breadcrumbs_delimiter رمز ارز‌ها breadcrumbs_delimiter Crypto شبکه برق را تحت فشار قرار می دهد. کنگره می خواهد آن را مهار کند
رمز ارز‌ها

Crypto شبکه برق را تحت فشار قرار می دهد. کنگره می خواهد آن را مهار کند

تیر 29, 1401 30216

همه شرکت‌هایی که در این تحقیق شرکت داشتند خواستند توضیح دهند “تأثیرات تسهیلات شما بر هزینه های انرژی برای خانواده ها و مشاغل محلی”، اما هیچ کدام نمی توانند تخمین ها یا مدل های موجود را توصیف کنند که این تأثیرات را ردیابی می کند. کسانی که با این سوال درگیر بودند گفتند این به این دلیل است که آنها انتظار نداشتند تأثیر قابل توجهی بر هزینه های قبض انرژی مصرف کننده داشته باشد. یکی از شرکت‌ها، Bit Digital، گفت که مطالعه تأثیر آن بر خانواده‌ها و کسب‌وکارهای محلی غیرممکن است، زیرا شرکت‌ها عمداً در مناطق روستایی با منبع تغذیه مازاد و تقاضای محدود مستقر هستند – فضای خالی را اشغال می‌کنند که در شبکه برق استفاده نمی‌شود. عدم رقابت با مصرف کنندگان برای قدرت.

سمیر وی تبار، مدیر ارشد استراتژی بیت دیجیتال، نامه وارن و همکاران را مورد انتقاد قرار داد. به دلیل «سکوت» بودن داده‌های ارائه‌شده که نشان می‌دهد چگونه این شرکت استخراج رمزارز باعث ایجاد شغل «در اقتصادهای ویران شده و در عین حال استفاده از زیرساخت‌های ناخواسته انرژی» می‌شود. تابار می‌گوید که بیت دیجیتال «خوشحال است که با پیشرو بودن در استفاده از منابع پایدار قدرت، به شکل‌دهی صنعت کمک کند» و این شرکت «امیدوار است که سناتور تلاش‌های ما را در آنجا ببیند».

از آنجایی که داده ها بسیار کم گزارش شده اند، پیش بینی اینکه چگونه ساکنان محلی و مشاغل تحت تأثیر رشد پیش بینی شده این شرکت ها قرار خواهند گرفت، دشوار است. برخی از شرکت‌ها می‌گویند که به دلیل تعهد شرکت‌های استخراج رمزنگاری به سمت منابع انرژی تجدیدپذیر، همه چیز می‌تواند آنقدر سریع تغییر کند که نمی‌توان از داده‌های موجود برای پیش‌بینی تأثیرپذیری شهروندان آمریکایی به‌طور قابل اعتمادی استفاده کرد. حداقل یک شرکت به نام Stronghold Digital Mining ادعا کرد که «تعداد زیادی از عواملی که بر هزینه‌های برق منازل تأثیر می‌گذارند، مانند «قیمت گاز طبیعی، نوسانات دما، و عوامل دیگر»، نسبت دادن هرگونه تغییر در هزینه‌های برق محلی را دشوار می‌کند. ” به ماینینگ کریپتو. (استرانگهولد فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.)

اعضای کنگره بر این باورند که نیاز به گزارش دادن راه حل است. آنها به ویژه نگران ساکنان و مشاغل در ایالت هایی مانند تگزاس هستند، جایی که “هزینه های نسبتا ارزان برق” باعث جذب “هجوم شرکت های استخراج رمزنگاری” شده است، که به طور بالقوه می تواند “به شبکه برق ایالتی فشار بیاورد”.

آینده ارزهای دیجیتال در ایالات متحده

وارن، و همکاران. می گویند که از سال 2019، مصرف انرژی جهانی صرفاً از استخراج بیت کوین “تقریباً چهار برابر افزایش یافت” – که اساساً “کاهش کل انتشار گازهای گلخانه ای منتسب به وسایل نقلیه الکتریکی” را پاک کرد.

در پاسخ‌های آنها، شرکت‌های استخراج رمزنگاری با اشاره به اینکه هدف آنها صرف کمترین هزینه ممکن برای انرژی است، مخالفت خود را با شکایت‌های زیست‌محیطی نشان دادند و بنابراین، بزرگترین شرکت‌ها انگیزه بالایی برای تغییر به منابع انرژی تجدیدپذیر دارند. شرکت‌ها ادعا کردند که اگر ایالات متحده از گسترش استخراج کریپتو حمایت کند، به جای محدود کردن یا ممنوع کردن آن مانند چین و هند در تلاش است انجام دهد.

شرکت ها همچنین می گویند که به دلیل توافقات بین شرکت‌های برق و شرکت‌های استخراج کریپتو برای قطع برق استخراج‌کنندگان در صورت افزایش تقاضای انرژی در شبکه، شرکت‌ها به تثبیت عرضه انرژی و کاهش هزینه‌های مصرف‌کننده کمک می‌کنند. بیت دیجیتال حتی پیشنهاد کرد که قانونگذاران به ماینرهایی که در این برنامه‌ها شرکت می‌کنند پاداش داده و شهرهای بیشتری را به مشارکت در استخراج رمزارز تشویق کنند. گرسنگی استخراج‌کنندگان رمزارز برای رشد و انگیزه، به‌طور قابل پیش‌بینی، بی حد و حصر به نظر می‌رسد.

امنیت انرژی برای اکثر دموکرات ها اولویت اصلی ایالات متحده است و کمک به مقامات برای درک نحوه عملکرد ارز دیجیتال بخش مهمی از این کشور خواهد بود. معادله مصرف انرژی تا پایان تابستان، اعضای کنگره انتظار دارند EPA و DOE نشان دهند که چگونه قصد دارند گزارش‌های استخراج ارز دیجیتال در ایالات متحده را افزایش دهند. اگر پاسخ آژانس به موقع باشد، این به‌روزرسانی باید قبل از درخواست پرزیدنت جو بایدن برای گزارش سپتامبر که تا حدی پیامدهای سیاست انرژی را در صورت وجود یک ارز دیجیتال بانک مرکزی را در سال های آینده اتخاذ می کند.

این داستان در ابتدا در Ars Technica.

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×