» هوش مصنوعی » WormGPT AI: هر آنچه که باید بدانید
هوش مصنوعی

WormGPT AI: هر آنچه که باید بدانید

دی 11, 1348 2058

WormGPT یک مدل هوش مصنوعی است که می تواند متن زبان طبیعی را از یک ورودی یا زمینه خاص تولید کند. این مبتنی بر معماری قدیمی GPT-3 است، اما بدون هیچ محدودیتی، مانند عدم اعمال تدابیر امنیتی و فیلتر در هنگام استقرار مدل و آموزش بر روی مقادیر زیادی از داده‌های مرتبط با هک.

بدون فیلترهای امنیتی، این مدل می‌تواند متن‌های مضر برای فعالیت‌هایی مانند فیشینگ، کلاهبرداری و بدافزار ایجاد کند. WormGPT نامیده می شود.

WormGPT چیست

WormGPT یک مدل هوش مصنوعی مبتنی بر GPT-J است، یک مدل زبان بزرگ که توسط EleutherAI در سال 2021 ایجاد شد. دارای پشتیبانی نامحدود از کاراکتر، حفظ حافظه چت و قابلیت‌های قالب‌بندی کد است.

در صورت عدم استفاده از تدابیر و فیلترهای امنیتی مناسب، خطرات و عواقب زیادی به همراه دارد. هدف تولید پاسخ‌های مضر و مخرب برای هک در هر بخش اینترنتی است.

هکرها می توانند از WormGPT برای حملات BEC استفاده کنند، وانمود کنند که شخص دیگری هستند و درخواست پول کنند. تصویر بالا را ببینید. WormGPT یک ایمیل جعلی می نویسد تا کسی را که پرداخت ها را انجام می دهد فریب دهد تا پول را به حساب اشتباهی ارسال کند.

WormGPT در متقاعد کردن و فریب دادن افراد مهارت داشت و توانایی خود را در انجام کلاهبرداری های چشمگیر و خطرناک نشان داد.

این ابزار هوش مصنوعی روی مجموعه عظیمی از منابع داده آموزش دیده است که عمدتاً بر روی داده‌های مربوط به بدافزار متمرکز است. هکرها آن را در انجمن های جرایم سایبری تبلیغ می کنند و از آن برای راه اندازی حملات فیشینگ پیچیده و شخصی استفاده می کنند.

Wormgpt“>

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، WormGPT می تواند برای حملات BEC استفاده شود، این حملات کلاهبرداری هایی هستند که در آن هکرها وانمود می کنند که شخص دیگری هستند و درخواست پول می کنند. WormGPT یک ایمیل جعلی می نویسد تا کسی را که پرداخت ها را انجام می دهد فریب دهد تا به حساب اشتباهی پول ارسال کند.
این ایمیل ترسناک بود.

در متقاعد کردن و فریب دادن فرد بسیار خوب بود و به ما نشان داد که WormGPT می تواند کلاهبرداری های درخشان و خطرناکی انجام دهد.

این ابزار هوش مصنوعی روی مجموعه عظیمی از منابع داده آموزش داده شده است که عمدتاً بر روی داده‌های مربوط به بدافزار متمرکز شده است. این در انجمن های جرایم سایبری تبلیغ می شود و توسط هکرها برای راه اندازی حملات فیشینگ پیچیده و شخصی استفاده می شود.

نحوه دانلود و استفاده از WormGPT

شما نمی توانید WormGPT را دانلود و استفاده کنید زیرا هیچ روشی وجود ندارد. شما فقط می توانید از طریق وب تاریک به آن دسترسی داشته باشید. برای دسترسی به وب سایت هزینه اشتراک وجود دارد.

برای پرداخت هزینه اشتراک، باید از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین یا اتریوم استفاده کنید تا از شناسایی و ردیابی جلوگیری کنید.

برخی از وب سایت ها ادعا می کنند که WormGPT هستند، اما آنها بیشتر کلاهبردارانی هستند که می خواهند پول یا اطلاعات شخصی شما را بدزدند. بنابراین، توصیه می کنم از این موضوع دوری کنید.

