breadcrumbs_delimiter رمز ارز‌ها breadcrumbs_delimiter ظهور و سقوط حس استخراج بیت کوین
رمز ارز‌ها

ظهور و سقوط حس استخراج بیت کوین

مرداد 12, 1401 2044

ساعت 8:45 صبح روز 13 ژوئن بود که بیل استوارت، مدیر عامل شرکت مین کسب و کار استخراج بیت کوین، Dynamics Mining، از یکی از کارمندان خود تماس گرفت. استوارت می‌گوید: «او مثل این است که «همه ماشین‌های داخل تأسیسات ما در برانزویک [در شهرستان کامبرلند، مین] گرفته شده است». “این دیوانه است. باورم نمی شد.»

او به پرسنلی که در یک مرکز معدنی دیگر در نزدیکی لویستون [در شهرستان آندروسکوگین، مین] مشغول به کار بودند، هشدار داد و به آنها گفت که “حوصله خود را حفظ کنند.” او فکر می کرد یک سارق فراری است. استوارت نظریه ای در مورد اینکه چه کسی ممکن است ماشین ها را گرفته باشد داشت: در آن روزها او با یک مشتری، Compass Mining – یک شرکت دلاور که به مردم اجازه می داد ماشین های ماینینگ بخرند و آنها را در تاسیسات شخص ثالث مانند استوارت میزبانی کنند – دعوا می کرد. اختلاف بر سر قبوض انرژی استوارت فکر می کرد که Compass باید هزینه آنها را بپردازد. Compass معتقد بود که قرارداد آنها چیز دیگری می گوید.

چند روز قبل، Dynamics نامه فسخ برای Compass ارسال کرده بود و خواستار پرداخت شده بود، و مدت کوتاهی پس از آن دستگاه‌های شرکت را خاموش کرده بود. سپس، کارکنان Compass Mining تجهیزات خود را از برانزویک برداشته بودند و می‌خواستند برای بازیابی ماشین‌های بیشتر وارد کارخانه لویستون شوند. استوارت می‌گوید: «آنها سعی می‌کنند وارد ساختمان شوند. و من به برادرم که امنیت ما را اداره می‌کند، می‌گویم: اجازه ندهید آنها وارد ساختمان شوند. ما معدنچیان را از دیوار بیرون نمی کنیم. اجازه ندهید داخل شوند.”

محتوا

این محتوا را نیز می‌توانید در سایت آن مشاهده کنید منشأ از.

در شکایتی که علیه Dynamics در دادگاه سلطنتی دلاور در Ju در 21، Compass Mining ادعا کرد که استوارت، با امتناع از پرداخت قبض انرژی که قرار بود بپردازد، “این تجهیزات ارزشمند را گروگان نگه داشته تا اهرمی در مذاکرات به دست آورد.” همانطور که استوارت می گوید، او صرفاً می خواست که حذف به شیوه ای منظم اتفاق بیفتد، نه عجولانه و تحت پوشش تاریکی. علاوه بر این، او می‌گوید، مدتی بود که به میزبانی ماشین‌ها از طرف مشتریان Compass ادامه می‌داد و واسطه را حذف می‌کرد. استوارت می‌گوید: «مشتریان آن‌ها تماس می‌گرفتند و می‌گفتند: «هی، آیا می‌توانیم مستقیماً با شما تماس بگیریم؟» استوارت می‌گوید دلیلی که نمی‌توانست اتفاق بیفتد این است که Compass شماره سریال ماشین‌هایی را که خریداری کرده بودند به مشتریانش نداده بود و هیچ راهی برای استوارت وجود نداشت که بداند مالک چه کسی است.

در 5 ژوئیه، دادگاه درخواست Compass را برای بازگرداندن ماشین‌هایش پذیرفت، اما تاکید کرد که این امر باید پس از درخواست رسمی برای جدا کردن و جابجایی ماشین‌ها اتفاق بیفتد. استوارت می‌گوید که در حین حذف، تیم Compass یکی از سرورهای خود Dynamics را نیز گرفته است – این در ایمیلی توسط یکی از وکلای Compass به استوارت تأیید شده است، و ذکر می‌کند که چگونه سرور «سهواً جمع‌آوری شده است» و از نحوه بازگشت پرسیده می‌شود. آن را.

“تیم ما بر روی خدمات رسانی به مشتریان خود تمرکز لیزری دارد و این کار را مطابق با قراردادهایی که با ارائه دهندگان خدمات خود بسته ایم و با حل و فصل هر گونه اختلاف پیش آمده انجام خواهد داد. توماس هلر، مدیرعامل موقت Compass در یک مصاحبه ایمیلی گفت، از یک سوء تفاهم اساسی از این قراردادها در دادگاه قانون.

حتی اگر Compass غالب شده بود، اپتیک ردیف وحشتناک بود استوارت این مناقشه را در توییتر شرح داده بود – و Compass را متهم کرد که صدها هزار دلار قبض انرژی به او بدهکار است و اساساً به تأسیسات Dynamics نفوذ کرده است – و در فضای توییتر به مدت طولانی در مقابل Compass غوغا کرد. پس از یک افزایش سرگیجه‌آور، Compass چند ماه گذشته را در حالت بحران دائمی سپری کرده بود، تا اینکه – تنها چند ساعت پس از اینکه استوارت شروع به توئیت کردن در مورد رویارویی صبح زود با شرکت کرد – تصمیم گرفت مدیر عامل خود را کنار بگذارد. در مرکز آن بحران، جنگ روسیه با اوکراین، و یک کارآفرین امنیت سایبری عینکی و موهای مجعد به نام عمر تاد بود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×