breadcrumbs_delimiter رمز ارز‌ها breadcrumbs_delimiter EOS هیپ ترین بلاک چین جهان بود. طرفداران آن آن را می خواهند
رمز ارز‌ها

EOS هیپ ترین بلاک چین جهان بود. طرفداران آن آن را می خواهند

اردیبهشت 20, 1401 3053

EOS VC Block.one پول خود را به کار گرفت از طریق مشارکت با سایر سرمایه گذاران، از جمله شرکت نووگراتز Galaxy Digital، سرمایه گذاران آسیایی مایکل کائو و وینی لیو، صندوق مستقر در لندن SVK Crypto، و شرکت آلمانی FinLab. این کارمند سابق مستقر در هنگ کنگ می‌گوید این راهی بود برای «برون‌سپاری» کار به این شرکا، به جای صرف وقت برای جستجوی شرکت‌هایی که از فناوری زیربنای EOS استفاده می‌کردند، که به گفته کارمند، بلومر آن را «یک حواس‌پرتی» می‌دانست.

آنها می گویند: «در فضای رمزنگاری، افرادی که از EOS استفاده می کنند شرکت های کوچکی هستند. «برندان واقعاً علاقه‌ای به انجام این معاملات کوچک VC نداشت.»

داده‌های Crunchbase و بیانیه‌های مطبوعاتی خود Block.one نشان می‌دهد که Block.one حدود 675 میلیون دلار در شراکت ها الف>. اما محل نگهداری برخی از وجوه نامشخص است: 50 میلیون دلار سرمایه گذاری در مشارکت با TomorrowBC—شرکتی که توسط درک راندل، مدیر عامل TomorrowVentures اریک اشمیت اداره می شود. طبق داده‌های PitchBook، تا سال 2022 مورد استفاده قرار نگرفته است و سرمایه‌گذاری 750000 دلاری در استارت‌آپ تجارت رمزنگاری LogosBlock را ممنوع می‌کند. راندل و اشمیت به چندین درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

بعد از اولتیماتوم ENF، در 10 نوامبر، بلومر و پیرس برای ملاقات با لا رز به کانادا پرواز کردند. در یک پست وبلاگ لا رز می گوید که او مدام درخواست می کرد که بخشی از درآمد ICO به ENF داده شود، اما درخواست های او “هر بار به سرعت رد می شد.”

درست قبل از جلسه، Block.one حدود 45 میلیون توکن EOS (به ارزش 216 میلیون دلار در آن زمان) را در ازای سهام خود در Block به پیرس منتقل کرده بود. یکی در توییتر، پیرس نجات EOS را از طریق راه‌اندازی یک شرکت سرمایه‌گذاری به نام Helios، که با توکن‌های تازه به‌دست‌آمده وقف می‌شود، پیشنهاد کرد. پیرس در نوامبر به WIRED گفت: «من دیگر سهامدار [Block.one] نیستم، به این معنی که هیچ محدودیتی ندارم. “من آزادم هر کاری که فکر می کنم برای اکوسیستم در این مرحله ضروری است انجام دهم. “

اما، وضعیت او به زودی در جریان مذاکرات به مشکل تبدیل شد. بیشتر توکن‌هایی که برای خرید Pierce استفاده می‌شد، هنوز در حال واگذاری بودند. لا رز می‌گوید: «شبکه بر این باور بود که آن توکن‌ها مال آن‌ها هستند، و Block.one معتقد بود که آن‌ها مال آن‌ها هستند.

بعد از هفته‌ها مذاکرات بیهوده، در 7 دسامبر، تولیدکنندگان بلوک EOS اسکریپتی را اجرا کرد که واگذاری توکن های Block.one، از جمله مواردی که به پیرس فروخته شده بود را متوقف کرد و عملاً خرید او را مسدود کرد. پیش از این تصمیم، پیرس به WIRED گفت که چنین حرکتی “تأثیر بسیار منفی بر اعتماد” در اکوسیستم EOS خواهد داشت، و بنابراین او انتظار داشت که لغو شود.

لا رز می گوید پیرس تصمیم نهایی را به خوبی نگرفت. او می گوید: «معلوم است که او خوشحال نبود. “او عصبانی بود. او من را تهدید به مرگ کرد.» در مصاحبه‌ای که او در اواخر دسامبر با وب‌سایت خبری بلاک چین Bywire News، پیرس انجام داد، در حالی که موسیقی دیسکو در یک کلوب پورتوریکویی پخش می‌شد، فدورا به تن کرد. پس زمینه، گفت که به خاطر نمی آورد که تهدیدی کرده باشد، اما در صورت وجود عذرخواهی کرد.

لا رز می گوید: «از طرف Block.one طلاق کاملاً تمیز بود. آنها اکنون دیگر نیازی به نگرانی در مورد شبکه ندارند، شبکه ای که واقعاً به آن اهمیت نمی دادند و این برای آنها زمان می برد. Larimer و دیگر توسعه دهندگان ارشد اکنون دوباره کار روی کد EOS را تحت ENF آغاز کرده اند. این بنیاد کمک‌های مالی را برای شرکت‌هایی اعلام کرده است که برنامه‌های کاربردی برای شبکه ایجاد می‌کنند.

راه‌اندازی Bullish، به نظر لا رز، بزرگترین کودتای Block.one است. او می‌گوید: «آنها اساساً با 9 میلیارد دلار فرار می‌کنند. “و آنها این کار را به روش قانونی انجام دادند.”

در 10 فوریه، پست در صفحه متوسط ​​ENF اعلام کرد که یک شرکت حقوقی را با هدف “مسئول نگه داشتن Block.one برای اقدامات گذشته و وعده های ناقص خود” استخدام کرده است. یک توییت همراه توسط لا رز این مفهوم خانه را چکش کرد. در این بیانیه آمده است: «بررسی تمام مراجع قانونی ممکن برای دریافت خسارت 4.1 میلیارد دلاری در حال انجام است». بیایید این کار را با هم انجام دهیم! #4BillionDAO در راه است.”

لا رز می‌گوید: «ما قربانی هستیم. “جامعه در حال بازپس گیری زنجیره برای خود است.”

گزارش اضافی توسط گرگ باربر

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×