breadcrumbs_delimiter رمز ارز‌ها breadcrumbs_delimiter مارتین شکرلی با پلتفرم کشف مواد مخدر Web3 بازگشته است
رمز ارز‌ها

مارتین شکرلی با پلتفرم کشف مواد مخدر Web3 بازگشته است

مرداد 6, 1401 4072

مارتین شکرلی—مدیر سابق داروسازی بدنام تازه از زندان پس از محکومیت کلاهبرداری 2017 —آخرین سرمایه گذاری خود را در این هفته اعلام کرد: ایجاد یک مبتنی بر بلاک چین Web3 پلت فرم کشف مواد مخدر که در ارز رمزنگاری شده خودش تجارت می کند. ، MSI، با نام مستعار مارتین اسکریلی اینو.

پلتفرم که هنوز در مرحله توسعه اولیه است، دارو مانند، با توجه به یک بیانیه مطبوعاتی که در 25 ژوئیه منتشر شد اهداف آن ظاهراً والا هستند، اما جزئیات بسیار ناقص هستند، و Shkreli’ نیات قبلاً باعث شک و تردید شده است. همچنین مشخص نیست که آیا این شرکت با ممنوعیت مادام العمر از صنعت داروسازی، که ناشی از افزایش ناگهانی و بی رحمانه 4000 درصدی قیمت یک داروی نجات بخش بود که او را بدنام کرد.

شرلی، که به عنوان یکی از بنیانگذاران دارو مانند، می گوید هدف پلتفرم این است که کشف دارو در مراحل اولیه را مقرون به صرفه تر و در دسترس تر کند. شرلی در بیانیه مطبوعاتی گفت: «دارو مانند موانع کشف مواد مخدر در مراحل اولیه را از بین می برد، نوآوری را افزایش می دهد و به گروه گسترده تری از مشارکت کنندگان اجازه می دهد تا پاداش ها را به اشتراک بگذارند. “جوامع تحت حمایت و کمبود بودجه، مانند جوامعی که بر بیماری های نادر یا در بازارهای در حال توسعه متمرکز هستند، نیز از دسترسی به این ابزارها سود خواهند برد.”

به طور کلی، توسعه اولیه دارو گاهی اوقات می تواند شامل شود. صفحه نمایش مجازی برای شناسایی کاندیدهای دارویی بالقوه در این موارد، دانشمندان داروسازی ابتدا یک “هدف” را شناسایی می کنند – یک ترکیب یا پروتئین خاص که نقش مهمی در ایجاد یک بیماری یا شرایط ایفا می کند. سپس محققان به دنبال ترکیبات یا مولکول‌های کوچکی می‌گردند که می‌توانند با آن هدف تداخل داشته باشند، گاهی اوقات مستقیماً به هدف متصل می‌شوند یا به گونه‌ای که از عملکرد آن جلوگیری می‌کنند. این را می توان در آزمایشگاه های فیزیکی با استفاده از کتابخانه های عظیم از ترکیبات در صفحه نمایش های شیمیایی با کارایی بالا انجام داد. اما می توان آن را به صورت مجازی نیز انجام داد، با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و قدرت محاسباتی زیاد، که می تواند منابع فشرده ای داشته باشد. تصور می‌شود که Druglike وارد شود. در یک سفید مقاله پست شده در وب سایت Druglike، جیسون سامر مرتبط با شکرلی مفاهیمی را برای نحوه عملکرد پلت فرم شرکت ارائه می دهد. اساساً از یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز از ارائه‌دهندگان کار، حل‌کننده‌ها و اعتبارسنجی‌ها استفاده می‌کند که غربالگری مجازی نامزدهای دارو را اجرا و بهینه می‌کند. کاغذ سفید شباهت هایی به FoldIt، یک بازی پازل آنلاین که اساساً از محاسبات توزیع شده و جمع سپاری برای جمع کردن پروتئین ها و پیش بینی ساختار آنها استفاده می کند.

اما پلتفرم Druglike به عنوان ترکیب مفاهیم بلاک چین و تراکنش های ارزهای رمزنگاری شده هنگامی که کاربران وظایفی مانند اتصال را انجام می دهند تبلیغ می شود. صفحه نمایش به عنوان مثال، این مقاله مفهوم «اثبات بهینه‌سازی» را به عنوان یک مرحله تأیید «جدید» مبتنی بر بلاک چین برای کار غربالگری، مشابه روش «اثبات اثبات کار» بیت‌کوین توصیف می‌کند.

“ما یک پیاده سازی مبتنی بر بلاکچین از Proof-of-Optimization را پیشنهاد می کنیم، که در آن یک دفتر کل توزیع شده، سوابق مربوط به راه حل های اثبات را به کدام حل کننده ها ذخیره می کند. سامر در مقاله می نویسد، قراردادهای هوشمند امکان توزیع امن پاداش ها را برای حل کننده ای که دارای مدرک تأیید شده است، می دهد. مشخص نیست که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال چگونه ارزش ایجاد می‌کنند. همچنین مشخص نیست که این پروژه چگونه تامین مالی خواهد شد، اگرچه یک صرافی آنلاین پیشنهاد کرد که شرکت می تواند برای تامین مالی سرمایه گذاری خطرپذیر.

در توییتر، جایی که شکرلی ممنوع شده است، او در حال حاضر یک حساب به عنوان انریکه هرناندز @zkEnrique7. از آنجا، و میزبان گفتگو در مورد این پروژه بود.

در آن گفتگو، او این ایده را که این پلتفرم ممنوعیت مادام العمر او از داروسازی را نقض می کند، مورد تمسخر قرار داد. صنعت، گفت که این پروژه فقط شامل توسعه نرم افزار است، نه دارو. او گفت: “نوشتن مقداری کد در Github و فشار دادن “go” شما را به یک شرکت داروسازی تبدیل نمی کند.

این داستان در ابتدا در Ars Technica.

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×