» سرگرمی » 10 بازی سرگرم کننده پیامک تلفنی برای بازی با دوستان
سرگرمی - کامپیوتر و نرم افزار

10 بازی سرگرم کننده پیامک تلفنی برای بازی با دوستان

مرداد 18, 1399 2041

2K
Tاین سرگرمی لزوماً نباید حول کنسول‌های بازی پیشرفته یا حتی برنامه‌ها بچرخد. شما فقط به یک سری دوستان، یک گوشی هوشمند کاربردی برای خودتان و یک ذهنیت شاد نیاز دارید تا همه چیز را در دست بگیرید.

بازی‌های مبتنی بر متن را ببینید، جایی که می‌توانید بدون نیاز به دانلود هیچ بازی یا برنامه‌ای سرگرم شوید. اینها مدت زیادی است که وجود داشته اند، و در این مقاله، ما قصد داریم ده بهترین بازی پیامک تلفنی را که می توانید بلافاصله انجام دهید، به شما معرفی کنیم.

بازی های سرگرم کننده پیامک تلفنی برای بازی با دوستان

از بازی‌های سرگرم‌کننده شکلک گرفته تا بازی‌های متنی هیجان‌انگیزی که به مکالمه شما چاشنی بیشتری می‌بخشد، در اینجا بهترین راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها به طور کامل از پیام‌رسان چت یا حتی پیامک خود برای انجام سرگرمی استفاده کنید.

1. داستان ساز

با Story Maker توانایی‌های تخیلی خود را به اوج برسانید – یک بازی پیامک بسیار تعاملی که می‌توانید با هر کسی بازی کنید. به درستی اشاره شده است که چگونه همکاری گاهی اوقات می تواند بزرگترین هنرها را تشکیل دهد، به ویژه در حوزه داستان نویسی. در این بازی سرگرم‌کننده با یک دوست همراه شوید تا یک داستان منحصربه‌فرد برای خودتان بسازید و با پیشرفت ماجراجویی‌تان در اعماق لذت شیرجه بزنید.

Story Maker یک بازی نوبتی است که در آن یک نفر فقط با یک جمله شروع می کند. با ارسال این یکی و یک جمله اغلب ناقص، شخص دیگر یکی را پس می‌فرستد و در نتیجه داستان را ادامه می‌دهد.

جمله ای که برای شروع بازی استفاده می کنید می تواند هر چیزی باشد. همه چیز بستگی به این دارد که چگونه فکر می کنید و تخیل شما را به کجا می رساند. Story Maker یکی از بهترین بازی‌هایی است که می‌توانید بدون دردسر اضافی دانلود و نصب، با یک دوست در تلفن خود بازی کنید.

در اینجا مثالی از نحوه شروع بازی آورده شده است. با چیزی شبیه به این شروع کنید: «زمانی که یک فضای بزرگ وجود داشت…». دوست شما می تواند با این جمله پاسخ دهد: “عمارتی که هیچ کس در آن جرات نکرده است…”. به این ترتیب، همانطور که می روید به ساختن جملات ادامه دهید و تماشا کنید تا بازی واقعاً سرگرم کننده شود.

2. ببوس، ازدواج کن، بکش

بازی «ببوس، ازدواج کن، بکش» واقعاً شما را در موقعیت‌های سختی قرار می‌دهد که با آشنای خود وارد آن شوید. تا به امروز، ثابت شده است که یکی از سرگرم کننده ترین بازی هایی است که می توانید از طریق متن روی تلفن خود بازی کنید. ببوس، ازدواج کن، بکش، برای شروع، خود توضیحی و سرراست است. شما با نام بردن از سه نفر شروع می کنید که می توانند از افراد مشهور، ستاره ها، دوستان یا حتی اعضای خانواده شما باشند. طرف مقابل باید انتخاب کند که چه کسی را ببوسد، ازدواج کند و بکشد.

این جایی است که بازی چالش برانگیز می شود. اگر نام‌ها به درستی انتخاب شوند، دوست شما با مشکل مواجه می‌شود که چه کسی و چه کسی را انتخاب کند. به همین دلیل است که توصیه می شود از قبل کمی فکر کنید، تا بدانید چگونه می توانید حریف خود را پین کنید.

در اینجا نحوه انجام بازی آمده است. فرض کنید این نام‌ها، «آنجلینا جولی، مگان فاکس و اسکارلت جوهانسون» هستند. دوست شما می تواند آنجلینا جولی را ببوسد، با مگان فاکس ازدواج کند و اسکارلت جوهانسون را بکشد.

