزاردهنده است، اما یک بار یک ویژگی 5000 کلمه ای را منتشر کنید که عملاً مجرد بودن من را فریاد می زد، بنابراین همان تفاوت.

به نظر می رسد اسناد Date Me گام بعدی طبیعی باشد. تکامل دوستیابی آنلاین، نه به این دلیل که نتایج لزوماً بهتر است، بلکه به این دلیل که خود اسناد حداقل یک شکل مؤثر از ابراز وجود احساس می کنند.

آنها ضد برنامه هستند، زیرا از وسعت وب باز استقبال می کنند و از ایده آل ها، الگوریتم های مبهم و الگوهای برنامه های دوستیابی کانتینری شانه خالی می کنند. برنامه‌ها و وب، وب و برنامه‌ها، و ما ادامه می‌دهیم.

در ادامه مقاله «با من قرار بگذار» Google Docs و جستجوی بیش از حد بهینه شده برای عشق خواهید خواند:

به نوعی، این جزر و مد طبیعی دوستیابی نیز هست. بسته به نیازها و خواسته هایمان، به تناوب استخرهای دوستیابی خود را گسترش می دهیم و آنها را کوچک می کنیم. یا عمودی می‌کنیم – گزینه‌هایمان را به دلیل مذهب، فرهنگ یا سن محدود می‌کنیم – و وقتی این کار جواب نمی‌دهد، دوباره افقی می‌شویم.

(و منظور من این نیست که به عنوان یک تعبیر، البته، مطمئنا، چرا که نه.)در عین حال، پرحرفی تشویق شده توسط اسناد Date Me می تواند به سرعت به داستان های فن تخیلی تبدیل شود. ، که در آن شخص تمام امیدها، رویاها و آرزوهای خود را با چنان مشخصی توصیف می کند که بعید است چنین شریکی وجود داشته باشد. پس از مطالعه یک سند دوستیابی چند صفحه ای – مانند داستان یک مجله 5000 کلمه ای – یک شخص می تواند فکر کند که چیزهای زیادی در مورد شما می داند، حتی قبل از اینکه شانس دوست داشتن شما را پیدا کند.

این تقریباً به معنای امروز زندگی آنلاین است.در روز چهارشنبه، همان روزی که اولا سند Date Me خود را توییت کرد، اولسون توییت کرد “چند نکته کوتاه در مورد اسناد قرار ملاقات بعد از یک سال.” او هنوز مطمئن نیست که آیا آنها واقعاً به مردم در یافتن عشق در زمان اینترنت کمک می کنند. او می‌گوید نوشتن یک نمایه کامل برای برخی افراد روشن‌کننده است، اما اکثر اسناد می‌توانند بسیار کوتاه‌تر باشند.

به طور حکایتی، اولسون متوجه شده است که اسناد Date Me منجر به تطابق دست دوم بیشتری می شود – یعنی دوست من باید با این شخص قرار بگذارد – تا ارتباط مستقیم. و او می‌نویسد: «نظاره‌گیران با این که «افراد بیشتری باید این کار را انجام دهند!» واکنش نشان می‌دهند، خیلی بیشتر از اینکه با علاقه پاسخ دهند! سال گذشته، او از پاسخ دادن خودداری کرد.

با این حال، یکی از توییت‌های او می‌تواند این آزمایش را به بهترین شکل خلاصه کند: «یک چیز فوق‌العاده آزاد است که بتوانم بگوییم «خب، حداقل من بهینه‌سازی را مستقیماً برای مشارکت یک تلاش جدی انجام دادم».

***

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×