breadcrumbs_delimiter استارت آپ breadcrumbs_delimiter کوین بیس به آنها مشاغل رویایی را پیشنهاد داد و سپس آنها را دور کرد
استارت آپ

کوین بیس به آنها مشاغل رویایی را پیشنهاد داد و سپس آنها را دور کرد

خرداد 20, 1401 3075

پنجشنبه قبل از شروع کار جدیدش در Coinbase، سام ماهر ایمیلی با موضوع “به روز رسانی به پیشنهاد Coinbase شما” دریافت کرد. به روز رسانی این بود که هیچ پیشنهادی وجود ندارد. در پاسخ به «شرایط فعلی بازار»، استارت‌آپ تعدادی از موقعیت‌های ورودی را حذف کرده بود و ماهر را ناگهان بیکار کرد و احساس کرد که از طریق ایمیل از او جدا شده است.

همین ایمیل به صدها کارمند دیگر Coinbase رسید که تاریخ شروع آنها از هفته بعد تا اواخر تابستان متغیر بود. ویجی دورایسوامی، مدیر توسعه نرم‌افزار، قبلاً فرآیند نصب را روی یک لپ‌تاپ شرکتی آغاز کرده بود. دیگران قراردادهای اجاره امضا کرده بودند، به شهرهای مختلف نقل مکان کرده بودند، یا تعطیلات گران قیمتی را برای جشن گرفتن شغل جدید گذرانده بودند. اکنون، کوین‌بیس کمی برکناری و عذرخواهی می‌کرد.

محتوا

این محتوا را نیز می توان در سایت it منشا از.

در پایان هفته، لینکدین غرق شد پست هایی از کارگران رد شده Coinbase که عصبانی و گیج به نظر می رسیدند. کوین بیس قصد داشت 2000 کارمند در سال 2022، و قبلاً حدود 1200 تا ماه می. اگر شرکت نیاز به کاهش قیمت داشت، آیا نباید قبل از ارائه این همه پیشنهاد شغلی این کار را انجام می داد؟ یکی از مهندسان نرم‌افزار در لینکدین نوشت: «یکی از نمایندگانی که بعداً با آنها صحبت کردم به من گفت که این تصمیم «عاقلانه» آنها در رابطه با وضعیت فعلی بازار بوده است. «من از بی‌مسئولیتی که Coinbase در مدیریت استخدام‌ها نشان داده است، حرف نمی‌زنم و در مورد وضعیت فعلی‌ام درمانده هستم.»

آشوتوش اوکی پیشنهاد کار در Coinbase را در ماه مارس پذیرفته بود. او برای برنامه‌های دکترا درخواست داده بود، اما کار برای استارت‌آپ ارزهای دیجیتال مانند «فرصتی بی‌نظیر» بود. سیاست کار از راه دور کوین بیس همچنین به او این امکان را می داد که به هر کجا که می خواهد نقل مکان کند، و او به سرعت قرارداد اجاره آپارتمانی در دیتون، اوهایو را امضا کرد تا به دوست دخترش نزدیک تر شود.

زمانی که استارت آپ هفته گذشته پیشنهاد خود را پس گرفت، Ukey وحشت زده شد. او از 8 سالگی در ایالات متحده زندگی می کند اما گرین کارت ندارد. در عوض، او یک ویزای STEM OPT دارد – تمدید ویزای دانشجویی برای دانشجویان STEM – که فقط چند ماه بیکاری برای او فراهم می کند. او می‌گوید که استخدام‌کنندگان شروع به همکاری کرده‌اند، اما او مطمئن نیست که بتواند با شغلی کاملاً از راه دور در دیتون بماند. او می‌گوید: «نمی‌دانم چند ماه دیگر قرار است کجا باشم.

دورایسوامی، مدیر توسعه نرم‌افزار، ویزای H-1B دارد که دارای ویزای H-1B است. در بین کارگران فنی خارجی رایج است. ویزا فقط 60 روز بیکاری به آنها اجازه می دهد. دورایسوامی، که شغل خود را در آمازون ترک کرد و به کوین بیس پیوست، می‌گوید: «من خیلی نگران آینده شغلی‌ام نیستم، اما محتاط هستم، زیرا هنوز در صف طولانی منتظر گرین کارتم هستم. طبق پست‌های عمومی در لینکدین، حداقل سه پیشنهاد شغلی لغو شده دیگر بر افرادی که ویزای مهاجرتی دارند تأثیر گذاشته است.

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×