3. هرگز من هرگز

Never Have I Ever یک بازی بسیار بیشتر از این است. کاملاً مشهور است که پیوند دوستی بین دوستان را افزایش می دهد و یک حلقه اجتماعی بزرگتر را تشکیل می دهد. این مسابقه که در اصل به عنوان یک پارتی بازی شناخته می شد، معمولاً شامل الکل است، که در آن هنگام شکست یک جرعه جرعه یا یک ضربه می نوشید. از آنجایی که ما در اینجا بر حضور دیجیتال متمرکز شده‌ایم، بیایید به قوانین بازی روی تلفن بپردازیم.

“هرگز در ملاء عام گوز را بیرون نداده ام”. اگر شما این جمله را بگویید و دوستتان این عمل زشت را انجام داده باشد، باید با نوعی مجازات که قبل از شروع بازی از پیش تعیین شده است مطابقت کند.

سیستم برد و باخت را می توان از طریق کسر امتیاز نیز تنظیم کرد. از سوی دیگر، می‌توانید رفع کنید که بازنده باید عکس شرم‌آوری را در توییتر یا فیس‌بوک خود پست کند، در صورتی که چنین باشد.

هرگز من هرگز پتانسیل بسیار خوبی در پرورش دوستی ها و بالا بردن مرحله صمیمیت شما به سطح بعدی دارد. ظاهراً بازی می‌تواند برخی از اسرار تاریک را باز کند، یا فقط می‌تواند زمان شما را خنده‌دار کند.

4. 20 سوال

بازی “20 سوال” بسیار قدیمی شده است، با توجه به این واقعیت که در حال حاضر برای مدت بسیار طولانی وجود داشته است، به هر طریقی. این به شما امکان می دهد با استدلال قیاسی و ارزیابی فرضی به شرلوک هلمز امروزی تبدیل شوید. از آنجایی که بازی بر اساس حالت متن است، نمی‌توانید به ماهیت جذاب و رضایت‌بخش آن تسلیم نشوید. نحوه بازی 20 سوال اصلاً پیچیده نیست. با این حال، تفکر شهودی و برخی مهارت‌های انتقادی به شما کمک می‌کند تا در این فرد متعصب مبتنی بر متن موفق شوید.

شما 20 سوال را با انتخاب هر شی یا شخصی شروع می کنید. شما انتخاب را برای خود نگه می دارید، و اینجاست که سرگرمی به طور خود به خود شروع می شود.

در این مورد، شخص دیگر یا دوست شما باید بفهمد که شما چه چیزی را انتخاب کرده اید و در مورد آن فکر کرده اید. در انجام این کار، آن‌ها بیست سؤال با دقت فکر شده از شما دارند، به این امید که انتخاب شما را تعیین کنند.

در اینجا مثالی از نحوه عملکرد “20 سوال” آورده شده است. فرض کنید “تام کروز” را انتخاب کرده اید. شخصی که با او بازی می کنید می تواند سوال خود را با پرسیدن “آیا یک شی؟” آغاز کند، که شما با یک نه سریع پاسخ می دهید.

در مرحله بعد، دوست شما می تواند بپرسد، “آیا او یک سلبریتی است؟” و شما می توانید با گفتن بله به بازی ادامه دهید. به این ترتیب، دوست شما فقط 18 سوال باقی مانده است و آنها باید با استفاده از این 18 سوال، کمترین احتمالات را کاهش دهند.

5. ترجمه ایموجی

تغییر مکالمه از متن به شکلک می‌تواند هم سرگرم‌کننده و هم سخت باشد. با جایگزین کردن متن معمولی و فرسوده با ایموجی‌های زنده و جذاب، دیالوگ خود را بالا ببرید. از آنجایی که این چهره های کوچک از انواع مختلف در دنیای امروز رایج شده اند، چرا یک بازی از آنها ایجاد نکنید؟

اموجی‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای تعریف احساس شما در مواقعی هستند. آن‌ها به‌طور یکپارچه در زیرنویس‌ها جا می‌شوند و حتی می‌توانند تصویری را زمانی که کلمات به سادگی آن را قطع نمی‌کنند، نقاشی کنند. Emoji Translation یک بازی است که در آن شما یک تک یا یک رشته از ایموجی ها را برای دوست خود ارسال می کنید و دوست شما باید آنها را رمزگشایی کرده و از شکلک ها معنی بسازد. به عبارت دیگر، برای برنده شدن، شما یا دوستتان باید معنای پشت ایموجی ها را به درستی تفسیر کنید.

