breadcrumbs_delimiter استارت آپ breadcrumbs_delimiter همه می خواهند کارآفرین باشند
استارت آپ

همه می خواهند کارآفرین باشند

بهمن 4, 1400 2064

Angela Muhwezi-Hall مدتها قبل از شیوع بیماری همه گیر یک ایده راه اندازی داشت — هرگز زمان مناسبی به نظر نمی رسید. . او یک شغل ثابت در دانشگاه، 401(k) و توانایی مرخصی با حقوق داشت. سپس مارس 2020 فرا رسید. وقتی دانشگاه تعطیل شد و موهوی هال از خانه عقب نشینی کرد تا به کار خود ادامه دهد، او شروع به جهش کرد.

آنچه می خواست بسازد یک پلت فرم شغلی بود. برای کارگران خدماتی در حالی که این ایده قدیمی بود، زمان‌بندی ناگهان عالی بود: میلیون‌ها کارگر خدماتی به تازگی اخراج شده بودند و به دنبال شغل جدید بودند. او خواهرش دبورا گلدنی را برای کمک به ساخت یک نمونه اولیه استخدام کرد. در ماه آگوست، خواهران شغل تمام وقت خود را رها کردند تا در استارتاپ QuickHire کار کنند.

موهوزی هال و گلدنی بخشی از موج رو به افزایش کارآفرینانی هستند که برای اولین بار کار می کنند. بر اساس اداره سرشماری ایالات متحده، در سال 2021، بیش از 5.4 میلیون درخواست برای مشاغل جدید ثبت شد. این 23 درصد بیشتر از سال 2020 و حدود دو برابر بیشتر از یک دهه قبل است. انفجار ناگهانی فعالیت استارتاپی رکود دهه طولانی، و بزرگترین رونق کارآفرینی در نیم قرن اخیر را ایجاد کرده است.

استوارت تورن‌هیل، مدیر اجرایی Zell می‌گوید: «مردم از کاری که انجام می‌دهند ناراضی شده‌اند و ممکن است کاری را که مدتی می‌خواستند انجام دهند، انجام دهند. موسسه مطالعات کارآفرینی لوری در دانشگاه میشیگان. برخی از افرادی که در نزدیکی شروع همه‌گیری مرخصی یا اخراج شدند، از سر ناچاری کارآفرین شدند. دیگران کارهای خوب خود را بررسی کردند و تصمیم گرفتند که می توانند کار بهتری انجام دهند.

UABmB BaseText-fETRLB MessageBannerContent-gbOyDT hkSZSE jvVExK gPHDfG” readability=”27.428571428571″>

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×