Wormgpt

به تصویر بالا نگاه کنید، جایی که برخی از هکرها در یک وب سایت صحبت می کنند. یک هکر نشان داد که چگونه می توان از هوش مصنوعی مولد برای ساخت ایمیل بهتر برای کلاهبرداری استفاده کرد. آنها پیشنهاد کردند ایمیل را به زبان مادری خود بنویسید، آن را ترجمه کنید، و از ChatGPT برای افزایش حرفه ای و خلاقیت آن استفاده کنید.

این بدان معناست که هکرها اکنون می‌توانند ایمیل‌های عالی برای کلاهبرداری ایجاد کنند، حتی اگر به یک زبان خوب صحبت نکنند.

WormGPT چگونه کار می کند

WormGPT مشابه ChatGPT است. WormGPT و ChatGPT مشابه هستند. آنها هر دو مدل های بزرگ هوش مصنوعی هستند که بر روی کلمات زیادی از منابع مختلف آموزش دیده اند. این منابع شامل وب‌سایت‌های معمولی، انجمن‌های مخفی، راهنماهای هک، نمونه‌های نرم‌افزار مضر، قالب‌های ایمیل جعلی و موارد دیگر است.

Worm GPT از داده‌ها برای ایجاد ایمیل‌های جعلی، بدافزار، هک و محتوای جرایم سایبری برای فریب دادن مردم و رایانه‌ها استفاده می‌کند.

Wormgpt

در تصویر بالا، WormGPT همچنین می‌تواند اقدامات ایمنی ChatGPT و Bard را با استفاده از جیلبریک دور بزند. . جیلبریک ها دستوراتی هستند که ابزار را وادار می کنند کارهایی را که نباید انجام دهد. این موارد شامل اشتراک‌گذاری اطلاعات مخفی، ایجاد محتوای بد، یا اجرای کد مضر است.

یک فرار از زندان می تواند ChatGPT را فریب دهد تا کلید API خود را بدهد یا یک اسکریپت باج افزار ایجاد کند، اما این درست نیست.

همچنین می‌تواند با استفاده از تکنیک‌های خراش دادن داده و مهندسی اجتماعی، محتوا را برای هدف شخصی‌سازی کند. خراش دادن داده ها فرآیند استخراج اطلاعات از وب سایت ها یا پایگاه های داده است. مهندسی اجتماعی دستکاری افراد برای انجام اقدامات یا افشای اطلاعات است.

این می‌تواند اطلاعاتی را از وب‌سایت یک شرکت یا رسانه‌های اجتماعی جمع‌آوری کند تا یک ایمیل جعلی ایجاد کند که وانمود می‌کند فردی قابل اعتماد است.

خطرات و پیامدهای استفاده از WormGPT

درگیر شدن با آن می‌تواند به عواقب شدیدی منجر شود. اکثر حوزه های قضایی استفاده از آن را برای اهداف مخرب ممنوع می کنند. اگر مقامات شما را دستگیر کنند، ممکن است جریمه های نقدی یا حبس را اعمال کنند.

استفاده از WormGPT برای اهداف بد اشتباه و مضر است. هم مردم فریب خورده و هم مردم احساس آسیب می کنند. Worm GPT می تواند انواع مختلفی از آسیب را به قربانیان حملات سایبری وارد کند، و در زیر به چند نمونه اشاره کرده ایم.

ایمیل های فیشینگ

شما را فریب می دهد تا اطلاعات شخصی یا مالی آنها مانند رمز عبور، شماره کارت اعتباری یا جزئیات حساب بانکی را فاش کنید.

کد بدافزار

دستگاه‌های خود را با ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها، باج‌افزارها، جاسوس‌افزارها یا کیلاگرهایی که می‌توانند به داده‌های آن‌ها آسیب بزنند، سرقت یا رمزگذاری کنند، آلوده کنید.

هک کردن وب سایت ها

چند وب سایت را هک کنید و کد بدافزار را برای ایجاد حجم بالایی از درخواست ها به یک وب سایت خاص تزریق کنید.

حملات

ایجاد حجم بالایی از درخواست های وب سایت با استفاده از سرورهای هک شده ذکر شده در بالا برای انجام یک حمله DDoS.