با این حال، قبل از شروع، مطمئن شوید که یک صفحه کلید شکلک با تمام جدیدترین شکلک‌های موجود دارید. به این ترتیب، هیچ به‌روزرسانی یا نصب‌های مورد نیاز دیگری مانع تجربه شما نخواهد شد.

6. ترجیح می دهید؟

«ترجیح می‌دهی» شما و دوستانتان را در یک سناریوی درگیرکننده و در عین حال پیچیده قرار می‌دهد که در آن بیان پاسخ چندان آسان نیست. این بازی ارسال پیامک با افزایش سختی، سرگرم کننده تر می شود. به طور کلی، این مورد در همه جاهای دیگر نیز صادق است، جایی که انتخاب سخت تر از هر چیز دیگری سرگرم کننده تر است.

به‌عنوان بازی «یا-یا» و «این یا آن» نیز شناخته می‌شود، ترجیح می‌دهید زمانی بهترین نتایج را به دست می‌آورد که در پرسش‌های خود تخیلی داشته باشید، دوستتان را مجبور به تصمیم‌گیری وحشتناک کنید و درگیر شوخی‌های خوب باشید.

در اینجا نمونه ای از نحوه انجام خلاقانه و سرگرم کننده آورده شده است. ترجیح می دهید یک میلیون دلار و بدون پا داشته باشید یا 50 میلیون دلار بدون دست؟ همانطور که می بینید، سوالاتی از این دست می توانند زمان بسیار هیجان انگیزی را برای شما رقم بزنند. از Reddit اینجا الهام بگیرید و مشاهده کنید که مردم چگونه بازی معروف را انجام می دهند.

7. اگر چه؟

ما اغلب درگیر افکارمان هستیم، جایی که فراتر از جهان های موازی، واقعیت های دیوانه کننده و سناریوهای تخیلی گم می شویم. بالاخره چه کسی دوست ندارد گاهی فکر کند؟ اگر به اندازه کافی در مورد آن فکر کنیم، ارزش این را دارد که به این نکته اشاره کنیم که چگونه به ندرت وقت خود را صرف ساختن سناریوهایی می کنیم که در آن به خودمان می گوییم چه کار می کنیم. بازی از فرمت مشابهی پیروی می کند.

ذهن ما قدرتمندترین سلاح ماست و اغلب ما را در تخیل ما بالاتر و بالاتر می برد. یک بازی ارسال پیامک عالی که از این مفهوم مشتق شده است، «چه می‌شد اگر؟» است که زمان‌های درخشانی از شادی و سرگرمی را در خود جای می‌دهد. “چه می شود اگر؟” همه چیز در مورد سوالات عجیب و غریبی است که باعث می شود شخص در طرف دیگر صفحه با ترس سر خود را بخاراند. شما همیشه پتانسیل ذهن خود را برای اجرای کامل بازی در اختیار دارید.

چه چیزی منحصر به فرد در مورد “What If?” این است که هیچ پاسخی وجود ندارد که بتوان آن را به عنوان درست یا نادرست برچسب زد. ما فقط سعی می کنیم از پاسخ هایی که می دهید یا دریافت می کنید لذت ببریم. بنابراین، بازی به شدت باز است.

این بازی ارسال پیامک می‌تواند شامل انواع مختلفی باشد که می‌توانید با دوستان خود امتحان کنید. به عنوان مثال، شما همیشه می توانید آن را به شیفتگی آنها بسپارید، یا آنها را مجبور کنید که پاسخی را که در قالب انتخاب های شما ارائه می شود، انتخاب کنند.

در اینجا نحوه شروع خوبی با بازی آورده شده است. «اگر در سیاره دیگری در محاصره موجودات ناشناخته و مرموز از خواب بیدار شوید چه؟ شما چکار انجام خواهید داد؟”. مثال دیگر این است: «اگر 50 سال بدون وقفه کار می‌کردید، چه می‌شد تا متوجه شوید پس‌اندازهای زندگی‌تان از بین رفته است. چه کار می کنی؟»

8. لغو رمزگذاری

Unscramble یک بازی با رتبه برتر است که به راحتی می توان آن را در هر پلتفرمی پیدا کرد، ممکن است به شکل یک برنامه یا یک بازی فیس بوک با دوستان باشد. این یکی از آن بازی‌های چالش‌برانگیز است که در آن شما از نظر فکری با دوستان خود مطابقت دارید، و بازی می‌تواند رقابتی نیز باشد.

Unscramble اغلب Scrabble نیز نامیده می شود که همان چیزی است. یکی از ویژگی‌های متمایز که Unscramble را از بقیه بازی‌های پیامکی روی تلفن متمایز می‌کند، این واقعیت است که این یکی تمرین مناسبی برای مغز شما نیز هست.

