breadcrumbs_delimiter رمز ارز‌ها breadcrumbs_delimiter به Zombie Cryptocalypse خوش آمدید
رمز ارز‌ها

به Zombie Cryptocalypse خوش آمدید

خرداد 2, 1401 30145

در سال 2008، ذخیره پشتیبان اساساً خانه ها بود. در ارزهای دیجیتال، من در این مورد کاملاً جدی هستم، ذخیره پشتوانه زودباوری است.

به نظر می رسد که شما می گویید، یکی، رمزارزها همه مزخرف هستند، اما، دو ، مزخرفات تا بی نهایت ادامه خواهند داشت، زیرا تا زمانی که بتوانید پولی را از روی هوا اختراع کنید، می توانید یک مکنده برای خرید آن پیدا کنید. مگر اینکه دولت ها وارد عمل شوند و بگویند دیگر نمی توانید کارهای خاصی را انجام دهید.

بله. خبر خوب این است که مقرراتی در راه است. خزانه داری این موارد را بسیار دقیق بررسی می کند زیرا اساسا باید مطمئن شوند که این کریپتو بوزوها نمی توانند اقتصاد واقعی را که مردم در آن زندگی می کنند خراب کنند. و آنها کاملاً آن را خراب می کنند، زیرا آنها احمق هستند. و آنها طعم آن را در سال 2019 چشیدند، وقتی فیس بوک ارز دیجیتال لیبرا خود را انجام داد ، یا تلاش کرد و هر رگولاتوری، بانک مرکزی و وزارت دارایی در جهان گفت: “نه، شما خونین نیستید.” چون فیس‌بوک نمی‌دانست چه کار می‌کنند و واقعاً مغرور بودند که اهمیتی نمی‌دهند که نمی‌دانند چه می‌کنند. بنابراین اساساً، حدود یک ماه بعد، کل دولت ایالات متحده، دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در این امر متحد شدند و آن را مانند یک باگ له کردند.

پس در مورد سؤال مقررات، آیا ما هستیم صحبت در مورد چیزی مانند، اگر شما یک استیبل کوین دارید، در واقع باید حسابرسی شوید و ثابت کنید که واقعاً برای هر یک از این استیبل کوین هایی که می گویید یک دلار پشتوانه دارند، یک دلار دارید؟

این نوع پیشنهاد، بله. نسخه‌های مختلفی از این وجود دارد، مانند الزام به صدور استیبل کوین‌ها توسط بانک‌های واقعی که به شدت تحت نظارت هستند و غیره. قوانینی در این زمینه ارائه شده است. هیچ‌کدام تصویب نشده است، اما این ایده‌ها بسیار به گوش می‌رسد.

موضوع این است که تنظیم‌کننده‌ها تمایلی به حرکت خیلی سریع ندارند و همچنین بودجه‌های اجرایی را محدود کرده‌اند. اما من به شما می گویم چه کسی واقعاً می خواهد رمزنگاری را تنظیم کند: پلیس های پولشویی. FinCEN پلیس های کاملاً بی طنزی هستند که برایشان مهم نیست که کسب و کار شما را خراب کنند. و در سطح بین المللی، FATF، که قوانینی را وضع می‌کنند که به قانون‌گذاران توصیه می‌شود در صورتی که می‌خواهند کشورشان اجازه تجارت داشته باشد، از آنها پیروی کنند. با هر کس دیگری آن بچه ها یک دسته قوانین که در سال 2021 در مورد قابل ردیابی تر کردن تراکنش های رمزنگاری شده است. من فکر می کنم ما به نوعی بازار رمزنگاری دو سرعته خواهیم رسید. شما نهادهایی خواهید داشت که صرافی های شناخته شده ای هستند که در آن افراد قابل ردیابی هستند، و تغییر آن به پول واقعی نسبتاً آسان است، و سپس بازار دیگری وجود خواهد داشت که به شدت در حال اجرا است و به طور باورنکردنی غیرقابل تنظیم است و بسیار سخت تر است. زمان رسیدن به دلارهای گرانبهای ایالات متحده است.

بیشتر مردم صاحب هیچ رمزنگاری نیستند، و با این حال شما وفاداری دارید ارائه بیت کوین در 401(k)s، شما موسسات وال استریت دارید که به طور فزاینده ای روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند. فروپاشی کریپتو چقدر می‌تواند بر اقتصاد گسترده‌تر تأثیر بگذارد؟

مهم‌ترین چیزی که باید نگران آن باشید این است که این بوزوها واقعاً می‌خواهند تارهای خود را وارد دنیای واقعی کنند. پول من فکر می کنم برای بسیاری از آنها، این پایان بازی است: آن را در حساب های بازنشستگی افراد بیاورید. اکنون، وزارت کار در واقع یک اعلان در ماه مارس به مشاوران مالی هشدار داد که به بازنشستگان نگویند 401(k) خود را در رمزنگاری قرار دهند. و فیدلیتی رفت و به هر حال این محصول را عرضه کرد. آن‌ها واقعاً، واقعاً می‌خواهند وارد محصولات مهم شوند، زیرا به این ترتیب، وقتی فروپاشید، به دنبال این هستند که دولت به آخرین راه‌حل تبدیل شود. و این چیزی است که باید به شدت با آن مبارزه کرد. هنوز این اتفاق نیفتاده است، اما باید از آن بترسیم.


اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در داستان های ما خریداری کنید، ممکن است ما دریافت کمیسیون این به حمایت از روزنامه‌نگاری ما کمک می‌کند. بیشتر بدانید .

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×