breadcrumbs_delimiter استارت آپ breadcrumbs_delimiter به استارت‌آپ‌هایی که در تلاش برای اختراع مجدد مسکن هستند عادت کنید
استارت آپ

به استارت‌آپ‌هایی که در تلاش برای اختراع مجدد مسکن هستند عادت کنید

شهریور 3, 1401 2037

در سال 2016، WeWork، خانه را به عنوان “احساس” توصیف کرد تا چیزی که شما مالک آن هستید. او در حال معرفی WeLive، مفهوم شرکت او برای آپارتمان های اجاره ای، که در آن شرایط اجاره انعطاف پذیر بود و آپارتمان ها آمدند. مبله، درست تا ملحفه و لوازم بهداشتی. این ایده اجاره سنتی را با «عضویت» عوض کرد و به مردم اجازه داد تا بین آپارتمان‌های WeLive به راحتی حرکت کنند، همانطور که اعضای Equinox می‌توانند به باشگاه ورزشی در شهر دیگری بروند.

WeLive دوام زیادی نداشت. . در سال 2019، همراه با بقیه تجارت شروع به فروپاشی کرد، زمانی که پیشنهاد WeWork برای عرضه عمومی نشان داد که شرکت بیش از 200,000 دلار در هر ساعت. شرکت وارد حالت بحران شد و برنامه‌های بازگشایی آپارتمان‌های بیشتری را متوقف کرد. . دو سایت WeLive باقی مانده شروع به کار کردند بیشتر شبیه هتل ها، تا زمانی که WeWork در نهایت آنها را فروخت.

سه سال بعد، نویمان با دومین حرکت خود در اختراع مجدد مسکن بازگشت – و تفسیر سیلیکون ولی تحت تأثیر قرار نگرفت. استارت‌آپ جدید او، Flow، یکی دیگر از ایده‌های آپارتمانی برند است، انتظار می رود ویژگی های انجمن و سایر امکانات را با شرایط انعطاف پذیر ارائه دهد. بر اساس گزارش ها، نویمان صاحب 4000 آپارتمان است واحدهایی در چهار شهر (آتلانتا؛ میامی و فورت لادردیل، فلوریدا؛ نشویل، تنسی) برای شروع پروژه، که قرار است در سال 2023 راه اندازی شود.

روزنامه نگاران و سرمایه گذاران پیشنهاد کرده اند که اندرسن هورویتز’ سرمایه گذاری 350 میلیون دلاری در Flow، که ارزش آن 1 میلیارد دلار است، می تواند به زودی مانند بسیاری از پول نقد WeWork تبخیر شود. نه نویمان و نه سرمایه‌گذاران او چیز زیادی در مورد Flow فاش نکرده‌اند، اما واکنش‌ها نسبت به ایده دادن فرصت دوباره به کارآفرین سریع بوده است. روز سه شنبه، Forbes ادعاهای منتشر شده—که توسط سخنگوی نیومن رد شد—که Flow ممکن است با یک استارت آپ خدمات اجاره ای به نام آلفرد که قبلاً در آن سرمایه گذاری کرده بود رقابت کنید.

هیچکدام از اینها به این معنی نیست که نویمان و آندرسن بازاری با پتانسیل را شناسایی نکرده اند. بن بست در بازار مسکن ایالات متحده، ایده های جدیدی را در مورد چگونگی و مکان زندگی مردم ضروری کرده است. و برخلاف زمانی که WeLive در سال 2016 راه اندازی شد، بسیاری از استارت آپ ها اکنون در تلاش هستند تا مسکن اجاره ای را برای نسلی از مردم که احتمالاً خانه نمی خرند، دوباره اختراع کنند. فلو می‌تواند بخشی از بخش جدیدی شود که می‌تواند طرز فکر برخی آمریکایی‌ها در مورد مسکن را با ایجاد مزیت‌هایی در باقی ماندن یک اجاره‌گر، اساساً تغییر دهد. این می تواند پایدار و سودآور باشد – حتی اگر بسیاری از جنبه های منفی بحران مسکن در ایالات متحده را کاهش ندهد.

در دو دهه گذشته، تلاقی عوامل باعث جوانان آمریکایی شده است. برای دست کشیدن از خرید خانه، الگویی که در بریتانیا و برخی دیگر از کشورهای اروپایی نیز دیده می شود. ساخت و سازهای جدید متوقف شده است، عرضه موجود همچنان بسته است، و رونق جمعیت در مناطق شهری هزینه های مسکن را افزایش داده است. تقریبا از هر پنج خانه یک خانه در ایالات متحده اکنون توسط سرمایه گذاران نهادی خریداری می شود – نه افراد – که رقابت بیشتری را به وجود می آورد. در نتیجه، سهم خریدارانی که برای اولین بار خانه خریداری می‌کنند کاهش یافته است و باعث شده است که هزاره‌های بیشتری در دهه سی و چهل زندگی‌شان اجاره کنند.

این کلاس اجاره دائمی و جدید چشم‌انداز نگران‌کننده‌ای برای برخی از اقتصاددانان: مسکن کمبود دارد و این باعث افزایش قیمت ها برای همه می شود. اما برای استارت‌آپ‌ها، این یک فرصت نیز است. اندرو کالینز، موسس استارت آپ املاک و مستغلات می گوید: “این یک صنعت عظیم تریلیون دلاری است.” =”{“element”:”ExternalLink”,”outgoingURL”:”https://bungalow.com/”}” href=”https://bungalow.com/” rel=”nofollow noopener” target=”_blank” > خانه ییلاقی. “و هنوز واقعاً در 50 سال گذشته ابداع نشده است.”

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×