breadcrumbs_delimiter کامپیوتر و نرم افزار breadcrumbs_delimiter لپ تاپ مدرسه قرض گرفته اید؟ به برگه های باز خود توجه کنید
کامپیوتر و نرم افزار

لپ تاپ مدرسه قرض گرفته اید؟ به برگه های باز خود توجه کنید

مهر 15, 1400 3032

رایان فیلیپس، مدیر ارتباطات ناحیه مدرسه، می‌گوید ویژگی‌های Securly برای محافظت از حریم خصوصی دانش‌آموزان طراحی شده‌اند، فقط برای دستگاه‌های صادر شده از ناحیه مورد نیاز است و معلمان می‌توانند فقط کامپیوتر دانش آموز را در ساعات مدرسه مشاهده کنید. Securly قبل از انتشار این مقاله به درخواست نظر پاسخ نداد. پس از انتشار اولیه، سخنگوی Securly گفت که مدیران منطقه می‌توانند مشاهده صفحه را غیرفعال کنند، این محصول دانش‌آموزان را از شروع جلسه کلاس مطلع می‌کند، و مدارس می‌توانند معلمان را محدود کنند که فقط جلسات کلاس را در ساعات مدرسه شروع کنند.

در یک گزارش اوایل این ماه، مرکز دموکراسی و فناوری، یک سازمان غیرانتفاعی سیاست فناوری مستقر در واشنگتن دی سی، گفت که نرم افزار نصب شده بر روی کامپیوترهای مدرسه اساساً دو کلاس از دانش آموزان را ایجاد می کند. آنهایی که از خانواده‌های کم‌درآمد هستند بیشتر از رایانه‌های مدرسه استفاده می‌کنند، و بنابراین احتمال بیشتری وجود دارد که تحت نظر باشند.

«فرضیه ما این بود که گروه‌های خاصی از دانش‌آموزان وجود دارند، به احتمال زیاد آن‌ها الیزابت لیرد، یکی از نویسندگان گزارش توضیح می دهد که حضور در مدارس کم درآمد، که بیشتر به دستگاه های صادر شده توسط مدرسه متکی خواهند بود و بنابراین تحت نظارت و ردیابی بیشتری نسبت به همسالان خود قرار می گیرند که اساساً می توانند انصراف دهند. /p>

این گزارش نشان داد که خانواده‌های سیاه‌پوست و اسپانیایی‌تبار بیشتر از همتایان سفیدپوست خود به دستگاه‌های مدرسه متکی هستند و به احتمال زیاد نسبت به پیامدهای انضباطی احتمالی نرم‌افزار نظارت ابراز نگرانی می‌کنند.

این گروه گفت که نرم‌افزار نظارت از شرکت‌هایی مانند Securly و GoGuardian طیف وسیعی از قابلیت‌ها را ارائه می‌دهد، از مسدود کردن دسترسی به محتوای بزرگسالان و پرچم‌گذاری برخی کلمات کلیدی (توهین، ناسزا، اصطلاحات مرتبط با خودآزاری، خشونت). ، و غیره) به معلمان اجازه می دهد تا صفحه نمایش دانش آموزان را در زمان واقعی ببینند و تغییراتی ایجاد کنند.

«نمی‌دانم. بدانید که وظیفه من به‌عنوان یک مربی این است که وقتی دانش‌آموزان در خانه هستند به محتوایی که نگاه می‌کنند نظارت کنم.» او می‌گوید. “من این شغل خانواده را در نظر می‌گیرم.”

در صحبت با معلمان دیگر درباره GoGuardian، نرم‌افزار نظارتی مورد استفاده در فیلادلفیا، او متوجه شد که رویکرد ثابتی برای نظارت بر فعالیت آنلاین دانش‌آموزان وجود ندارد. . او می‌گوید که فقدان نظارت منجر به رویکرد مورد به مورد برای تنبیه دانش‌آموزان شده است که می‌تواند به ناعادلانه به دانش‌آموزان رنگین پوست آسیب برساند.

«واقعاً به ما داده نشده است. هیچ استانداردی به عنوان مربی، مثلاً وظیفه ما در ارائه گزارش چیست؟ آیا این همان چیزی است که در کلاس درس ما اتفاق می افتد؟» او می گوید. تحقیقات سپتامبر از مرکز صداقت عمومی و USA Today نشان داد که در حالی که نیمی از دانش‌آموزان در فیلادلفیا سیاه‌پوست هستند، تقریباً نزدیک به سه چهارم دانش آموزان برای مدرسه به پلیس مراجعه کردند- حوادث مرتبط یکی از نمایندگان منطقه مدرسه درخواستی برای اظهار نظر نداد.

“ما می دانیم که وقتی کودکان با هر نوع اقدام انضباطی روبرو می شوند و سیاه یا قهوه ای هستند، آنها برازاس می‌گوید: «برازاس و لیرد هر دو به «خط لوله مدرسه به زندان» اشاره کردند، جایی که دانش‌آموزان رنگین‌پوست به شدت تنبیه می‌شوند. مدرسه نسبت به دانش‌آموزان سفیدپوست به‌خاطر همان جرایم، آنها را در معرض مجریان قانون، سیستم قضایی اطفال و در نهایت سیستم زندان بزرگسالان قرار می‌دهد.

حتی برخی از والدین دانش‌آموزانی که دستگاه‌های خود را دارند. سیل نرم‌افزارهای تولید شده توسط مدرسه را بسیار طاقت‌فرسا دید.

کاسی کرزول، والدینی با فرزندان در مدارس دولتی شیکاگو، فهرستی از هر نرم‌افزاری را که دخترش دبیرستانی بود، نگه داشت. سال دوم، برای دانلود خواسته شد. در عرض دو ماه، 15 مورد وجود داشت.

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×