» سرگرمی » 10 بازی در زوم برای سرگرم کردن شما و دوستان
سرگرمی - کامپیوتر و نرم افزار

10 بازی در زوم برای سرگرم کردن شما و دوستان

مرداد 20, 1399 2050

2K
از تحصیلات کالج در تعداد زیادی از مشاغل، تقریباً همه به لطف شیوع اخیر، حضور خود را به صورت دیجیتال تثبیت کرده اند. با این حال، قبل از رمان کرونا، افراد زیادی از برنامه کنفرانس ویدیویی اطلاع نداشتند. قرنطینه در بحبوحه همه‌گیری باعث شده است که همه روش‌های گذراندن زمان خود را به‌جز کسانی که هنوز از خانه کار می‌کنند، خسته کنیم. علاوه بر این، اکنون که از نظر اجتماعی از خود فاصله گرفته ایم، چه راه بهتری برای برقراری ارتباط آنلاین با حلقه شما وجود دارد؟

بنابراین، زوم نباید همیشه مرتبط با کار باشد. خوشبختانه، بستری برای تعامل بیشتر با دوستانتان فراهم می‌کند و فرصت‌های جدیدی را برای سرگرمی باز می‌کند. سهولت استفاده و راحتی بالا آن را به یکی از بهترین برنامه‌های تماس ویدیویی با فضایی برای چندوظیفه تبدیل می‌کند.

علاوه بر این، اوقات خوشی را که با عزیزان و دوستانتان می گذرانید را دوباره زنده می کند و چیز متفاوتی را به میز ارائه می دهد. بنابراین، بدون هیچ مقدمه‌ای، به 10 بازی برتری می‌رسیم که می‌توانید بلافاصله با دوستان خود در Zoom بازی کنید.

1. Charades

Charades

شعر

Charades تا به امروز یک کلاسیک خانوادگی باقی مانده است، و اکنون که بازی می تواند به صورت آنلاین معرفی شود، امکانات حتی متنوع تر شده است. این بازی است که همه می توانند هر چند وقت یکبار بازی کنند و از صمیم قلب لذت ببرند. این طراحی شده است تا حداکثر تعامل را تضمین کند و به همه اجازه دهد به یک طریق یا به روش دیگر مشارکت کنند. این بازی توسط یک نفر کار می کند که تمام تمرکز را روی خودش می کند.

هر کلمه یا عبارتی مرتبط با موضوعات از همه جا به آنها داده می شود، و آنها باید آن کلمه را عمل کرده و اجرا کنند تا دیگران بتوانند حدس بزنند که چه خبر است. با جدا کردن تیم ها قبل از هر چیز، می توان در Zoom بازی کرد. این به تعیین تیم برنده و بازنده بعدا کمک می کند. یک عضو با نواختن شعار به ازای کلمه ای که به او داده شده است شروع می کند. همچنین، اینجاست که عملی بودن Zoom ظاهر می شود.

کاربران می‌توانند از ویژگی انحصاری «spotlight» زوم برای جلب توجه همه استفاده کنند، بنابراین هر مهماندار بداند چه کسی در آن زمان نمایش را اجرا می‌کند. از نظر زیبایی شناختی، این به یک تجربه تماشای بهتر نیز می رسد. Charade ها وقتی به درستی بازی می شوند می توانند سرگرم کننده باشند. می‌توانید از حلقه اجتماعی دوست‌داشتنی‌تان برای مشارکت و چاشنی گفتگوی Zoom استفاده کنید. از این تولیدکننده کلمات و عبارات Charades آنلاین استفاده کنید تا به شما کمک کند چیزهای هیجان انگیزی را در آنجا قرار دهید.

2. شکار لاشخور

یکی دیگر از ایده های بازی Zoom که از یک بازی فیزیکی عالی که در کنوانسیون ها و رویدادهای سراسر جهان میزبانی می شود، Scavenger Hunt است. انگار فرض می کنید غارنشینی از عصر حجر هستید و دنیا محل شکار شماست. با این حال، بازی به طور مشابه انجام می شود، منهای تمام تکامل.

به عنوان یک امتیاز، Scavenger Hunt می‌تواند به طرز شگفت‌انگیزی خوب کار کند، اگر بچه‌هایی در خانه داشته باشید. بازی‌هایی از این دست کودکان را نیز هیجان‌زده و شاد می‌کنند. شما این بازی را با میزبانی تعداد زیادی از افراد در جلسه Zoom خود انجام می دهید. وقتی همه جا خوش شدند، مسئول باید نام هر وسیله خانه، شی یا حتی چیزهای چند ساله اتاق زیر شیروانی را به شما بدهد. در عوض، باید شی اختصاص داده شده را در یک بازه زمانی دقیق پیدا کنید.

