breadcrumbs_delimiter سیاست breadcrumbs_delimiter انتخاب های FCC بایدن یک “تیم رویایی” برای طرفداران پهنای باند است
سیاست

انتخاب های FCC بایدن یک “تیم رویایی” برای طرفداران پهنای باند است

آبان 5, 1400 2099

رئیس جمهور بایدن سرانجام روز سه شنبه انتخاب های خود را برای کمیسیون ارتباطات فدرال انجام داد و به تاخیر گیج کننده که مجبور شد دموکرات ها به جای اکثریت 3-2 که حزب رئیس جمهور معمولاً از آن برخوردار است، در یک بن بست 2-2 با جمهوری خواهان عمل کنند.

خود نام ها آشنا هستند. جسیکا روزن وورسل که از ژانویه به عنوان رئیس FCC فعالیت می کند، به عنوان رئیس دائمی انتخاب شد. بایدن همچنین با نامزد کردن جیجی سون، یک مدافع قدیمی مصرف‌کننده که در سال‌های اوباما از مقامات FCC بود، جای خالی دموکرات‌ها را در کمیسیون پر خواهد کرد. پس از آن-FCC-chair Tom Wheeler سون را در سال 2013 برای خدمت به عنوان مشاور خود انتخاب کرد، نقشی که در آن او از نت قوی حمایت کرد. قوانین بی طرفی و مقررات حمل مشترک عنوان دوم ارائه دهندگان خدمات اینترنتی.

بایدن توانست فوراً روزن وورسل را از مقام ریاست به ریاست دائم ارتقا دهد، زیرا رئیس جمهور می تواند هر نشستی را انتخاب کند. کمیسر به عنوان رئیس اما دوره پنج ساله فعلی Rosenworcel قبلاً منقضی شده بود، و او باید FCC را به طور کامل در ژانویه ترک کند، اگر این کار را انجام دهد. یک اصطلاح جدید نگیرید این بدان معناست که بایدن نامزدهای خود را برای روزن وورسل و سون به سنا ارائه کند و سنا باید آنها را تأیید کند تا در ابتدای سال 2022 اکثریت 2-1 را به جمهوری خواهان ندهد.

نامزدها دوشنبه شب توسط Politico و نیویورک تایمز و اعلام توسط کاخ سفید در روز سه شنبه . کاخ سفید گفت: در نزدیک به 10 سال خود به عنوان کمیسر FCC، Rosenworcel “برای ارتقای فرصت ها، دسترسی و مقرون به صرفه تر در خدمات ارتباطی ما کار کرده است تا اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها به موفقیت قرن 21 دست می یابند.” :

از مبارزه برای محافظت از اینترنت باز، تا اطمینان از دسترسی به پهنای باند برای دانش‌آموزانی که از طریق صندوق اتصال اضطراری FCC در شکاف تکالیف گیر افتاده‌اند، تا اطمینان حاصل شود که خانواده‌هایی که برای تامین هزینه خدمات اینترنت تلاش می‌کنند، از طریق برنامه مزایای پهنای باند اضطراری متصل بمانند. او یک قهرمان برای اتصال برای همه بوده است. او پیشرو در سیاست طیف است و راه‌های جدیدی برای پشتیبانی از خدمات بی‌سیم از Wi-Fi گرفته تا ویدئو و اینترنت اشیا ایجاد می‌کند. او برای مبارزه با تماس‌های غیرقانونی غیرقانونی و تقویت حمایت از مصرف‌کننده در سیاست‌های مخابراتی ما مبارزه کرده است.

تأیید سنا اغلب چند ماه یا بیشتر طول می‌کشد، اما احتمالاً نامزدی Rosenworcel و Sohn انجام خواهد شد. با توجه به شرایط به سرعت پیگیری شود.

سون تقریباً منتخب صندلی بایدن بود

در سال 2001، سون یک گروه حمایت از مصرف کننده Public Knowledge را تأسیس کرد و تا زمانی که برای ویلر کار کرد رئیس آن گروه بود. در FCC بنا بر گزارش ها، بایدن ماه ها پیش نام سون را برای کرسی نشان داده بود اما پس از پشت پرده مخالفت سناتورها. یک FCC تحت رهبری سون ممکن است شبیه کمیسیون تجارت فدرال در دوره لینا خان باشد، انتخابی بایدن که FTC را به یک تنظیم کننده ضد انحصار تهاجمی تبدیل می کند.

“جیجی برای بیش از 30 سال کاخ سفید در اعلام نامزدی وی گفت: برای دفاع و حفظ سیاست‌های رقابت اساسی و نوآوری که دسترسی به اینترنت باند پهن را فراگیرتر، رقابتی‌تر، مقرون به صرفه‌تر، بازتر و محافظت از حریم خصوصی کاربران کرده است، تلاش کرده است.

نداشتن سون به عنوان صندلی احتمالاً برای ارائه دهندگان بزرگ مخابراتی که تقریباً با هر طرحی برای تنظیم صنعت پهنای باند و تلویزیون کابلی مخالف هستند، کمی آرامش بخش است. در ماه جولای، گزارش‌های مربوط به نامزدی احتمالی سون، پیتر سوپینو، تحلیلگر رسانه‌ای برنشتاین را به نوشتن، “به عنوان رئیس ما فکر می‌کنیم که سون احتمالاً نوعی تنظیم قیمت پهنای باند را دنبال خواهد کرد.” او همچنین نوشت که “اگر سون منصوب شود، انتظار داریم سهام کابل سقوط کند.”

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×