breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter بابل سیستم بهداشتی بریتانیا را مختل کرد. سپس آن را ترک کرد
هوش مصنوعی

بابل سیستم بهداشتی بریتانیا را مختل کرد. سپس آن را ترک کرد

شهریور 1, 1401 2057

Rideout می گوید حدود 7000 بیمار در سرویس RWT ثبت نام کرده اند. Rideout می‌گوید: «فقط بودجه کافی برای ما ایجاد نمی‌شود تا بتوانیم هزینه‌ها یا یکپارچه‌سازی سیستمی را که اعتماد می‌خواهد را توجیه کنیم». ما نمی‌توانیم به سرمایه‌گذاری ادامه دهیم.

انتقال به یک ارائه‌دهنده جدید بر مراقبت از بیمار، استرس‌های RWT تأثیری نخواهد گذاشت و Babylon به حمایت از این اعتماد تا زمانی که Rideout می گوید، ارائه دهنده جدیدی پیدا می کند و همچنین هزینه های انتقال سرویس را پوشش می دهد. او می‌گوید: «این‌طور نیست که ما در حال کاهش و اجرا هستیم.

کاهش هزینه‌ها، شرکت را به بازنگری در سودآوری تمام قراردادهای خود واداشته است، زیرا عملیات خود را در این منطقه گسترش می‌دهد. پارسا در یک نتایج اخیر با تحلیلگران تماس گرفت. “آن دو یا سه قرارداد کوچک NHS که شما به آنها اشاره می کنید – و آنها قراردادهای مهم مراقبت های اولیه ما نیستند – برای ما قراردادهای حاشیه ای هستند، بیشتر در آن دسته از قراردادهایی که ما نتوانستیم سهم قابل توجهی در حاشیه سود خود ببینیم. ” او گفت. و آنها همچنین سهم نسبتا کمی در درآمد ما داشتند. و بنابراین ما آنها را به عنوان یک عامل حواس پرتی دیدیم و آن قراردادها را فسخ کردیم.”

GP at Hand نیز درآمدزایی ندارد، اما توسط بابل به عنوان هسته اصلی تجارت خود در بریتانیا دیده می شود. در سال 2016، بابیلون یک دفتر GP را در فولهام، لندن، تصاحب کرد تا به‌عنوان یک مطب دیجیتالی اداره شود، و این نگرانی‌ها را برانگیخت که به بیماران جوان‌تر و با درمان آسان‌تر علاقه‌مند است و افراد بسیار زیادی را در کارنامه خود دارد – اخیراً از 115000 بیمار گذشته است، در حالی که پزشک عمومی استاندارد کمتر از یک دهم اندازه. مدل جدید به این معنی بود که لندنی‌ها از سراسر شهر می‌توانند به جای ماندن در یک پزشک عمومی محلی، ثبت‌نام کنند، که باعث کمبود 22 میلیون پوندی در بودجه اداره بهداشت محلی غرب لندن شد.

Babylon در حال حفظ GP است، اگرچه سودی ندارد. در NHS، مطب‌های GP به‌عنوان مشاغل خصوصی اداره می‌شوند و به ازای هر بیمار هزینه ثابتی را به یک میانگین 155 پوند سرانه سالانه. Rideout ادعا کرد که بیماران GP at Hand در هر سال 6 نوبت دارند در مقابل میانگین 3 نوبت برای بیماران دارای پزشک عمومی استاندارد. با این حال، کالج سلطنتی پزشکان عمومی پیشنهاد می کند بیماران در واقع به طور متوسط ​​هفت بار در سال به پزشک عمومی خود مراجعه می کنند.

GP در Hand بیان می‌کند که سیستمش بازدیدهای مراقبت‌های ثانویه مانند بیمارستان‌ها را کاهش می‌دهد. با این حال، Rideout می‌گوید بابیلون از این کاهش هزینه‌ها سود نمی‌برد – که در مورد سایر روش‌های کارآمد GP صادق است – و همچنین نوع خاصی از بودجه مربوط به بازپرداخت برای محل را واجد شرایط نمی‌کند.

که به یک از دست دادن عملیات برای GP در دست، و تا زمانی که این وضعیت تغییر نکند، این عمل شعبه های بیرمنگام خود را که 5000 بیمار را درمان می کند، تعطیل می کند و بیشتر گسترش نمی یابد. Rideout می‌گوید: «ما کاملاً سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و متعهد هستیم که پزشک عمومی را در دست نگه داریم، و به همکاری با NHS ادامه می‌دهیم تا روش تأمین مالی آن را تغییر دهیم تا کارآمدتر شود». “از لحاظ داخلی، ما در تلاش هستیم تا مطمئن شویم که تا آنجا که ممکن است کارآمد هستیم، و وقتی به جایی رسیدیم که یکنواخت شود، سپس شروع به گسترش خواهیم کرد.”

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×