اکنون، چندین تنوع وجود دارد که می‌توانید برای اینکه همه چیز را چالش‌برانگیزتر و سرگرم‌کننده‌تر از همیشه کنید، اعمال کنید. به عنوان مثال، معماهایی را در بازی بگنجانید که تعیین می کند چه چیزی باید کشف شود. این می تواند دشواری (و همچنین سرگرمی!) را با جهش و مرز افزایش دهد.

3. مصور

Pictionary یک بازی است که با زوم به خوبی جریان دارد زیرا از ویژگی داخلی برنامه ویدیویی استفاده خواهید کرد. این بازی مطمئنا باعث خنده کل تیم خواهد شد. برای شروع، باید گزینه اشتراک‌گذاری صفحه را که در کنار نوار ابزار Zoom یافت می‌شود، انتخاب کنید. از آنجا، از شما خواسته می شود که یک صفحه تخته سفید انتخاب کنید یا به سادگی دسکتاپ خود را به اشتراک بگذارید.

برای دریافت Pictionary Rolling می توانید صفحه وایت برد را انتخاب کنید. اکنون، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند دوست یا حتی یک گروه بزرگ‌تر را دعوت کنید، اگر به دنبال گیم‌پلی مبتنی بر تیم هستید و آماده هستید. بازی با برداشتن یک کلمه و انجام بهترین سطح خود در تلاش برای ترسیم آن انجام می شود. واقعاً به همین سادگی است.

علاوه بر این، اکنون به وضوح مشخص شده است که چگونه گزینه اشتراک‌گذاری صفحه نمایش تخته سفید می‌تواند در این زمینه معجزه کند. مثل همیشه، می‌توانید با اضافه کردن چندین تغییر سخت‌افزار، سختی بازی را افزایش دهید. برای شروع، می توانید یک محدودیت زمانی دقیق اضافه کنید که به طور بالقوه می تواند طرف مقابل شما را تحت فشار قرار دهد تا پاسخ های اشتباه را فریاد بزند.

در اینجا یک مولد کلمه رایگان و خودکار تخصصی برای Pictionary وجود دارد. وقتی هیچ چیز مهمی به ذهنتان نمی رسد، می توانید از این ابزار برای به دست آوردن ایده های زیادی استفاده کنید. بازی نقاشی برای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان مجذوب کننده است و همه در Zoom with Pictionary اوقات خوشی را سپری خواهند کرد. لحظه ای که نقاشی را به درستی دریافت می کنید و واکنش های بعدی چیزی است که در پایان روز باید به گذشته نگاه کنید.

4. کارتهای علیه بشریت

Cards Against Humanity احتمالاً نمی‌خواهد وقتی شما آن را بازی می‌کنید، بچه‌های شما دراز بکشند. بله، این بازی مسخره ساخته شده برای بزرگسالان خانه است و باید بین دوستان بازی شود. در زوم، بازی را می توان مانند یک طلسم بازی کرد. این یکی از آن بازی‌هایی است که ساعت‌ها و ساعت‌ها سرگرمی هیجان‌انگیز ایجاد می‌کند و حال و هوای هیستریک ایجاد می‌کند.

این بازی دارای دو نوع کارت است – سیاه و سفید. کارت‌های سیاه عبارت‌های مضحکی هستند که می‌خواهید بخوانید، و کارت سفید خنده‌دارترین پاسخ‌ها را به آنها خواهد داد. به همان اندازه ساده است اما واقعاً خنده دار می شود.

این یکی از بهترین بازی‌هایی است که می‌توانید در زوم در حالی که به دوستان خود متصل هستید، بازی کنید، و همچنین بهترین راه برای از بین بردن زمان است. Cards Against Humanity را می توان با 25 دلار خریداری کرد و می توانید وب سایت مزخرف و پوچ آنها را در اینجا بررسی کنید.

اما، برای راحتی شما، نسخه رایگان بازی را با نام همه کارت‌های بد جستجو کرده‌ایم. که به همان اندازه خوب کار می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک اتاق درست کنید، دوستان خود را دعوت کنید و شروع به بازی این وحشی گری طنز کنید. البته، برای مرتبط کردن بازی با Zoom، باید از قبل اشتراک‌گذاری صفحه را تنظیم کنید تا همه به سرگرمی بپیوندند.

5. بیان کنید!

Articulate

مشخص کردن

اگر کلمه “تلفیق کردن” را در گوگل جستجو کنید، تعریف “داشتن یا نشان دادن توانایی صحبت کردن روان و منسجم” را خواهید یافت، و این دقیقاً همان چیزی است که بازی درباره آن است. در Articulate، شما تمام تلاش خود را می کنید تا یک کلمه را فقط با بیان نکردن خود کلمه توصیف کنید! طاقت فرسا اما بسیار سرگرم کننده.

