» هوش مصنوعی » آستانه پایین برای تشخیص چهره در دهلی نو
هوش مصنوعی

آستانه پایین برای تشخیص چهره در دهلی نو

مرداد 30, 1401 40175

اجرای قانون هند در حال اهمیت دادن به فناوری تشخیص چهره است. پلیس دهلی در حال جستجو برای شناسایی افراد درگیر در ناآرامی های مدنی در شمال هند در چند سال گذشته، گفتند که بر اساس اسنادی که توسط بنیاد آزادی اینترنت از طریق یک عمومی به دست آمده است، دقت 80 درصد و بالاتر را “مثبت” می دانند. درخواست سوابق.

ورود تشخیص چهره به منطقه پایتخت هند نشان‌دهنده گسترش مقامات مجری قانون هند با استفاده از داده های تشخیص چهره به عنوان مدرک برای پیگرد قانونی، زنگ خطر را در میان کارشناسان حریم خصوصی و آزادی های مدنی به صدا درآورد. همچنین نگرانی هایی در مورد آستانه دقت 80 درصد وجود دارد، که منتقدان می گویند با توجه به عواقب احتمالی برای مواردی که به عنوان یک مسابقه علامت گذاری شده اند، خودسرانه و بسیار پایین است. فقدان قانون جامع حفاظت از داده ها هند باعث می شود مسائل حتی بیشتر نگران کننده است.

g

محتوا

این محتوا را نیز می توان در سایت آن مشاهده کرد منشأ از.

در اسناد بیشتر آمده است که حتی اگر مطابقت کمتر از 80 درصد است، به جای منفی، “مثبت کاذب” در نظر گرفته می شود، که باعث می شود آن فرد “موضوع راستی آزمایی لازم با سایر شواهد تاییدی” شود.

“این بدان معنی است که آنوشکا جین، مشاور سیاست نظارت و فناوری با IFF، که برای این اطلاعات درخواست داده است، می‌گوید: «اگرچه تشخیص چهره به آن‌ها نتیجه نمی‌دهد که خودشان تصمیم گرفته‌اند آستانه باشد، آنها به تحقیق ادامه خواهند داد.» این می‌تواند منجر به آزار و اذیت افراد شود، فقط به این دلیل که فناوری می‌گوید آنها شبیه فردی هستند که پلیس به دنبال اوست.» وی افزود که این اقدام پلیس دهلی همچنین می تواند منجر به آزار و اذیت مردم جوامعی شود که در طول تاریخ توسط مقامات اجرای قانون هدف قرار گرفته اند.

در پاسخ به درخواست IFF برای ثبت اسناد، پلیس گفت. آنها از عکس های محکومین و عکس های پرونده برای اجرای تشخیص چهره استفاده می کنند. آنها افزودند که می توان از اینها به عنوان مدرک استفاده کرد اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کردند. با این حال، آنها تصریح کردند که در صورت تطابق مثبت، مقامات پلیس قبل از هرگونه اقدام قانونی “تحقیقات تجربی” بیشتری را انجام خواهند داد. پلیس دهلی به درخواست‌های ایمیلی WIRED برای اظهار نظر پاسخ نداد.

دیویج جوشی، که مدتی را صرف تحقیق در مورد قانونی بودن سیستم‌های تشخیص چهره کرده است، می‌گوید آستانه تطابق 80 درصدی عملاً بی‌معنی است. . جوشی توضیح می‌دهد که اعداد دقت بسیار به شرایط آزمایش مدل‌های فناوری تشخیص چهره در برابر مجموعه داده‌های معیار خاص بستگی دارد.

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×