» ارتباطات » دموکرات ها در مورد پهنای باند جهانی جدی هستند
ارتباطات

دموکرات ها در مورد پهنای باند جهانی جدی هستند

اسفند 23, 1399 50236

کنگره این هفته صندوق اتصال اضطراری 7.17 میلیارد دلاری را تصویب کرد که مدارس و کتابخانه‌ها از آن برای کمک به مردم برای دسترسی به اینترنت استفاده خواهند کرد. دسترسی در خانه صندوق بخشی از طرح نجات 1.9 تریلیون دلاری آمریکا روز چهارشنبه پس از تصویب در مجلس نمایندگان و سنا برای رئیس جمهور بایدن ارسال شد. بایدن لایحه را امضا کرد پنجشنبه.

>

صندوق اضطراری باید به دانش‌آموزانی کمک کند که در مناطقی زندگی می‌کنند که پهنای باند در دسترس است اما توانایی پرداخت آن را ندارند. این اقدام اضطراری ممکن است مقدمه ای باشد برای یک بسته پهن باند 94 میلیارد دلاری که شامل 80 میلیارد دلار برای استقرار پهنای باند پرسرعت می شود. بخش‌هایی از ایالات متحده که آن را ندارند.

دموکرات‌ها طرح 94 میلیارد دلاری پهنای باند را روز چهارشنبه معرفی کردند – هنوز مشخص نیست که آیا یا چه زمانی تصویب می‌شود، اما چنین ابتکاری‌ها بسیار مفید هستند. اکنون که دموکرات‌ها کاخ سفید و هر دو مجلس کنگره را کنترل می‌کنند، شانس بیشتری دارد. جزئیات بیشتر در مورد صورتحساب پهنای باند بزرگتر در ادامه این مقاله گنجانده شده است.

با صندوق اضطراری 7.17 میلیارد دلاری، کمیسیون ارتباطات فدرال باید ظرف 60 روز مقرراتی را برای اجرای دستورالعمل های کنگره صادر کند. جزئیات مربوط به زمان و نحوه توزیع بودجه هنوز در دسترس نیست. جسیکا روزنورسل، رئیس FCC گفت این صندوق ابزار مهمی برای بستن “شکاف در تکالیف” که بسیاری از کودکان را بدون دسترسی کافی به اینترنت رها می کند.

Rosenworcel «شکاف تکالیف کشور هرگز به‌اندازه این همه‌گیری با حرکت به سمت یادگیری از راه دور مشهود نبوده است». روز چهارشنبه گفت applauds-funds-remote-learning”>. “بنابراین، تصویب طرح نجات آمریکا که صندوق اتصال اضطراری را ایجاد می کند، خبر خوشایندی است. به این دلیل است که میلیون ها دانش آموز در حال حاضر در کلاس مجازی قفل شده اند. آنها نمی توانند تکالیف روزانه مدرسه را انجام دهند. آنها بچه هایی هستند که بیرون نشسته اند. رستوران فست فود فقط سعی می کند سیگنال Wi-Fi را برای رفتن به کلاس دریافت کند.”

روزن وورسل گفت تخمین های اخیر نشان می دهد که “حدود 17 میلیون کودک” قربانی این بیماری هستند. شکاف در تکالیف با یک سوم دانش‌آموزان سیاه‌پوست، لاتین، بومی آمریکا و آلاسکا که دسترسی به اینترنت پرسرعت در خانه ندارند.

“از بودجه جدید می‌توان برای پرداخت هزینه استفاده کرد. روزن وورسل گفت: تجهیزات و خدمات واجد شرایط برای مدارس و کتابخانه ها برای ارائه به دانش آموزانی که به آنها نیاز دارند.

بر اساس متن قانون جدید، مدارسی که بودجه دریافت می کنند آن را بین دانش آموزان و دانش آموزان توزیع می کنند. کارکنان برای خدمات و تجهیزات پهنای باند در “مکان هایی که شامل مکان هایی غیر از مدرسه هستند” پرداخت کنند. به طور مشابه، کتابخانه‌ها برای دسترسی به پهنای باند در «مکان‌هایی که مکان‌هایی غیر از کتابخانه را شامل می‌شوند» بودجه‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهند.

این بودجه می‌تواند برای هزینه‌های خدمات اینترنت و تجهیزات از جمله Wi-Fi استفاده شود. نقاط داغ، مودم ها، روترها و “دستگاه های متصل” مانند لپ تاپ و تبلت. FCC باید مبالغ بودجه فردی را تعیین کند، اما قانون امکان بازپرداخت تا 100 درصد هزینه‌های «معقول» را فراهم می‌کند.

صندوق اضطراری در سراسر همه‌گیری و برای همه‌گیری در دسترس خواهد بود. حداقل یک سال پس از اعلام پایان وضعیت اضطراری بهداشت عمومی توسط ایالات متحده. از پول خزانه داری ایالات متحده به جای صندوق خدمات جهانی FCC استفاده می کند، که از هزینه های پرداخت شده توسط مشترکین تلفن برای حمایت از برنامه E-rate برای مدارس و کتابخانه‌ها.

به‌طور جداگانه، جیمز کلایبرن (دولت کارولینای جنوبی) و سناتور امی کلوبوچار (دکتر) شلاق اکثریت مجلس نمایندگان -مینسوتا)، رئیس مشترک کنگره پهنای باند سنا، مبلغ 94 میلیارد دلاری اینترنت مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه در چهارشنبه y، گفت که “زیرساخت پهنای باند پرسرعت را در جوامع بدون خدمات و خدمات ضعیف ایجاد می کند تا شکاف دیجیتال را ببندد و اطمینان حاصل کنید که آمریکایی‌ها برای یادگیری و کار از خانه، دسترسی به خدمات بهداشتی از راه دور و ارتباط با عزیزانشان به اینترنت متصل هستند.”

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×