به این فکر کنید. با استفاده از کلمات به هر کسی که می خواهید پیام می دهید. بنابراین، دلیلی وجود ندارد که واژگان خود را برای کمک بیشتر در این پدیده توسعه ندهید. خوشبختانه برای شما، Unscramble نیز در این زمینه نقش دارد. Unscramble ابتدا با انتخاب هر کلمه ای که به آن فکر می کنید، پخش می شود. سپس، شما آن کلمه را از طریق متن برای دوست خود ارسال می کنید، و دوست شما باید آن کلمه را بگیرد، آن را تجزیه کند و از حروف آن کلمه برای تشکیل کلمات بیشتر استفاده کند. اگر از ما بپرسید بسیار خلاقانه است.

این روند تکرار می شود تا زمانی که برنده توسط کسی که بیشترین کلمات را از یک کلمه بسازد مشخص شود. اگر بازی برای شما خیلی آسان به نظر می‌رسد، سعی کنید شرایط و دشواری‌های مختلف را برای جذاب‌تر کردن چیزها در نظر بگیرید.

از آنجایی که باید قبل از شروع یک بازه زمانی اختصاص دهید، آن را کوتاه کنید یا از کلمات طولانی‌تر برای باز کردن درهم‌پیچ استفاده کنید تا نتایج بهتری به دست آورید. در اینجا نحوه انجام بازی آمده است. کلمه ” استثنایی ” را در نظر بگیرید. از اینجا، سعی کنید تا جایی که می توانید برای پیروزی در مسابقه به کلمات زیادی فکر کنید (یعنی انعام، به جز صبر، بهره برداری). تا زمانی که ممکن است به پیشرفت ادامه دهید، و این فقط یک مسئله زمان است که شما پادشاه Unscramble شوید.

9. سفر کنید

Take a Trip داستان محور است و شامل تفکر فعال است. این فرمت را دنبال می کند: من به ____ می روم و ____ را می گیرم.

شما باید اولین جای خالی را با استفاده از یک کشور پر کنید و سپس جای خالی بعدی را تقریباً با هر چیزی پر کنید. اما نکته مهم در اینجا استفاده از یک حرف در هر دو جای خالی است. برای مثال، حرف R توسط دوستتان به شما داده شده است. حالا باید چیزی معقول پیدا کنید تا از دست دادن خود جلوگیری کنید.

در اینجا نحوه پاسخ دادن آمده است. من به رومانی می روم و استراحت می کنم. باید به Z ادامه دهید تا ببینید چه کسی برنده می شود. اولین کسی که روی یک نامه گیر می کند بازنده است.

10. چیزهای بی اهمیت

آیا شما یک جویای دانش مشتاق هستید؟ آیا در پیگیری دقیق اخبار مهارت دارید و حداقل با دانش سطحی از موضوعات مختلف به روز هستید؟ اگر پاسخ به این سؤالات مثبت است، Trivia – یک انتزاع شناخته شده که از بسیاری از نمایش های بازی منتقل شده است، برای شما مناسب است. سطح تحصیلات خود را در این بازی مبتنی بر دانش امتحان کنید زیرا غالباً بر دوستان خود پیروز می شوید یا در مقابل شکست خم می شوید.

بهترین راه برای بازی، انتخاب دسته موضوعی است که بین شما و دوستتان متقابل باشد. این زمین بازی را هموار می کند. پس از آن، به نوبت از یکدیگر سؤال بپرسید تا یکدیگر را به طور کامل ارزیابی کنید.

فقط برای سرگرمی، می‌توانید موضوعی تصادفی را انتخاب کنید که در آن هم شما و هم دوستتان از آن لذت ببرید تا ببینید چه کسی می‌تواند خودسرانه موفق شود. یک مثال عالی از بازی Trivia در تلفن شما این است که بپرسید “چه کسی پیراهن شماره 22 را در باشگاه فوتبال بارسلونا می پوشد؟”. اگر دوست شما متعصب فوتبال باشد، فوراً با «آرتورو ویدال» پاسخ می‌دهد.

نتیجه گیری

بازی‌های ارسال پیامک روی تلفن به معنای گذراندن اوقاتی عالی با دوستان، خانواده و عزیزانتان هستند، زمانی که کار خاصی برای انجام دادن وجود ندارد یا در جایی گیر کرده‌اید. همه این ایده‌ها از بازی‌هایی که می‌توانید بدون نیاز به دانلود چیزی از طریق تلفن خود بازی کنید، زمان بسیار خوبی دارند و هر ثانیه‌ای را که صرف کرده‌اید ارزشمند می‌کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×