breadcrumbs_delimiter ارتباطات breadcrumbs_delimiter یک دادخواست FTC می گوید مرزی در مورد سرعت اینترنت دروغ گفته است
ارتباطات

یک دادخواست FTC می گوید مرزی در مورد سرعت اینترنت دروغ گفته است

اردیبهشت 31, 1400 4086

فرانتیر گفت: “شکایت شاکیان شامل ادعاهای بی اساس است، هرگونه آسیب مالی احتمالی به مشتریان Frontier را بیش از حد بیان می کند و حقایق مهم را نادیده می گیرد.” “Frontier خدمات اینترنت را در برخی از مناطق روستایی کشور ارائه می دهد که اغلب دارای مناطق چالش برانگیز هستند، کم جمعیت تر هستند و سرویس دهی آنها سخت ترین است. سرویس اینترنت DSL روستایی Frontier در هنگام راه اندازی با استقبال مشتاقانه مواجه شد و مشتریان راضی بسیاری را حفظ کرد. سال‌ها.”

دعوی حقوقی FTC با وعده‌های سرعت تبلیغ‌شده Frontier مخالفت می‌کند، که در آن ISP “نماینده این است که مصرف‌کنندگان می‌توانند سرویس اینترنت DSL را “تا” یا “به سرعت” دریافت کنند. سرعت خاصی که بر حسب مگابیت در ثانیه کمیت می شود، با سرعت های تبلیغ شده از 1 مگابیت در ثانیه تا 45 مگابیت در ثانیه.

تبلیغات مرزی به طور برجسته قیمت و حداکثر سرعت را نشان می دهند، در حالی که بیان می کنند “در چاپ ریز و نامحسوس جدا شده اند. از پیام اصلی آگهی [که] «حداکثر سرعت سرویس در همه مکان‌ها در دسترس نیست و حداکثر سرعت برای سرویس دهی به محل شما ممکن است کمتر از حداکثر سرعت در این محدوده باشد». فرانتیر با وجود اینکه می‌داند این سرعت‌ها را ارائه نمی‌کند، سرعت‌ها را برای مشتریان خاصی تبلیغ می‌کند، شکایت همچنین می‌گوید:

زمانی که Frontier نامه‌ای را به آدرس محل سکونت مصرف‌کننده ارسال می‌کند یا تبلیغات دیجیتالی را نمایش می‌دهد. برای مصرف کنندگان با آدرس های مسکونی شناخته شده به Frontier، Frontier به اطلاعاتی دسترسی دارد که نشان می دهد نمی تواند برخی از سطوح سرعت اینترنت DSL خود را به برخی از مصرف کنندگان ارائه دهد، بر اساس عواملی مانند فاصله آدرس از تجهیزات شبکه Frontier، که Frontier به راحتی می تواند آنها را محاسبه کند. یا تخمین برای بسیاری از آدرس ها. در موارد متعددی، Frontier آگهی‌هایی را برای مصرف‌کنندگان برای خدمات اینترنت DSL با سطوح سرعتی ارسال کرده است که Frontier نمی‌توانست آن‌ها را ارائه دهد.

در بسیاری از موارد، “Frontier یا نمایندگان فروش آن” به مصرف کنندگان پیشنهاد داده اند، و این مصرف کنندگان پذیرفته اند، اشتراک هایی برای سرویس اینترنت DSL با سطوح سرعتی که Frontier نمی تواند به آن مصرف کنندگان ارائه دهد،” در این دادخواست آمده است.

Frontier عمداً بسیاری از مشتریان را محدود می کند. در دعوای قضایی چنین آمده است:

در واقع، محدودیت‌های شبکه اعمال‌شده توسط Frontier، بسیاری از مصرف‌کنندگان را از دریافت خدمات اینترنت DSL با سرعت‌های مشابه باز می‌دارد. سطوح خدماتی که برای آنها پرداخت می کنند.

Frontier زمانی که Frontier سرعت اینترنت DSL را که در اختیار شما قرار می دهد به صورت داخلی “تدارک” یا محدود می کند، یکی از این محدودیت های شبکه را اعمال می کند. هر خانه به شبکه خود متصل است. یک خانه نمی‌تواند خدمات اینترنت DSL را بیش از سرعتی که برای آن تعیین شده است، دریافت کند.

Frontier قصد دارد سرعت‌های ارائه شده خود را تا حدی برای اعمال تمایز بین آن تنظیم کند. سطوح سرعتی که به مصرف کنندگان ارائه می دهد، و تا حدی برای منعکس کردن آنچه که Frontier پیش بینی می کند محدودیت های سرعتی باشد که Frontier از نظر فنی قادر به ارائه به یک مصرف کننده معین است… در موارد متعدد، Frontier سرعت های آهسته تر از سطوح را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. سرویس اینترنت DSL که در آن مشترک شده‌اند، و از دریافت خدمات با سرعتی مطابق با سطح خدماتی که برای آن پرداخت می‌کنند، جلوگیری می‌کند.

تامین یک حد بالایی تعیین می‌کند. در این دادخواست اشاره شده است که سرعت “اما نه یک حد پایین”. بسیاری از مشتریان به ندرت یا هرگز حداکثر سرعت ارائه شده را به دلیل عوامل شناخته شده توسط Frontier و تحت کنترل Frontier، از جمله عوامل فیزیکی، مانند فواصل طولانی بین تجهیزات شبکه مرکزی Frontier و خانه های مصرف کنندگان، و عوامل فنی، مانند پهنای باند کم، دریافت نمی کنند. DSLAMها و تجهیزات شبکه منسوخ و/یا بارگذاری شده بیش از حد،” در این دادخواست آمده است.

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×