این بازی بیشتر شبیه یک تمرین مغزی است که در آن خود را به چالش می‌کشید تا چیزی را با شیوایی کامل توضیح دهید. این به شما بستگی دارد که به دوستانتان اجازه دهید رفتار شما را مسخره کنند یا فقط به آنها چیزی چالش برانگیز بدهید تا در مورد آن فکر کنند. Articulate بهتر است با یک گروه بازی شود، بنابراین لذت سه برابر می شود. نظرات بیشتر، بهتر است.

با نگاهی متفاوت، بازی نیاز به مشارکت همه دارد، بنابراین درگیر کردن همه است. وقتی سیگنال‌های مختلط می‌فرستید و سعی می‌کنید بازی کلمات اعصاب‌برانگیز را به نمایش بگذارید، بیان کاملاً جریان دارد. این لحظه‌هایی است که همه را گیج می‌کنید و از سرگشتگی می‌لرزید.

علاوه بر این، بازی همچنین دارای تعداد زیادی روش هیجان انگیز دیگر برای بازی است، از جمله عبارات کامل که حتی هیجان انگیزتر و جذاب تر هستند. نمایشگاه کارت Articulate را بررسی کنید و مشاهده کنید که چگونه همه چیز را برای شما تنظیم کرده اند. اکنون، فقط به چند نفر نیاز دارید که با آنها بازی کنید، تا بتوانید مهمانی را شروع کنید.

6. روان

از توسعه دهندگان Heads Up! – بازی محبوب Charades در تلفن همراه، Psych ارائه می شود، جایی که شما در دنیایی از پاسخ های تخیلی قرار می گیرید که سرگرمی زیادی را در خود جمع می کنند. این بازی به شما و همراهانتان اجازه می‌دهد تا پاسخ صحیح را بین سایر سؤال‌های خنده‌دار و ساختگی برای سؤالات بسیار واقعی انتخاب کنید.

این یکی از بامزه‌ترین بازی‌های فهرست است و زمانی که با بهترین‌های خود بازی می‌کنید، فوق‌العاده عمل می‌کند. علاوه بر این، این برنامه حالت‌های دیگری را نیز در بازی دارد که یکی از آنها عبارت است از «و حقیقت بیرون می‌آید». واکنش‌های همه را به صورت زنده در Zoom مشاهده کنید و بازی را اینجا دریافت کنید.

7. بازی کارت

Playing Cards

کارت های بازی

کارت‌ها مورد علاقه مردم در سراسر جهان هستند و داده‌های PlayingGames.io فرصتی سرگرم‌کننده برای میزبانی مجموعه وسیعی از بازی‌های کارتی ارائه می‌کند که می‌توانید به صورت آنلاین با دوستان خود به صورت رایگان بازی کنید.

با تنوعی که دارند، بدیهی است که می‌خواهید برای خود و افرادی که قرار است با آن‌ها بازی کنید، چیزی امکان‌پذیر پیدا کنید.

یک بازی را انتخاب می‌کنید و سپس افراد را دعوت می‌کنید تا بتوانند به شما بپیوندند و سرگرمی‌هایی که در شرف وقوع است.

بازی‌های کلاسیک بسیاری مانند Checkers، Go Fish، Crazy Fights و موارد دیگر را خواهید یافت تا از سلیقه خود جلوگیری کنید.

8. Scattergories

یکی دیگر از موارد افزودنی ارزشمند به این لیست، Scattergories است، یک بازی آسان و در عین حال به همان اندازه سرگرم‌کننده که می‌توانید در زوم با عزیزانتان از آن لذت ببرید! Scatterogires در جلسات Zoom شما کمی سرزندگی ایجاد می کند و به همه این فرصت را می دهد که توانایی های کلمه ساز خود را آزمایش کنند.

وقتی یک حرف اولیه از هر دسته‌ای که می‌خواهید به شما داده می‌شود، بازی را خلاقانه بازی می‌کنید و باید با آن حرف کلمات بسازید. به عنوان یک اضافی، در صورت تایپ پاسخ با آلتراسیون، امتیاز جایزه دریافت می کنید.

به عنوان مثال، اگر حرف C را دریافت کردید، چارلز چاپلین را بنویسید و دست برتر را به دست آورید. در اینجا یکی از بهترین طرح بندی Scattergories برای لذت بردن با دوستان وجود دارد. با یک تکه کاغذ و چیزی برای نوشتن آماده کنید و جشن Zoom را شروع کنید!