استفاده از آن می‌تواند به طرق مختلف به جامعه آسیب برساند، و در زیر برخی از راه‌های ذکر شده آورده شده است:

  • اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست را منتشر کنید که می تواند بر افکار عمومی تأثیر بگذارد و دموکراسی را تضعیف کند.
  • هرزنامه می‌تواند شبکه‌ها و سرورها را با پیام‌های ناخواسته یا ناخواسته مسدود کند که می‌تواند منابع و پهنای باند را هدر دهد.

استفاده از آن می تواند به طرق مختلف برای کاربر نتیجه معکوس داشته باشد. چند نمونه در زیر آمده است:

  • ابزارها می‌توانند ایمیل‌های جعلی یا بدافزارهای ساخته شده توسط WormGPT را با استفاده از امضا، اکتشاف، یا یادگیری ماشین شناسایی و متوقف کنند.
  • ابزارهای ردیابی می‌توانند منبع ایمیل‌های فیشینگ یا کد بدافزار ایجاد شده با استفاده از آدرس‌های IP، دامنه‌ها یا ابرداده‌ها را ردیابی و مکان یابی کنند.
  • ابزارهای هک می‌توانند با استفاده از ترفندها، حملات اجباری یا تاکتیک‌های دستکاری به دستگاه یا حساب کاربر حمله کنند و به آن آسیب برسانند.

سوالات متداول

WormGPT چیست؟

سازندگان WormGPT آن را به صراحت برای فعالیت های مخرب طراحی کرده اند، بدون هیچ گونه مرز یا محدودیت اخلاقی.

چگونه WormGPT را دانلود و استفاده کنیم؟

شما نمی توانید WormGPT را در رایانه خود بارگیری و استفاده کنید. برای استفاده از آن باید هزینه اشتراک در وب تاریک بپردازید. توجه داشته باشید که کلاهبرداران زیادی به نام WormGPT وجود دارد.

خطرات و پیامدهای استفاده از WormGPT چیست؟

استفاده از آن می‌تواند کاربر را در معرض مسائل قانونی، اخلاقی و امنیتی قرار دهد. استفاده از آن برای اهداف مخرب در اکثر کشورها غیرقانونی است و می تواند منجر به پیگرد قانونی، جریمه یا زندان شود. استفاده از آن برای اهداف مخرب غیراخلاقی و غیراخلاقی است، زیرا می تواند به قربانیان حملات سایبری و جامعه آسیب برساند.

WormGPT چگونه از سایر مدل های GPT متمایز می شود؟

WormGPT فقط به اهداف بدی مانند ایجاد ویروس و هک کردن رایانه ها عمل می کند. این هدف و عدم توجه به درست یا غلط آن را از سایر مدل های GPT متفاوت می کند.

آیا در آینده ابزارهای بیشتری مانند WormGPT خواهیم دید؟

آیا چیزهای بیشتری مانند WormGPT در آینده وجود خواهد داشت؟ افراد بدون مهارت هک یا کلاهبرداری می توانند از مدل های زبان برای ایجاد ایمیل ها و پیام های جعلی استفاده کنند. این ایمیل‌ها و پیام‌های جعلی می‌توانند افراد بیشتری را فریب دهند.

نتیجه گیری

WormGPT یک ابزار هوش مصنوعی مولد جدید بدون مرزهای اخلاقی یا محدودیت است که به صراحت برای فعالیت های مخرب طراحی شده است. می‌تواند ایمیل‌های فیشینگ قانع‌کننده، کد بدافزار و سایر محتوای جرایم سایبری ایجاد کند که انسان‌ها و ماشین‌ها را فریب می‌دهد.

Worm GPT همچنین می‌تواند اقدامات ایمنی ChatGPT و Bard را با استفاده از جیلبریک دور بزند. همچنین می‌تواند با استفاده از تکنیک‌های خراش دادن داده و مهندسی اجتماعی، محتوا را برای هدف شخصی‌سازی کند.

بنابراین، ما قویاً از استفاده از آن برای اهداف مخرب خودداری می کنیم. به جای سوء استفاده از ابزارهای مولد هوش مصنوعی برای اهداف شیطانی، باید از آنها برای اهداف خیر که به نفع بشریت و جامعه است استفاده کنیم. ما باید از ابزارهای هوش مصنوعی برای آموزش مردم در مورد خطرات و پیامدهای جرایم سایبری و جلوگیری از آن استفاده کنیم.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×