breadcrumbs_delimiter ارتباطات breadcrumbs_delimiter بایدن طرح پهنای باند خود را اعلام می کند – و ISP ها از آن متنفر خواهند بود
ارتباطات

بایدن طرح پهنای باند خود را اعلام می کند – و ISP ها از آن متنفر خواهند بود

فروردین 12, 1400 5085

برنامه پرزیدنت بایدن برای اتصال همه آمریکایی‌ها با پهنای باند پرسرعت شامل پیشنهادهایی برای تقویت رقابت، ایجاد بیشتر در سطح عمومی است. شبکه های تحت مالکیت، قیمت ها را کاهش داده و به جای شبکه هایی که به سرعت منسوخ می شوند، شبکه های “مطمئن به آینده” را در اولویت قرار دهید. به عبارت دیگر، این طرح شامل برخی از ایده‌های کمتر مورد علاقه صنعت پهنای باند است و مطمئناً با مقاومت شدید گروه‌های لابی کابلی و مخابراتی و جمهوری‌خواهان مواجه خواهد شد.

100 میلیارد دلاری بایدن پهن باند بخشی از طرح مشاغل آمریکایی است که توسط کاخ سفید در فکت شیت چهارشنبه منتشر شد. جزئیات پهنای باند منتشر شده تا کنون کمی مبهم است، و این طرح می تواند در کنگره تغییر کند، اما چیزهای زیادی برای کاربران اینترنت وجود دارد.

“رئیس جمهور معتقد است که ما می توانیم مقرون به صرفه باشیم. در این برگه اطلاعات آمده است، پهنای باند قابل اعتماد و پرسرعت برای هر آمریکایی از طریق سرمایه گذاری تاریخی 100 میلیارد دلاری. 100 میلیارد دلار بودجه پهنای باند طی چند سال توزیع می شود، زیرا کل طرح مشاغل قرار است “در این دهه حدود 2 تریلیون دلار سرمایه گذاری کند.”

شبکه های متعلق به شهرداری، سازمان های غیرانتفاعی و تعاونی ها نقش مهمی در توسعه پیشنهادی بایدن ایفا کنند. صنعت پهنای باند و جمهوری‌خواهان سال‌هاست که با شبکه‌های متعلق به شهرها می‌جنگند، و تقریباً 20 ایالت قوانینی دارند که رشد پهنای باند شهری را محدود می‌کند. در حالی که دموکرات ها پیشنهاد کرده اند با حذف این قوانین ایالتی، جمهوریخواهان کنگره ماه گذشته پیشنهاد شد یک ممنوعیت سراسری پهنای باند شهری.

طرح بایدن “حمایت از شبکه‌های پهنای باند متعلق به، اداره یا وابسته به دولت‌های محلی را در اولویت قرار می‌دهد، در برگه اطلاعات کاخ سفید گفت: سازمان‌های غیرانتفاعی و تعاونی‌ها – ارائه‌دهندگانی که فشار کمتری برای سودآوری دارند و متعهد به خدمت به کل جوامع هستند.

طرح بایدن همچنین به دنبال “ترویج شفافیت قیمت‌ها است.” و رقابت بین ارائه دهندگان اینترنت، از جمله با برداشتن موانعی که مانع از رقابت ارائه دهندگان تحت مالکیت یا وابسته به شهرداری و تعاونی های برق روستایی در یک زمین بازی یکنواخت با ارائه دهندگان خصوصی می شود، و از ارائه‌دهندگان اینترنت می‌خواهد قیمت‌هایی را که اعمال می‌کنند به‌صراحت افشا کنند.” بخش «رفع موانع» این بیانیه می‌تواند اشاره‌ای به لغو قوانین ایالتی باشد که پهنای باند شهری را محدود می‌کند، اما برگه اطلاعات در مورد آن نکته دقیق‌تر نبود.

این پیشنهاد. در این برگه اطلاعات آمده است: همچنین “تضمین می کند که بودجه برای زیرساخت ها در زمین های قبیله ای کنار گذاشته شده است و با ملل قبیله ای در مدیریت برنامه مشورت می شود.” “در این مسیر، مشاغل با درآمد خوب با حمایت از نیروی کار و حق سازماندهی و چانه زنی جمعی ایجاد خواهد کرد.” قیمت‌هایی که می‌گیرند» ایده دیگری است که توسط ارائه‌دهندگان بزرگ پهنای باند منفور هستند، که دوست دارند نرخ‌های پایین را تبلیغ کنند و سپس از طریق هزینه‌های پنهان، کاربران را با صورت‌حساب‌های ماهانه بسیار بالاتری مواجه کنند. مقررات Title II در دوره اوباما شامل قوانینی بود که به شفافیت قیمت بیشتری نیاز داشتند، اما آنها حذف زمانی که صندلی FCC آجیت پای منجر به رای گیری برای مقررات زدایی صنعت و لغو قوانین بی طرفی شبکه شد.

در برگه اطلاعات بایدن در مورد قوانین افشای قیمت مشخص نشده بود. پیشنهاد می کند، اما او همچنین قول اقدامات دیگری برای کاهش قیمت ها را داد. در برگه اطلاعات آمده است:

در حالی که رئیس‌جمهور تشخیص می‌دهد که یارانه‌های فردی برای پوشش هزینه‌های اینترنت ممکن است در کوتاه‌مدت مورد نیاز باشد، او معتقد است ارائه مداوم یارانه برای پوشش هزینه خدمات اینترنتی گران‌قیمت راه‌حل مناسبی برای مصرف‌کنندگان یا مالیات دهندگان نیست. آمریکایی‌ها هزینه زیادی برای اینترنت پرداخت می‌کنند – بسیار بیشتر از مردم در بسیاری از کشورها – و رئیس‌جمهور متعهد است که با کنگره همکاری کند تا راه‌حلی برای کاهش قیمت اینترنت برای همه آمریکایی‌ها بیابد، پذیرش را در مناطق روستایی و شهری افزایش دهد، و ارائه‌دهندگان را پاسخگو نگه دارد. ، و در پول مالیات دهندگان صرفه جویی کنید.

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×