9. جک باکس

Jackbox

جک باکس

یکی دیگر از موارد مهم افزوده شده به این لیست، Jackbox است، و شما این مورد را جذاب خواهید یافت. Jackbox مجموعه ای از بازی های مهمانی است که به شما امکان می دهد از انواع مختلفی از حالت های بازی لذت ببرید. شما و دوستانتان مطمئناً از Jackbox که دارای عناوین بیشماری است، بیشترین بهره را ببرید.

از لپ‌تاپ گرفته تا تلفن همراه، تطبیق پذیری Jackbox امکان پخش آن را در هر دستگاهی فراهم می‌کند و می‌توانید از Zoom برای افزایش لذت و تجربه کاربری نیز استفاده کنید. جک‌باکس دارای بسته‌های پارتی است – مجموعه‌ای از بازی‌های مختلف از بازی‌های بلوف کردن، بازی‌های مبتنی بر چیزهای بی‌اهمیت، طراحی و پر کردن فضای خالی. حتی کسانی که طرفدار بازی‌های ویدیویی نیستند مطمئناً از چیزی که Jackbox ارائه می‌کند لذت خواهند برد.

رابط بازی‌های مجموعه مهمانی اجازه می‌دهد تا زوم به‌طور یکپارچه راه‌اندازی شود و همه شما می‌توانید با هم از آن لذت ببرید. پخش‌کننده‌های توییچ مانند سونا رید به طور گسترده Jackbox را بررسی کرده‌اند و همه به یک نتیجه واحد رسیده‌اند که چگونه بازی‌های روی پلتفرم بسیار آسان هستند. و حتی برای کسانی که گیمر نیستند هم جذاب است.

این تخصص Jackbox است- ساخت بازی‌هایی با مکانیک‌های ساده برای اطمینان از اینکه همه اوقات خوبی را سپری می‌کنند. سری بازی‌های جک‌باکس پولی هستند و یک بسته مهمانی را می‌توان با قیمتی کمتر از 17 دلار خریداری کرد، زیرا اکثر آنها در حال حاضر در فروش هستند. Jackbox را اکنون دریافت کنید.

10. QuizUp

QuizUp

بازی مورد علاقه شخصی ما QuizUp است – یک بازی مبتنی بر چیزهای بی اهمیت که در آن شما می توانید از بین موضوعات بیشتری از آنچه که حتی فکرش را بکنید انتخاب کنید! بهترین قسمت؟ سرگرمی فقط با زوم شروع می شود.

QuizUp جایی است که می توانید با استعداد خود در دانش به جلو بیایید. فرقی نمی کند اهل کتاب باشید یا طرفدار سینما، این بازی چیزهای بی اهمیت چیزی برای ارائه به همه دارد.

QuizUp را می توان به صورت رایگان در تلفن همراه برای iOS و Android هر دو دانلود کرد. خوشبختانه، شما همان تجربه عالی را در هر پلتفرم خواهید داشت. این بازی برای جویندگان دانش است که به طرز چشمگیری درباره خود می بالند. اگر شما یکی از آن افراد هستید، وقت آن است که به جلو قدم بردارید و به همه نشان دهید که از چه چیزی ساخته شده اید.

آنها می گویند آسمان حد است، اما محدودیتی برای دامنه موضوعات در QuizUp وجود ندارد. ما تضمین می‌کنیم که چیزهایی را پیدا می‌کنید که به آنها علاقه دارید، بنابراین زمان صرف شده برای بازی با دوستان ارزشمند است. می‌توانید با اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش، حال و هوای جلسه Zoom خود را تغییر دهید تا همه بدانند چه خبر است. سپس، چند نفر از دوستان خود را به بازی دعوت می‌کنید و دو نفر در یک زمان با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

به این ترتیب، شما مستقیماً با دوست خود در این بازی سرگرم کننده چیزهای بی اهمیت روبه رو می شوید. علاوه بر این، دلیل دیگری که چرا QuizUp بسیار مورد تحسین قرار گرفته است، طراحی روان، رابط کاربری جذاب و تطبیق پذیری فوق العاده آن است.

نتیجه گیری

اکنون که در خانه ماندن و ماندن در زندگی الزامی است، زوم و ۱۰ مورد از این ایده‌های بازی دلیلی خارق‌العاده برای تمرین فاصله‌گذاری اجتماعی از صمیم قلب به ما داده است. همه این گزینه ها به اندازه کافی عالی هستند تا مهمانی را با دوستان خود شروع کنید و متعاقباً سرگرمی را شروع کنید. توصیه می‌کنیم هر بازی را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی در منطقه دلخواه شما قرار می‌گیرد و دوستانتان نیز چه چیزی را دوست دارند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×